1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
04-08-2020
Vārdadienas šodien: Arvils, Osvalds

Vai bīstamais vīruss jau arī pie mums?

Trešdien, 26.februārī, Gulbenes Neatliekamās medicīniskās palīdzības punkta brigāde ar aizdomām par saslimšanu ar bīstamo koronavīrusu “Covid -19” Latvijas Infektoloģijas centrā nogādāja pacienti no Viļakas novada. Ceturtdienas rītā sievietes ģimenes ārste saņēma priecīgu vēsti – varam uzelpot, testa rezultāti ir negatīvi un saslimšana nav apstiprinājusies.

Vai viss patiešām sen jau sačākstējis?

Tilžā notikušo iedzīvotāju sapulci var uzskatīt par sen nebijušu notikumu. Bija sapulcējies ļoti kupls vietējo iedzīvotāju pulks, lai runātu par sev svarīgiem jautājumiem. Vairumā teiktais bija vērsts pret pagasta pārvaldes vadītājas, iedzīvotājuprāt, neprasmīgu darbu, viņas darba stilu un arī attieksmi saskarsmē ar iedzīvotājiem. Tiesa, daži pateica arī ko labu. Kas tad notiek Tilžā, kas neapmierina vietējos un kādas problēmas cilvēki akcentē,- centās izprast arī laikraksts “Vaduguns”, piedaloties 19.februāra pievakares sapulcē divu stundu garumā.

Kas top bijušajā degvielas uzpildes stacijā?

Laikraksta “Vaduguns” redakcijā griezušies vairāki lasītāji, kuri jautā, kas top bijušajā degvielas uzpildes stacijā (uzreiz izbraucot no Balvu pilsētas, virzienā uz Viļakas pusi, labajā pusē)? Vairāk lasiet 28.februāra laikraksta 13.lpp!

“Rika ar garšu”

Pagājušajā sestdienā Balvu pamatskolas sporta zālē jauniešu deju kolektīvs “Rika” kopā ar mūspuses dejotājiem un ciemiņiem nosvinēja 15.dzimšanas dienu “Rika ar garšu”. Jubilejas koncerta vadītāji zināja teikt, ka nosaukums Rika ir kādai upei Balvu novadā: “Rika ir arī maizes rika. No rudzu maizes kolektīvs ir paņēmis pašu galveno – spēku!”

Ko nepazīstam, no tā arī baidāmies

Jau labu laiku uzmanības centrā ir Ķīna ar tās pilsētā Uhaņā sākušos ļauno vīrusu. Ik dienu tas aizved nāvē vismaz simts cilvēku, un tā izplatība skārusi arī Eiropu. Presē publicēta prognoze, ka, vīrusam izplatoties, tas varētu pārņemt vairāk nekā 60% pasaules. Izklausās baisi. Vai ārsti ir gatavi darbam, ja nu kas notiek tepat mums blakām, un ko darīt pašiem, lai aizsargātos?
Par šo tēmu laikraksts iztaujāja Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidenti, ģimenes ārsti Balvos Līgu Kozlovsku.

 

vadi

Veiksmes prognoze


.