1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
27-11-2020
Vārdadienas šodien: Lauris, Norberts

Saimnieko sestajā paaudzē

Balvu novada gada balvas uzņēmējdarbības konkurss šogad guvis plašu atsaucību. Pieteikti 45 uzņēmumi deviņās nominācijās. “Vaduguns” ciemojās pie nominācijas “Gada ģimenes uzņēmums” pretendentiem Krišjāņu pagastā - Santas un Anda Kašiem.

Kad beidzot labos tiltu?

Iedzīvotāji jautā, kad beidzot tiks labots tilts pār Vārnienas upi Rugāju novada Medņos? Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

Godina ar svecīšu iedegšanu un automašīnu taurēm

Ievērojot pulcēšanās aizliegumu un pārējās epidemioloģiskās prasības, Tilžas pagastā Lāčplēša dienu svinēja ar svecīšu iedegšanu vairākās piemiņas vietās, kā arī uz minūti ieslēdzot automašīnu brīdinājuma signālus.

Diriģents un vienkārši Latvijas cilvēks

Tieši 11.novembrī, Lāčplēša dienā, viņam ir dzimšanas diena, kas šogad ir īpaša. Rugājieši var būt lepni - viņiem ir savs Maestro, lielais dziesmu meistars, diriģents Pēteris Sudarovs. Viņa vadībā dziesmas Rugāju jauktā kora izpildījumā skan jau gandrīz sešdesmit gadus. Cilvēks – leģenda, personība un savas zemes patriots. Tādu viņu pazīst ne tikai pašu novadā.

Balvu novada pašvaldībai septiņi jauni auto

Oktobra beigās un novembra sākumā Balvu novada pašvaldības autoparks papildinājies ar septiņām jaunām auto vienībām. Domājot par videi draudzīgāku, ekonomiskāku transportu un pagasta pārvalžu, iestāžu ikdienas darbu, turpmāk pašvaldība uz trīs gadiem nomās piecas jaunas automašīnas “Toyota Proace City Verso” un divus pasažieru furgonus “Toyota Proace Verso”. Sabiedrība šo novada domes lēmumu uzņēmusi neviennozīmīgi. Vieni uzskata, ka jaunu auto iegāde ir tieši laikā, savukārt citi pārliecināti, ka šī brīža situācijā tā ir budžeta līdzekļu izšķērdēšana.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai pašvaldības piešķirtie līdzekļi jauno uzņēmēju atbalstam sevi vienmēr attaisno?