1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
26-04-2018
Vārdadienas šodien: Alīna, Rūsiņš, Sandris

Skrien apkārt Viļakas ezeram

Svētdien pie Viļakas sporta halles pulcējās sportisti, lai startētu ikgadējā skrējienā apkārt Viļakas ezeram. Tiesnesis Ervīns Veļķers pus stundu pirms sacensībām lūgts prognozēt, cik, viņaprāt, aktīvi būs Viļakas puses ļaudis, atzina, ka pacēlums bija brīdī, kad Latvija atguva neatkarību: “Tolaik vēl pastāvēja organizācijas, kuras motivēja, pat spieda cilvēkus būt aktīviem. Tagad viss balstās uz brīvprātības principiem un rezultāts ir tāds, kāds ir.” Uz starta līnijas Viļakā stājās 11 sportisti.

Foto konkurss “Vietas, lietas, cilvēki”

Gaidot Latvijas simtgadi, laikraksts “Vaduguns” aicina piedalīties fotokonkursā “Vietas, lietas, cilvēki”, kurā ikviens var iesūtīt fotogrāfijas ar mūspuses skaistākajām vietām, tostarp dabas ainavām, cilvēku portretiem, dažādiem pasākumiem, aktivitātēm u.c. Apkopojot labākās fotogrāfijas, veidosim ceļojošo fotoizstādi, publicēsim tās laikrakstā un mājaslapā: www.vaduguns.lv, kā arī novembrī prezentēsim pilsētas centrā uz “Vaduguns” redakcijas ēkas sienas, lai tās varētu apskatīt ikviens balvenietis un pilsētas viesis.
 Fotogrāfijas jāiesūta līdz 20.oktobrim “Vaduguns” redakcijā, Teātra ielā 8, Balvos, vai arī e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , norādot autora vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruni.  
Veidosim vēsturi kopā!

Lai ražens jaunais mācību gads!

30.augustā Balvu Valsts ģimnāzijā pulcējās Balvu, Baltinavas un Rugāju novadu izglītības darbinieki, lai ikgadējā konferencē spriestu par tēmu “Pārliecība, vērtības un kompetences izglītībā”. “Mierīgi nebūs, bet būs jauki un skaisti,” kolēģiem, uzsākot jauno mācību gadu, vēlēja jaunā Balvu novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Inta Kaļva. Aplausus skolotāji veltīja kolēģiem, kuri šogad aiziet pelnītā atpūtā: Norai Apīnei, Mārai Pimanovai, Lucijai Boldānei, Vilmai Garančai, Alinai Vestfālei, Anastasijai Ločmelei un Ojāram Lācim. Savukārt darbu jaunajā mācību gadā uzsāks vācu valodas skolotāja Liene Karole (Tilžas vidusskolā); mūzikas skolotāja Viktorija Kokoreviča (Stacijas pamatskolā) un pedagoģe-karjeras konsultante Anita Laurena (Balvu  novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē).  

Cilvēks ir un paliks kā nezināma mīkla

Jana Kamiševa Balvu slimnīcu apmeklē divreiz mēnesī. Viņa te strādā kā dežūrārste. Bet kā rezidente turpina pilnveidot zināšanas medicīnas jomā, lai pēc laika  pilntiesīgi strādātu par tiesu medicīnas eksperti. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

Piesauc cenzūru un pārmet sasteigtību

29.jūnija domes sēdē Rugājos deputāti pieņēma lēmumu “Par Sociālā aprūpes centra “Rugāji” likvidāciju, pievienojot to Sociālajam dienestam”. Daži novada domes deputāti  uzskata, ka novada iedzīvotājiem nav paskaidrota šāda lēmuma nepieciešamība. Pat vēl vairāk, jo redakcijai piesūtītajā vēstulē lasāms: “Mūs uztrauc informācijas cenzūra. Ar pieņemtajiem lēmumiem var iepazīties pašvaldības mājaslapā www.rugaji.lv, taču novada informatīvajā izdevumā “Kurmenīte” visi 29.jūnija sēdes lēmumi netika publicēti, tai skaitā par Sociālā aprūpes centra likvidāciju.”

Laika prognoze

9.1°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 67%
Wind: ZR at 6.4 kmh
Piektdiena2°C/12°C
Sestdiena6°C/14°C
Svētdiena7°C/16°C
Pirmdiena12°C/19°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Ceturtdiena

Laimes māte visiem un joprojām dala veiksmes pīrādziņus. Tikai ilgi nečammājies, jo tos ātri var izķert. Un pēc plkst. 12.50, kad sāksies ‘čika’ laiks, to vairāk nebūs. Pēcpusdienā jau Tavā ceļā var stāties tukšo stundu ķibelītes: ātras dusmas, pārpratumi, pārlieks pedantisms vai kuņģa dumpošanās un tehnikas niķi. Arī vērtīgus pirkumus labāk iegādāties priekšpusdienā līdz plkst. 13.00.