1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
28-09-2021
Vārdadienas šodien: Lana, Sergejs, Svetlana

Rakstos

Meklē dronu!

16.septembrī militārajās mācībās “Namejs 2021” tehnisku iemeslu dēļ maršrutā Rēzekne - Gulbene tika pazaudēts signāls ar bezpilota lidaparātu, kā rezultātā tā nolaišanās vieta vairs nav zināma. Drona pazīmes: pelēka krāsa, garums - 1,4 m, spārnu izvērsums - 2,8 m, svars - ap 6 kg. Zemessardze aicina ikvienu, kuram ir kāda informācija par iespējamo drona nolaišanās vietu vai ir zināma tā atrašanās vieta, informēt, zvanot pa tālr. nr. 29258278 vai 28655676.

Izkrāpj vairākus tūkstošus eiro

1.septembrī Balvu novadā Valsts policija reģistrējusi notikumu, ka no 1974.gadā dzimuša vīrieša izkrāpta nauda 4400 eiro apmērā. Šī naudas summa kā avansa maksājums tika pārskaitīta par traktoru “Belarus 820”, kas tika iegādāts internetā, bet pircējam traktors līdz šim tā arī nav piegādāts. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Ņemot vērā, ka atkārtojies krāpšanas gadījums, kurā pircējs iegādājās traktortehniku, bet to nav saņēmis, Valsts policija aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un neiegādāties preci, kas pirms tam nav redzēta dzīvē. “Tāpat arī nevajadzētu veikt avansa maksājumus, pirms nav pārliecības par konkrētās preces esamību un to, vai tā tik tiešām atrodas pārdevēja īpašumā. Gadījumos, ja izkrāpti finanšu līdzekļi, aicinām nekavējoties sazināties ar savu banku, kā arī jāraksta iesniegums policijā: elektroniski bez e-paraksta portālā www.latvija.lv vai elektroniski ar e-parakstu, iesniegumu sūtot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Plašāka informācija, kā ziņot policijai, atrodama Valsts policijas interneta mājaslapā www.vp.gov.lv. Savukārt riska informāciju par dažādām aizdomīgām darbībām interneta vidē iespējams nosūtīt izskatīšanai policijai mobilajā lietotnē ‘Mana Drošība’,” informē Valsts policija.

Evakuē cilvēkus

4.septembrī pulksten 1.30 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz dzīvojamo māju Balvos, kur bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka trīsstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 3m2 platībā. Pirms Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ierašanās saviem spēkiem evakuējās pieci cilvēki, bet vēl trīs cilvēkus evakuēja ugunsdzēsēji glābēji. Pulksten 3.08 ugunsgrēks tika likvidēts.
Kopumā no pagājušās piektdienas pulksten 6.30 līdz šīs pirmdienas pulksten 6.30 VUGD Latgales reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus: septiņus - uz ugunsgrēku dzēšanu, desmit - uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinoši.

Masveida policijas reidi – arī mūspusē

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā palielinājies gadījumu skaits, kad autovadītāji sēžas pie transportlīdzekļu stūres alkohola reibumā, turpmāk Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas Latgales reģionā rīkos zibakciju.

Proti, katru nedēļu notiks masveida reidi un tiks veiktas īpaši pastiprinātas pārbaudes, vai transportlīdzekļu vadītāji pie stūres nav sēdušies alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē. Protams, policisti, tāpat kā līdz šim, sekos līdzi arī tam, vai autovadītāji nepārsniedz atļauto braukšanas ātrumu un ievēro pārējos ceļu satiksmes noteikumus. Papildus likumsargi pievērsīs uzmanību arī mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku veiktajiem pārkāpumiem, vienlaikus skaidrojot riskus, kas rodas, ja kājāmgājēji, velosipēdisti, motociklu un arī skrejriteņu vadītāji neievēro ceļu satiksmes noteikumus un rada apdraudējumu ceļu satiksmes drošībai. “Aicinām vadītājus nebūt pārgalvīgiem, un, ja esat lietojuši alkoholu, nesēsties pie auto stūres. Tāpat arī atgādinām, ka ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāju, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību,” uzsver Valsts policija.

Balvu novada pašvaldības policija

Norīkojumā esošie pašvaldības policijas darbinieki sazvanāmi pa tālr.nr. 29445114 (pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās – no pulksten 8 līdz 22; piektdienās, sestdienās – no pulksten 8 līdz 2; svētdienās – darbs pēc mainīga grafika). Neatliekamos gadījumos, kā arī gadījumos, kad pašvaldības policija nestrādā, lūgums zvanīt Valsts policijai pa diennakts bezmaksas tālruni 110.

Priekšnieks: Rita Kravale; 64520940
28365100; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vecākais inspektors: Ingus Koļcovs; 64520940; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Inspektors: Raitis Kozlovskis; 64520940; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vecākais inspektors: Linda Lapse; 64520940; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Inspektors: Andis Grāvītis; 64520940; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Inspektors: Raitis Ķerģis; 64520940; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Inspektors: Viesturs Kozlovskis; 64520940; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vecākais inspektors: Vitālijs Vilciņš; 25773330; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ;
Viļakā, Abrenes ielā 26
Vecākais inspektors: Uldis Melnacis; 27801859; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ;
Rugājos, Kurmenes ielā 69

Adrese: Sporta iela 1, Balvi
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Kontaktinformācija: 29445114; 64522940

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai pašvaldībām jārīko atklāti konkursi iestāžu vadītāju amatiem?