1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
11-08-2020
Vārdadienas šodien: Klāra, Vizma

Grupa “Harijs” laiž klajā pirmo albumu

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Vides dizaina nodaļas 3.kursa audzēknis Harijs Ločmelis apgalvo, ka dziesmu sacerēšanai viņa dzīvē ierādīta ļoti nozīmīga vieta. Savulaik absolvējis Balvu Mūzikas skolas trompetes klasi, savu muzikālo karjeru jaunietis turpina otrā Latvijas galā - Liepājā, kur kopā ar draugiem izveidojis grupu “Harijs”. 17.aprīlī talantīgie jaunieši klajā laiduši savu pirmo albumu “Zēns”. 

Svētceļnieki jau ceļā uz Aglonu

Nedēļas nogalē uz Aglonu no mūspuses devās Šķilbēnu un Baltinavas draudžu svētceļnieki, kuri pievienojās Valmieras grupai Ineses Volrātes vadībā. “Šogad nolēmām svētceļojumu uzsākt Viļakā, lai kopā ar jums dotos uz Aglonu,” paskaidroja I.Volrāte.

Pašu spēkiem atjauno kapu krucifiksu

Kapusvētku laikā, 1.augustā, Silaciema–Kurnas kapos apbedīto tuvinieki varēja novērtēt atjaunoto krucifiksu, kas tapis, pateicoties viņu ziedojumiem un pašvaldības atbalstam. Daudz darba un enerģijas šī mērķa īstenošanā ieguldījusi nesen darbu uzsākusī kapu vecāka Ieva Leišavniece, kā arī apbedīto piederīgie.

Cik garšīgs būs Balvu centrālais pagalms?

Šonedēļ turpinās rakšanas darbi vienā no Balvu lielākajiem pagalmiem, kuru vēsturiski nereti dēvē arī par pilsētas centrālo pagalmu. Pašvaldības aģentūras “San-Tex” direktors Uldis Sprudzāns taujāts, ko daudzdzīvokļu namu Bērzpils-Tautas-Partizānu-Teātra ielu kvartāla pagalmā iecerēts izdarīt, pastāstīja, ka uzņēmums ar pašu spēkiem plāno atjaunot ietves.

 

“Vai tā rīkojas atbildīgs saimnieks?”

Laikraksta “Vaduguns” redakcija saņēma novadnieces vēstuli, kurā pausta neapmierinātība ar Začu kapu apsaimniekošanu Balvos, Steķentavā. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

vadi

Veiksmes prognoze


.