1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-08-2017
Vārdadienas šodien: Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Sodīs viltus spridzinātāju

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki augusta sākumā saņēma informāciju par iespējamajiem drošības riskiem. Kāds iedzīvotājs piezvanīja ar viltus paziņojumu, ka Balvu tirdzniecības objektā it kā ievietots spridzeklis. Pēc informācijas saņemšanas Balvu iecirkņa likumsargi ieradās notikuma vietā un kopā ar Valsts Robežsardzes Viļakas pārvaldes robežsargiem nekavējoties veica ēkas pārbaudi, taču nekādus sprādzienbīstamus priekšmetus tajā neatrada. Policisti uzreiz uzsāka zvanītāja meklēšanu un operatīvi noskaidroja iespējamā vainīgā personību. Nākamajā dienā aizdomās turēto personu, 1988.gadā dzimušo vīrieti, aizturēja.

 

Prognozē labāku graudu ražu

Šonedēļ zemnieku saimniecības “Kotiņi” darbarūķi, kuri ir vieni no lielākajām sēklaudzētājiem Latvijā, uzsāka graudaugu ražas novākšanu. Saimniecības vadītājs Aldis Ločmelis taujāts, kā sokas darbi, atjokoja, ka vēl ‘jāiesvīst’.

Lauku ceļu pārbūvē par Eiropas naudu

Baltinavas novads ir pirmais bijušajā Balvu rajonā, kura teritorijā uzsākta pašvaldības grants ceļu pārbūve, piesaistot Eiropas Savienības naudu. Līdzekļi lauku ceļu pārbūvei pasākumā “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” no Eiropas Savienības piešķirti visiem Latvijas novadiem attiecībā no ceļu kopgaruma, tikai citviet darbi vēl kavējas, bet citos novados sākušies un rit pilnā sparā.

Dabas stihiju varā Rugājos

Aizvadītajā sestdienā Rugāji bija ļaužu pilni. Īsta svētku diena, jo notika vairāki spilgti pasākumi. Īstenojot kopprojektu “Loba doba Zīmeļlatgolā jeb atklāj dabas pētnieku sevī!”, arī Rugājos atklāja vides objektu centrālajā laukumā. Tā bija piektā vides instalācija, simbolizējot visu stihiju mijiedarbību, kuru vidū ir cilvēks. Brīdi vēlāk sākās rosība uz jaunās skatuves, lai caur dziesmām un dejām izspēlētu vides stihiju raksturu. Pēc pāris stundām tas patiesi piesauca dabas spēku klātbūtni, sākās zibeņi, vējš un lietus.

 

Taciņa aizaugusi, atkritumus met, kur pagadās

Aizvadītajā nedēļā redakcijas automātiskajā atbildētājā bija atstāta ziņa, ka Pokratas kapos, Rugāju pusē, nav kārtīgas vietas atkritumu izmešanai. “Taciņa, kas ved uz izgāztuvi, ir aizaugusi. Pa to bail iet, jo var iekost ērce vai uzkāpt kādai čūskai uz galvas. Arī kapu žogs sagāzies zem atkritumu kalniem. Nezinām, pie kā vērsties, vai tur maz ir kāds saimnieks?” jautāja zvanītāja.

Laika prognoze

20.2°C

Balvi

Skaidrs
Humidity: 89%
Wind: Dienvidi at 4.8 kmh
Sestdiena14°C/29°C
Svētdiena12°C/18°C
Pirmdiena12°C/18°C
Otrdiena12°C/18°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Šodien mazāk jārunā un vairāk jādara. Slikto šodienas garastāvokli ārstējam ar darba terapiju. Diena piemērota dažādu lauku darbu veikšanai. Strādājot tikai jāatceras, ka šodienas vājās vietas ir pēdas un kāju pirksti. Tad nu skaties, kur spert kāju!