1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
10-07-2020
Vārdadienas šodien: Indriķis, Ints, Namejs

Dzimšanas dienu nosvin ar koncertu

Aizvadītajā nedēļas nogalē 15 gadu jubileju svinēja senioru koris “Pīlādzis”, ko visu šo laiku vada kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente Liene Akmeņkalne, bet pavadījumu spēlē koncertmeistars Viktors Bormanis. Svinību reizē neizpalika skanīgs koncerts Balvu muižas zālē, sirsnīgi apsveikuma vārdi, kā arī dāvanas un ziedi.

“Lūk, tribīnes ir pilnas!”

Pirms nedēļas Balvu pamatskolas sporta zālē spēkiem mērojās jaunizveidotas futbola zvaigžņu komandas “Baltie bumbotāji” un “Sarkanie snaiperi”, lai labdarības spēlē, vācot ziedojumus, atbalstītu Balvu teritoriālo invalīdu biedrību. Zīmīgi, ka zvaigžņu komandām izdevās savākt EUR 300 skaidrā naudā, dāvanu kartes 200 eiro vērtībā, kā arī dažādu sporta inventāru un rotaļlietas.

Baltinavas amatierteātris “Palādas”’ svin 20 gadu jubileju

Baltinavas amatierteātris “Palādas” iesoļojis jaunības pilnbriedā. Sestdien, 18.janvārī, Baltinavas kultūras namā teātris kopā ar saviem skatītājiem svinēja 20 gadu jubileju. Turklāt zīmīgā gadā, kas sakrīt ar amatierteātra jubilejas gadu, un zīmīgā dienā, kad pusnaktī ņemtajam ūdenim, kā stāsta, piemīt dziednieciskas īpašības. Vai palādieši pusnaktī meklēja dziedniecisko ūdeni, vai veldzējās ar kādu citu dzērienu, pagaidām ziņu nav. Taču par oficiālo pasākuma daļu zinām stāstīt!

Paula Freimane atklāj fitnesa zāli Rekovā

11.janvārī, divas dienas pēc Valsts prezidenta Egila Levita uzņemšanas, pērn atjaunotajās “Kotiņu” dzirnavās Rekovā atkal valdīja liela rosība. Cilvēki šeit sanāca divu iemeslu dēļ – palustēties zemnieku saimniecības “Kotiņi” pērnā gada noslēguma darbinieku ballē un piedalīties jaunās kardio fitnesa zāles atvēršanā, kuru atklāja Latvijā visiem zināmā fitnesa trenere Paula Freimane un viņas kolēģis Arvis Mazurovs.

Pirmais novada mazulis - Alberts!

2020.gada pirmais mazulis Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā pasaulē nāca 3.janvāra vakarā. Tā bija meitenīte, kura piedzima alūksnietei Aivitai Upītei. Savukārt pirmo Balvu novada bērniņu - puiku - sagaidījām 13.janvārī pulksten 14.30. Piedzimstot mazulis bija 3,950kg smags un 58cm garš. Laimīgajiem vecākiem - Alisei un Andrim Bačukiem - šis ir pirmais bērniņš. Turpinot ierasto tradīciju sumināt pirmo novada jaundzimušo un viņa vecākus, 15.janvāra rītā Balvu slimnīcas Dzemdību nodaļā ieradās Balvu novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs un novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Svetlana Romanovska. Izsniedzot dēla pirmo oficiālo dokumentu – Dzimšanas apliecību, dzimtsarakstu nodaļas vadītāja apliecināja, ka pirms dažām dienām Alise un Andris ieguvuši jaunu titulu un tiesības saukties pasaules skaistākajos vārdos – par mammu un tēti. Savukārt novada vadītājs, sniedzot dāvanu no pašvaldības, atzina, ka ir patiess prieks, ka šis brīdis ir noticis un Bačuku ģimene kļuvusi kuplāka: “Tagad jums uzlikts jauns papildus pienākums - ne tikai mīlestība vienam pret otru, bet arī pret jūsu dēliņu. Vēlam jums mīlestību, izturību un daudz laimes.” Jaunie vecāki atklāja, ka dēlu nolēmuši saukt senā un stiprā latviešu vārdā – par Albertu. “Gribējām gruntīgu vārdu un bijām izdomājuši vairākus vārda variantus, bet laikam mums visiem bija jāsatiekas, lai saprastu, ka Alberts būs tas īstais vārds mūsu dēlam. Turklāt tagad mums ģimenē visiem vārdi sākas ar burtu ‘A’,” skaidro Alise un Andris Bačuki.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā mazināt iedzīvotāju nabadzību un sociālo nevienlīdzību?