1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
02-06-2020
Vārdadienas šodien: Ineta, Inta, Intra

Jaunie pāri nepadodas – kāzas tomēr notiek

Marts, aprīlis un maijs nekad nav bijusi karstākā kāzu sezona,- apliecina dzimtsarakstu nodaļu darbinieces, taču tas ir fakts, ka ārkārtas situācija Covid-19 dēļ valstī vēlmi rīkot kāzas samazinājusi vēl vairāk. Valdība aizliegusi pulcēšanos un daudzskaitlīgas reliģiskas ceremonijas, tomēr mīlestība ir tā, kuru atcelt nav pa spēkam nevienam. Laulību ceremonijas tāpat notiek – tiesa gan, ne kā ierasts.

 

Kas notiek ar rotaļu laukumu?

2017.gada 18.jūlijā Balvu pilsētas skvērā atklāja bērnu rotaļu laukumu. Tas bija priecīgs notikums ikvienam pilsētas iedzīvotājam - vispirms jau jaunajiem vecākiem un viņu mazajiem bērniem. Tomēr visu šo laiku labiekārtoto bērnu atpūtas stūrīti pavadījušas neveiksmes – tas regulāri ir nepietiekami labā tehniskā stāvoklī. Kas notiek ar pilsētas centrālo bērnu rotaļu laukumu?

Konsultatīvā padome ievēl vadību

Pagājušās nedēļas nogalē Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā pirmajā Balvu novada uzņēmēju konsultatīvās padomes sēdē ievēlēja tās vadību. Padomi vadīs Guntars Logins, viņam palīdzēs vietniece Līga Pennere.

Jauna cepure topošajai simtgadniecei

Nākamnedēļ Tilžas luterāņu draudze varēs uzgavilēt, jo piepildīsies senlolotā iecere valsts aizsargājamās vietējās nozīmes arhitektūras piemineklim “Tilžas vecais luterāņu draudzes nams” nomainīt jumtu. Pirms vairāk nekā diviem gadiem Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas Latgales reģionālās nodaļas speciālisti priekšrakstā norādīja, ka draudzes namā jānovērš apdraudējumi. “Lēnām, solīti pa solīti ejam uz priekšu,” priecājas draudzes mācītājs Mārtiņš Vaickovskis.

Balvos ciemojas ģenerālkonsuls

Šajā trešdienā darba vizītē Balvos ieradās jaunais Krievijas ģenerālkonsuls Daugavpilī Jevģēnijs Kolesnikovs. Tikšanās laikā ar Balvu novada domes priekšsēdētāju Aigaru Pušpuru un Balvu novada domes deputātu Ivanu Baranovu abas puses pārrunāja plašu tematu loku – sākot ar līdzšinējo sadarbību un perspektīvām nākotnē, beidzot ar pašreizējo situāciju pasaulē un to, kā tā ietekmē abu valstu savstarpējo sadarbību.

 

vadi

Veiksmes prognoze


.