1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
27-11-2020
Vārdadienas šodien: Ignats, Virgīnija

Neapmierina atpūtas vietu stāvoklis

Jūnijā laikrakstā “Vaduguns” rakstījām par peldvietām Balvos – to sakoptību un kopējo stāvokli. Savukārt šonedēļ saņēmām vēstuli no kāda lasītāja, kurš pagalam neapmierināts ar to, kāds skats cilvēkiem paveras, apmeklējot atpūtas vietas pie Sprogu ezera Vīksnas pagastā.

Vakarpusē nosmaržo viss dārzs

Puķes atveras klusi, rīta agrumā piepeši pārsteidzot ar lielu, skaistu ziedu. Kādai tas ir pilnīgi balts, citām - krāsains. Vēl kādai uz viena kāta pat ziedu čemurs, skaitāms desmitos. Vakarpusē dārzs saldeni nosmaržo. Tās ir lilijas, krāšņās jūlija puķes, dārza karalienes.
Vai šogad lilijas zied krāšņi? - “Vaduguns” jautāja puķu audzētājām.

 

Svētki Balvos aizvadīti

Sestdien Balvos balvenieši un pilsētas viesi kļuva par aculieciniekiem dažādām aktivitātēm visas dienas garumā. Balvu Kultūras un atpūtas centra direktore Anita Strapcāne pirms Tautas pūtēju orķestra “Balvi” koncerta pie Balvu katoļu baznīcas priecājās, ka cilvēki ir aktīvi, turklāt ir brīnišķīgs laiks. Taujāta, ko visvairāk gaida, A.Strapcāne atzina, ka vislabākā reakcija ir cilvēku smaidi. Un tie neizpalika...

Labiekārtos Naudaskalna ūdenskrātuves apkārtni

Naudaskalna ūdenskrātuve Balvu pagastā ir vieta, kur piestāj autobraucēji, uz kuru peldēties un tās krastā atpūsties nāk vietējie iedzīvotāji. Lasītāji uzdod jautājumu - kad labiekārtos šo atpūtas vietu?

Atjaunos draudzes mājas unikālo lieveni

Viļaka šogad pārsteidz ar pārvērtībām, un aktīvi tajās iesaistās arī Viļakas katoļu draudze. Draudzes prāvestam ir sapnis atjaunot baznīcas tuvumā esošo vēsturisko namu, labiekārtot apkārtni un izdarīt vēl citus labus darbus. Arī pandēmijas laiks viņa mērķiem nebūt nav aizlicis kāju priekšā. Par to pārliecinājās “Vaduguns”, tiekoties ar draudzes prāvestu  Guntaru Skutelu.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai pašvaldības piešķirtie līdzekļi jauno uzņēmēju atbalstam sevi vienmēr attaisno?