1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
07-08-2020
Vārdadienas šodien: Audris, Brencis, Inuta

Cik garšīgs būs Balvu centrālais pagalms?

Šonedēļ turpinās rakšanas darbi vienā no Balvu lielākajiem pagalmiem, kuru vēsturiski nereti dēvē arī par pilsētas centrālo pagalmu. Pašvaldības aģentūras “San-Tex” direktors Uldis Sprudzāns taujāts, ko daudzdzīvokļu namu Bērzpils-Tautas-Partizānu-Teātra ielu kvartāla pagalmā iecerēts izdarīt, pastāstīja, ka uzņēmums ar pašu spēkiem plāno atjaunot ietves.

 

“Vai tā rīkojas atbildīgs saimnieks?”

Laikraksta “Vaduguns” redakcija saņēma novadnieces vēstuli, kurā pausta neapmierinātība ar Začu kapu apsaimniekošanu Balvos, Steķentavā. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

Izaugsmei. Attīstībai. Nākotnei

Laukos sācies ražas novākšanas laiks, līdztekus tam Baltinavā, zemnieka Guntara Bartkeviča saimniecībā, kas ir viena no lielākajām  Latgalē, kā arī Latvijā, notiek vērienīgi celtniecības darbi - top jauns graudu pirmapstrādes un uzglabāšanas komplekss, kas nākotnē ļaus palielināt ražošanas apjomus un augkopības produkcijas daudzveidību. Kompleksus plānots nodot ekspluatācijā vēl šogad. Neraugoties uz vērienīgiem celtniecības un sezonas darbiem, dienas saimniecības dzīvē ienes arī nelielus, bet interesantus un patīkamus notikumus.

Nodod ielu tautas lietošanā

Aizvadītajā sestdienā Viļakā svinīgi atklāja renovēto ceļa posmu, klātesot Kurmim, Žurkai un pilsētas Ezim. Jāsecina, ka “Pieņemšanas-nodošanas” akta parakstīšana iekavējās, jo Kurmis ar Žurku pavēstīja dažus iebildumus... Tiesa, Ezis jeb novada vadītājs Sergejs Maksimovs bija pārliecinošs, pavēstot, ka jebkura lieta ir risināma.

Baltinavā nojaukts "gadsimta" grausts

Iebraucot Baltinavā, redzams, ka nojaukts grausts blakus Masļenku traģēdijas piemiņas vietai. Ceļš uz ēkas nojaukšanu bija ilgs, jo tā nepiederēja pašvaldībai, bet bija privātīpašums.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat Latvijas zemniekiem atvēlēto tiešmaksājumu apjomu pēc ES daudzgadu budžeta pieņemšanas?