1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
17-10-2017
Vārdadienas šodien: Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds

Remontēt plānots tuvākā pusgada laikā

Uz laikraksta “Vaduguns” autoatbildētāju piezvanīja lasītāja, kura jautā, kad salabos piebraucamo ceļu pie Balvu poliklīnikas? “Prieks, ka Balvu slimnīcas teritorijā notiek bijušās Infekciju nodaļas ēkas remontdarbi. Vēlētos arī uzzināt, kad sakārtos piebraucamo ceļu pie poliklīnikas? Tur ne tikai galvu var nolauzt, bet normāli kājām nevar pieiet. Cilvēki, ejot pa šo ceļu, ir klupuši un krituši, arī automašīnas guvušas bojājumus,” secina lasītāja.
SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” valdes priekšsēdētājs Marģers Zeitmanis stāsta, ka ceļu plānots remontēt tuvākā pusgada laikā.

 

Dinamīts "spridzina" Balvos

Aizvadītajā piektdienā Balvu Bērnu un jauniešu centrs vairāk atgādināja bišu stropu, kas zumēja no bērnu un sabraukušo ciemiņu sajūsminātajām balsīm, jo šeit, iesaistoties aizraujošās spēlēs un atrakcijās, svinēja multifunkcionālā jauniešu iniciatīvu centra “Dinamīts” viena gada jubileju.

Prāvestam Jānim Bārtulim - 90

Godājamajam prāvestam Jānim Bārtulim šī gada 14.oktobrī apritēja mūža 90.gadskārta. Viņš ir dzimis Maltā, bet bērnību aizvadīja Kurzemē un mācījās Talsu ģimnāzijā, vienlaikus izglītojoties arī Mākslas studijā. Kad viņu pēc Rīgas Romas katoļu garīgā semināra iesvētīja par priesteri, pirmā kalpošanas vieta bija Kurzemē. Balvu pusē viņš iesāka kalpot 1992.gadā. Savas aktīvās darbības laikā  prasmīgi veica arī saimnieciska rakstura darbus viņam uzticētajās draudzēs, vadot baznīcu un lūgšanu namu celtniecību, renovāciju un rekonstrukciju, tostarp arī Balvu Romas katoļu baznīcā. Balvos viņš ir uzcēlis Sakrālās kultūras centru.

Patiesību grūti nospēlēt, ja aktierim tas nav iekšā

Balvu Tautas teātra mākslinieciskā vadītāja režisore Vaira Resne tic brīnumiem. Darbojoties 45 gadus amatierteātru mākslas lauciņā un iestudējot izrādes, brīnumu noticis daudz. Viens no pēdējiem - šī gada teātru skates rezultāti, kur visaugstāko punktu skaitu un atzinību izpelnījās Vairas izrāde “Vārds”. Brīnumi turpinās. Rīt, 14.oktobrī, vājredzīgo un neredzīgo cilvēku teātra kopa dodas uz Rēzekni, lai “Gorā” piedalītos kopuzvedumā. Oktobris režisores dzīvē ir īpašs laiks.

Aktīvs cilvēks būs aktīvs vienmēr

Oktobra sākumā Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras namā Latgales brīvprātīgo forumā, kurā piedalījās vairāk nekā simts jaunatnes lietu speciālisti, nevalstisko organizāciju pārstāvji un aktīvi jaunieši no 11 Latgales pašvaldībām, Latgales plānošanas reģiona pārstāvji pasniedza Pateicības rakstus par ieguldījumu pilsoniskas sabiedrības veidošanā, pašaizliedzīgu brīvprātīgā darba popularizēšanu un veikšanu Latgales reģionā 19 aktīvākajiem brīvprātīgā darba veicējiem, tostarp diviem Balvu novada jauniešiem Alīnai Loginai un Elvim Garajam.

Laika prognoze

6°C

Balvi

Skaidrs
Humidity: 89%
Wind: West at 7 kmh
Ceturtdiena1°C/11°C
Piektdiena2°C/7°C
Sestdiena-1°C/7°C
Svētdiena1°C/4°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Pārpratumu trešdienā pa galvu, pa kaklu nav jāsteidzas izpildīt priekšnieka (-ces) pavēles. Sākumā ieteicams precizēt visas detaļas un pārrunāt darba procesu visos sīkumos. Šodienas tendence: vienu domāju, otru saku, bet trešo daru. Tāpēc darba devēja un veicēja teiktais un dzirdētais var atšķirties kā diena no nakts. Un rezultātā abas puses būs neapmierinātas. Šī trešdiena piemērota iesākto lietu pabeigšanai, nevis jaunu darbu uzsākšanai.