1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-09-2020
Vārdadienas šodien: Ginters, Guntra, Marianna

Saņem dāvanā metāla garderobes skapīšus

Ikviens jaunietis, mācoties skolā, ir vēlējies, lai ierastās gaderobes vietā būtu pieejams individuāls skapītis, kurā varētu droši glabāt savas mantas,- līdzīgi, kā tas ir ārzemju skolās. Gada sākumā piepildījās Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas skolēnu sapnis - skola saņēma dāvinājumā 133 skaistus metāla garderobes skapīšus.

Zināšanas un pieredze arī ir prece

Tāpat kā citur pasaulē, arī Latvijā aizvien lielāks skaits uzņēmēju sāk apzināties, ka veiksmīgs bizness atkarīgs ne tikai no saražotās preces kvalitātes, bet arī no mākas to veiksmīgi pārdot. Viens no profesionāļiem, kurš ierāda, kā to darīt pareizi, gūstot maksimāli labus rezultātus, ir bijušais balvenietis GUNTARS LOGINS. Pirms nepilna gada dibinātā SIA “Alpha Partners” vadītājs biznesa veidošanā nolēmis izmantot savu iespaidīgo pieredzi pārdošanas jomā ASV, Kanādā, Austrālijā, Lielbritānijā un Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā gūtās zināšanas.

 

Jaunumi nekustamā īpašuma tirgū!

Liepiņu ģimene Kubulu pagastā katru gadu cenšas ne tikai, moderni runājot, renovēt, bet arī uzbūvēt jaunus nekustamos īpašumus. Balvu Valsts ģimnāzijas 7.klases audzēknis Valts (13 gadi) atklāja, ka šogad kopā ar brāli Leo uzmeistarojuši 14 jaunus putnu būrīšus. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

Tas ir nožēlojami...

Kāda Balvu pilsētas iedzīvotāja šīs otrdienas rītā pamanīja attēlā redzamos atkritumus, kas bija izmesti zālājā blakus ceļam – starp Bērzpils 51 un Bērzpils 52 privātmājām. “Absolūti nav saprotams, kāda ir šādu cilvēku kultūra un viņu dzīves principi. Kur šie cilvēki ir auguši un kā viņi tikuši audzināti, ja savus mēslus vieglu roku var atstāt jebkur, kur ienāk prātā? Tas ir nožēlojami...,” sašutusi par atsevišķu cilvēku attieksmi pret savu dzīves telpu ir lasītāja. Sieviete piebilst, ka šādi apkārtnes mēslotāji ir ne tikai nožēlojami, bet nereti arī stulbi. Tas tādēļ, jo atsevišķos gadījumos starp atkritumiem var atrast arī informāciju, kas norāda, kurš tad šos atkritumus ir izmetis.

 

Lai izceltos citu preču un pakalpojumu jūrā

Katram uzņēmumam ir svarīgi atšķirties no citiem līdzīgu preču ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, tādēļ deviņi Ziemeļlatgales jaunie uzņēmēji nolēmuši izmantot biedrības “Radošās idejas” grafiskās dizaineres Anitas Kairišas piedāvāto iespēju izstrādāt viņu ražoto preču vai sniegto pakalpojumu vizuālo identitāti.

vadi

Veiksmes prognoze


.