1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-01-2021
Vārdadienas šodien: Eglons, Krišs, Ksenija

Jauniete, kura lauž stereotipus

Jaunībā, kad ideju pilna galva un gribas tās visas realizēt, bet pietrūkst līdzekļu, ir ļoti svarīgi, lai kāds sniedz palīdzīgu roku. Viļakas novada pašvaldība labprāt atbalsta savus jauniešus, dodot iespēju palikt uz dzīvi dzimtajā novadā. Pateicoties uzvarai pašvaldības projektu konkursā jaunajiem uzņēmējiem, finansiālu palīdzību saņēmusi arī rekoviete ar eksotisku vārdu Feride Ločmele, kura drīzumā pabeigs bakalaura studijas Rīgas Tehniskajā universitātē.

Uzņēmējam Bērzkalnē piemēro 2000 eiro sodu

Pagājušajā trešdienā valdība noteica pārvietošanās ierobežojumus jeb mājsēdi, kad iedzīvotājiem bija pienākums atrasties savās dzīvesvietās no 30.decembra līdz vakardienai - laikā no pulksten 22 līdz 5. Šobrīd šāda ierobežojuma vairs nav, bet tas atkal būs spēkā no 8. līdz 10.janvārim. Lai veiktu komandantstundas uzraudzību un pārējo ar Covid-19 saistīto ierobežojumu ievērošanu, aizvadītajās Jaungada brīvdienās visā Latvijā tika iesaistīti plaši Valsts un pašvaldības policijas, Valsts robežsardzes un Zemessardzes resursi.

Var dziedāt no rīta līdz vēlam vakaram

Valsts Kultūrkapitāla fonda padome aizvadītā gada 17.decembra sēdē piešķīra mūža stipendijas izciliem kultūras un mākslas darbiniekiem par mūža ieguldījumu kultūras un mākslas attīstībā. No 2021.gada janvāra šīs mūža stipendijas saņems arī Medņevas etnogrāfiskā ansambļa un garīgo dziesmu dziedātāja Malvīne Ločmele un Balvu Tautas teātra režisore Vaira Resne. Šoreiz uzrunājām Malvīni Ločmeli.

Laimīgu Jauno 2021.gadu!

Laimīgu Jauno 2021.gadu!

Turpinās “Depo” ugunsgrēka seku likvidēšana

Pagājušas nepilnas divas nedēļas, kopš lielveikalā “Depo” Rēzeknē izcēlās ugunsgrēks. Tā dzēšanas un seku likvidēšanas darbos piedalījās arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Balvu daļas un Tilžas posteņa ugunsdzēsēji glābēji. Daudzu iecienītajā mājas, dārza un remonta preču veikalā ikdienā strādāja arī vairāki mūspuses iedzīvotāji.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat likumsargu darbu, kontrolējot Covid-19 ierobežojumu ievērošanu?