1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-03-2023
Vārdadienas šodien: Dziedra, Tamāra

Koledžu absolvē jaunie robežsargi

 

Valsts robežsardzes koledžā Rēzeknē aizvadīts 43.izlaidums, kurā 18 absolventi saņēma profesionālās kvalifikācijas apliecības. Starp viņiem bija arī trīs jaunie robežsargi no Balvu novada – EDGARS LOČMELIS, EDIJS KOKOREVIČS un MATĪSS RIŽAIS.

Vai Kangari pārspēs Balkanu kalnus?

Daudzi šogad ziemas priekus vēlas izbaudīt Kangaru kalnos, Medņevas pagastā. Kas ir šīs vietas saimnieki un kas tur notiek, noskaidrojām, ierodoties atpūtas vietā.

Mūzika, deja un mode ir nedalāmas

24.februārī Viļakas kultūras namā norisinājās “Popielas” un modes skates konkurss “Iztēle. Izdoma. Improvizācija”, kurā savus talantus demonstrēja bērni no vairākām novada mācību iestādēm. Šoreiz pasākumu rīkoja neierastā formātā, piedāvājot dalībniekiem ne tikai nodemonstrēt pašu izdomātus un uzmeistarotus tērpus, bet arī parādīt, kā prot  atdarināt populārus pašmāju un ārzemju mūziķus.

Vienmēr ir jāpieņem lēmums

2.martā, Nacionālo partizānu bruņotās pretošanās atceres dienā, Stompaku nometni apmeklēja Rekavas un Baltinavas vidusskolu audzēkņi. Viļakas muzeja vadītāja Rita Gruševa pirms nometnes vietas apmeklēšanas uzsvēra, ka muzejpedagoģiskajā programmā “Vēsturi radām mēs paši” uzsvaru liks uz to, lai izprastu, kas bija nacionālie partizāni.

Laikrakstam – 73!

Šodien lasītāju rokās nonāk 9495. “Vaduguns” numurs. Laikraksts iznāk kopš 1950.gada 5.marta, un tolaik tas saucās “Balvu Taisnība”. Priecājamies, ka jau septiņdesmit trīs gadus esam kopā. Priecājamies, ka avīzei pieskārušies lasītāji jau vairākās paaudzēs. Priecājamies, ka par laikraksta nozīmību liecina kopdarbs, jo bez lasītājiem un rakstu varoņiem nav iespējama preses izdevuma pastāvēšana. Paldies! Apzinoties, ka pēc patiesības vienmēr būs lielāks pieprasījums nekā piedāvājums, turpināsim iet ceļu kopā, pārvarot dažnedažādus izaicinājumus. Un diemžēl to netrūkst. Uzskatām, ka katra vieta ir unikāla, katrai ir sava odziņa. Un patiesi to ik dienu apliecina Ziemeļlatgales ļaudis... Par to noteikti turpināsim vēstīt, – vēlreiz un vēlreiz PALDIES!
“Vaduguns” kolektīvs

 

vadi

Veiksmes prognoze


.