1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-02-2020
Vārdadienas šodien: Adrians, Ārija, Rigonda

Lauku meitenes centieni

Pēc ilgāka laika meklējumiem piepildījusies cerība atrast feldšerpunkta vadītāju Balvu novada Krišjāņos. Viņa aizvadījusi pirmo darba mēnesi. Kā klājas jaunajā darbavietā, vai jau iepazīti vietējie pacienti, kā ar iecerēm kaut ko mainīt un uzlabot, uz sarunu laikraksts aicināja sertificēto ārsta palīdzi Sanitu Babri.

“Piļsāta pi upis” Upītē

Svētdien Upītes tautas nams kārtējo reizi atgādināja bišu spietu, jo izmantot iespēju noskatīties jauno Viestura Kairiša filmu “Piļsāta pi upis”, turklāt tikties ar pašu režisoru, izmantoja arī citu novadu ļaudis. Režisors Viesturs Kairišs un filmas māksliniece Ieva Jurjāne neslēpa, ka producentam nebija viegli, jo filmēšana norisinājās daudzās Latvijas vietās. “Viņš būtu atbraucis pie jums ciemos, ja, kā pats joko, spētu izturēt latgalisko viesmīlību - šmakovku. Esmu pateicīgs liktenim, ka esmu 100% latgalietis, kaut arī dzimis Rīgā. Man ir ļoti svarīgi, ka pasauli saskatu tikai tā, kā to spēj latgalieši. Par to lepojos un iestājos visur, kur vien varu. Aizvakar Saeimā izbļaustījos par Varakļānu novadu, kuru vēlas pievienot Madonai. Grūta cīņa, bet man nav vienalga, kas notiek Latgalē,” uzsvēra V.Kairišs.

“Zinu! Protu! Izdaru!”

30.janvārī Balvu pamatskolā norisinājās starpnovadu dabaszinību konkurss pirmklasniekiem “Zinu! Protu! Izdaru!”, kurā Balvu, Viļakas, Rugāju un Baltinavas novadu 1.klašu audzēkņi demonstrēja dabaszinību stundās apgūtās zināšanas un prasmes. Konkursā piedalījās 35 pirmklasnieki no Balvu, Stacijas, Eglaines un Viļakas pamatskolām, kā arī Rugāju novada, Baltinavas, Tilžas, Rekavas un Bērzpils vidusskolām. Konkursa uzdevumus skaidrot un sekot to izpildei palīdzēja Balvu pamatskolas 5. un 6.klašu skolēni, bet rezultātus vērtēja kompetenta žūrija piecu cilvēku sastāvā.

Sudarbē sadeg desmitiem lopu

Šajā trešdienā pulksten 11.32 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Balvu novada Vectilžas pagastu, kur ar atklātu liesmu dega lopu novietne un piena māja 700m2 platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās nosargāt degošai ēkai blakus esošo graudu glabātuvi un šķūni. Pulksten 15.47 ugunsgrēku likvidēja. Valsts policija skaidro ugunsgrēka iemeslu.

Balvu poliklīnikā jauna darba vieta

Lai nodrošinātu otorinolaringologa pakalpojumus, arī Balvos iegādāts un uzstādīts jauns otorinolaringoloģijas bāzes aprīkojums un ergonomisks pacienta krēsls, kas pacientam pieņemšanas laikā ļauj justies  ērtāk. Ir iegādātas arī mūsdienīgas medicīniskās iekārtas – audiometrs r27A Resonance un timpanometrs R26M Resonance. Līdz šim otolaringologa medicīniskie pakalpojumi bija pieejami Gulbenē, tagad būs arī Balvos.

vadi

Veiksmes prognoze


.