1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
05-03-2021
Vārdadienas šodien: Dagmāra, Marga, Margita

Atver bezmaksas pārtikas apmaiņas punktu

Pie “Lats” veikala Viļakā uzstādīts bezmaksas pārtikas punkts - ledusskapis, kas ikvienam būs pieejams visu diennakti. Tajā ikviens var ievietot pārtiku un paņemt, ja rodas tāda nepieciešamība.

Zīmē sirsniņas sniegā

Pagājušās nedēļas nogalē daudzviet Latgalē, tostarp Baltinavā, ģimenes izbaudīja iespēju piedalīties “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē” aktivitātēs svaigā gaisā. Zīmīgi, ka baltinavieši pirmo reizi izmēģināja roku smilšu mandalu veidošanā sniegā.

Tas nav teātris

Pagājušās nedēļas nogalē Balvu novada pašvaldības Saimnieciskās nodaļas vadītājs Aleksandrs Sņegovs “Vaduguns” redakciju informēja, ka otrdien nedrīkst novietot auto uz Teātra ielas, jo notiks tās tīrīšana no sniega sablīvējumiem. Šādus pat brīdinājumus saņēma arī citu iestāžu vadītāji un iedzīvotāji. Izrādījās, tas nav nekāds Teātra ielas teātris.

Veido kolekcijas, tur piemiņai un dedzina

Briežuciema pagastā izveidota digitāla sveču izstāde, kurai atsaucās 18 sveču mīļotāji, iesūtot 105 fotogrāfijas. Pagasta kultūras dzīves vadītāja Zita Mežale jau februāra pirmajās dienās aicināja iesūtīt fotogrāfijas vai zīmējumus, kuros būtu redzamas interesantas, pašu gatavotas, dāvinātas vai mīļas sveces, kurām klāt varēja pievienot aprakstu. “Dāvini gaismu citiem un pats kļūsi gaismas bagātākas!” aicināja Zita.

 

“Mīļotie no mājsaimniecības”

Valentīndienā, kad daudzviet pasaulē svinēja Visu mīlētāju dienu, aktīvi bija arī Tilžas puses ļaudis, kuri izmantoja iespēju piedalīties autofotoorientēšanās sacensībās “Mīļotie no mājsaimniecības”. Uz starta līnijas stājās sešas ekipāžas, kuras kā ceļamaizi saņēma piparkūku sirsniņas.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai atbalstāt eitanāzijas legalizāciju Latvijā?