1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
12-07-2024
Vārdadienas šodien: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Godina Nemitīgās Palīdzības Dievmāti

Aizvadītās ceturtdienas pēcpusdienā tuvākas un tālākas apkaimes ļaudis, saules dāsnā siltuma pavadīti, devās uz Augustovas Romas katoļu baznīcu, lai kopā ar draudzes prāvestu Oļģertu Misjūnu, priesteri Fēliksu Šneveli, kurš arī savulaik kalpojis šajā draudzē, un jauniesvētīto priesteri Jāni Lempu svinētu Nemitīgās Palīdzības Dievmātes svētkus.

Meklē vīrieti!

 

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo EMĪLU LAGANOVSKI. 1997.gadā dzimušais vīrietis pēdējo reizi bija sasniedzams šī gada 19.jūnijā, kurš, iespējams, var atrasties arī Nīderlandē vai kādā citā Eiropas Savienības valstī.
Valsts policija aicina aplūkot vīrieša fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kurš zina viņa iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 110!

 

Cipars, cipars, komatiņš

27.jūnijā Balvu novada domē Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunais priekšnieks Raimonds Lapiņš tikās ar Balvu novada domes amatpersonām, lai pārrunātu novadam aktuālās statistikas vajadzības un informētu par jaunajiem CSP datu projektiem. Lūgts komentāru, kā, viņaprāt, beigtos populārais skaitāmpantiņš “Punktiņš, punktiņš, komatiņš”, ja to pārfrāzētu “Cipars, cipars, komatiņš”, R.Lapiņš atjokoja, ka galarezultātā tāpat sanāktu cilvēciņš.

Plūc uzvaras laurus konkursā

Jūnija vidū Rīgas pilī notika svinīgs deportāciju piemiņas pasākums un fonda “Sibīrijas bērni” rīkotā sacerējumu un zīmējumu konkursa uzvarētāju apbalvošana. Sacerējumu konkursā ar emocionālu stāstu par savas vecmammas piedzīvoto Sibīrijā Viļakas vidusskolas 11.klases skolniece SAMANTA MARTIŅENKO  ieguva 1.vietu un naudas balvu.

Ugunsgrēkā cieš daudzbērnu ģimenes māja

Neilgi pirms Jāņu brīvdienām, pagājušās nedēļas trešdienā, pamatīgu nelaimi piedzīvoja GUNTA un SANDRAS GŪTMAŅU ģimene Balvu novada Lazdukalna pagasta Kapūnē, kuru dzīvojamajā mājā “Lejnieki” izcēlās plašs ugunsgrēks. Rezultātā pilnībā nodega mājas jumts un otrais stāvs, bet, dzēšot liesmas, tika bojāts arī pirmais stāvs un pagrabs.

Juristi
vadi

Veiksmes prognoze


.