1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
27-11-2020
Vārdadienas šodien: Ignats, Virgīnija

"Iedodiet garo piespēli"

Svētdien pēc četru gadu pārtraukuma Balvos atgriezās lielais futbols – renovētajā stadiona laukumā pirmajā šīs sezonas Latvijas čempionāta 2.līgas spēlē spēkiem mērojās Balvu un Preiļu futbola komandas. Pirmajā puslaikā, lai arī kaimiņnovada sportisti uzbruka aktīvāk, balvenieši guva pirmos vārtus - Artūrs Deksnis izpelnījās skatītāju ovācijas, kad rezultāts uz tablo liecināja 1:0 “Balvu” labā.

Ceļa malā atrod beigtu zirgu

Jūlija pirmajā dienā Bērzpils pagastā, Balvu novadā, pašvaldības lauku ceļa malā vietējie iedzīvotāji atrada beigtu zirgu, par ko ziņoja pagasta pārvaldei. Pārvalde par notikušo attiecīgi informēja policiju, bet policija – Pārtikas un veterināro dienestu.

Lauku puiša rūdījums, skolas durvis aizverot

Latgales plānošanas reģions, sadarbībā ar pašvaldībām, godina labākos skolu absolventus. Novērtējot jauniešu ieguldīto darbu un laiku, lai piedalīties pasākumos, līdz ar to  popularizējot  Latgali, pateicība izteikta 66 reģiona profesionālo un vispārizglītojošo vidusskolu, ģimnāziju un koledžu absolventiem. Viņu vidū arī VAIRIS ŠTĀLS no Rugājiem, kuru “Vaduguns” aicināja uz sarunu.

Meklē apstiprinājumu leģendai

Šonedēļ nacionālo partizānu pieminekļa apkārtnē Viļakā “Vidzemes vanagi” kopā ar vēsturniekiem centās noskaidrot, vai savulaik vietējo iedzīvotāju apkopotās liecības, ka šeit varētu atrasties nogalināto nacionālo partizānu līķi, atbilst patiesībai.

Viļakas tranzītiela beidzot ir sakārtota

Apmēram pirms gada Viļakā sāka pārbūvēt reģionālā autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmu no Keišiem līdz Kiras upei. Pabeigt darbus  bija plānots līdz  šī gada jūnija beigām, un aizvadītajā piektdienā būvnieki objektu nodeva ceļu uzturētājam - valsts akciju sabiedrībai “Latvijas Valsts ceļi”.  Būvdarbus veica  SIA “Ceļi un tilti”, līguma summa bija vairāk nekā 4 miljoni eiro (ar PVN), un tas ir valsts budžeta finansējums. Tagad redzams rezultāts. Kā to  novērtē vietējie iedzīvotāji un vai viss ir labi,- centās uzzināt laikraksts “Vaduguns”.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai pašvaldības piešķirtie līdzekļi jauno uzņēmēju atbalstam sevi vienmēr attaisno?