1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-08-2022
Vārdadienas šodien: Mudīte, Vladislava, Vladislavs

Jaunais ceļš sāka brukt jau pēc pusgada

2020.gada jūlijā toreizējā Viļakas novada dome par kopējo summu 51 816,40 eiro noslēdza līgumu ar SIA “Zeļļi Z” no Kuldīgas par ceļa remontdarbiem (divkārtu virsmas apstrādi) Skolas ielai Žīguros. To, kādā kvalitātē tika paveikti uzņēmumam uzticētie remontdarbi, liecina šai publikācijai pievienotie fotoattēli. Proti, jau nākamā gada pavasarī, pēc ziemas mēnešiem, tika konstatēts, ka ceļš brūk kopā – uz tā ne tikai izveidojās un joprojām ir daudzas bedres, bet vietām ceļa virsmas segums burtiski kūst kā cukurs un kļūst šaurāks, līdz, šķiet, dažviet tas būs jau velojoslas platumā.

Panākumi mijās ar sarūgtinājumu

No Latvijas nūjošanas čempionāta pasaules posma Vecāķos Balvu treneres Intas Ozolas komanda “Nūjot prieks” 16 dalībnieku sastāvā pārveda bagātīgu medaļu ražu - septiņus kausus un 1.vietu komandu vērtējumā.

Made in Latvia Ņujorkā

Balvu novada svētku dienās ikvienam interesentam bija iespēja kļūt par dažādu pasākumu aculiecinieku, tostarp izmantot unikālu iespēju, piedaloties Atvērto durvju dienā SIA “Balvi Wood”, kas ražo kamīnmalku bijušajā gaļas kombināta teritorijā. Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra vadītāja Mārīte Orniņa klātesošajiem ieskicēja faktus par industriālās teritorijas attīstību. “Balvos nereti populāri teikt -  bijušais tas, bijušais vēl kaut kas, tāpēc visiem kopā vajadzētu izdomāt jauno nosaukumu, kas veicinātu šīs teritorijas vēl lielāku un labāku attīstību,” sprieda viņa.

Meklē iespējas jaunas tehnikas iegādei Balvu pilsētai

4. jūlijā Viļānos notika ikgadējā Lauku diena,  kuru apmeklēja arī Balvu pilsētas pārvaldniece Maruta Castrova un pašvaldības aģentūras “San-Tex” darbinieki. Mērķis - jaunas tehnikas iegāde Balvu pilsētai.

Gatavojas draudzes svētkiem

Vasaras viducis, kā ierasts, ir svētkiem un pasākumiem bagāts laiks. Par kultūras aktivitātēm, kas notiek un ir gaidāmas Bērzpils pagastā, sarunā atklāj Saieta nama vadītājas pienākumu izpildītāja ILGA LAZDIŅA.

vadi

Veiksmes prognoze


.