1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-09-2020
Vārdadienas šodien: Ginters, Guntra, Marianna

Pāreja uz vasaras laiku notiks 29.martā

Latvijā pāreja uz vasaras laiku notiks svētdien, 29.martā plkst. 03.00 (naktī no sestdienas uz svētdienu), pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu uz priekšu.

 

Iedzīvotāji gatavi rīkoties paši

Balveniete interesējas,- kāpēc pašvaldība nerūpējas par klaiņojošu kaķu sterilizēšanu, kā tas notiek citās pilsētās? It kā līgums ar dzīvnieku patversmi ir noslēgts, bet joprojām Balvu daudzdzīvokļu māju pagalmos dzīvo bezsaimnieka kaķi, kuri, protams, arī vairojas.

Vai nauda glābs Vīksnas pareizticīgo baznīcu?

Vīksnas pareizticīgo baznīcas restaurācijas projekta izstrādei Sakrālā mantojuma saglabāšanas programmā atvēlēti desmit tūkstoši eiro. Vīksnas baznīca no 23 objektiem šogad ir vienīgā mūspusē, kurai piešķita nauda. Vai tā izglābs baznīcu no bojāejas?

Meklē Ingu Fedulovu!

Valsts policijas Balvu iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1981.gadā dzimušo INGU FEDULOVU. 2018.gada oktobrī sieviete devās strādāt uz Atēnām Grieķijā. Pēdējo reizi ar radiniekiem sazinājās 2018.gada decembra sākumā. Sievietes iespējamā atrašanās vieta šobrīd - Galakside, Grieķija. Aicinām apskatīties sievietes fotogrāfiju. Ja jums ir zināma personas atrašanās vieta, lūdzam ziņot policijai pa tālr. 110, 64501615, 64501610 vai personīgi vērsties tuvākajā policijas iecirknī!

 

Skolā bērnu nav... mācības turpinās

Ar pirmdienu mācības Latvijas skolās tiek organizētas tikai attālinātā režīmā, nosaka valdības izsludinātais ārkārtējās situācijas regulējums. Vakar mūspuses lielākās skolas – Balvu pamatskolas – direktore Larisa Krištopanova atzina, ka tas ir liels izaicinājums gan skolēniem, gan viņu vecākiem, gan skolotājiem. “Strādāsim kā vienota komanda,” viņa aicina.

 

vadi

Veiksmes prognoze


.