1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-08-2022
Vārdadienas šodien: Mudīte, Vladislava, Vladislavs

Atkal esam kopā!

Ar Atzinības rakstu pasniegšanas ceremoniju pūtēju orķestra “Balvi” pavadībā, koncertu un balli noslēdzās Balvu novada svētki, kas ilga četras dienas. Lepojamies, ka programma bija daudzveidīga, tostarp īpašus aplausus izpelnījās koncertuzvedums “Ričijs Rū rīko koncertu” visai ģimenei, kurā uzstājās populārais dziesmu autors un izpildītājs Lauris Reiniks.

Ir labi zināt - nākamgad satiksies atkal

9.jūlijā Ludonkā pie Jura Circeņa ciemos atbrauca radi, lai atkal pabūtu kopā dzimtas salidojumā.

Kļaviņu dzimtas vārds

Rugāju muzejā taps iekārtots speciāls piemiņas stūrītis Ņujorkas latvietim, onkologam un mūziķim Jānim Kļaviņam. Par nozīmīgiem pētījumiem onkoloģijā un ieguldījumu Latvijas medicīnas attīstībā viņam pasniegta  Paula Stradiņa balva. Viņš ir arī Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieks. Rugājus apciemoja šīs pasaul-slavenās personības dēls un uzdāvināja tēvam piederošās lietas, kā arī viņam veltītu piemiņas plāksni.

Starts ir dots!

Ar sportiskiem vēlējumiem trešdien Balvu Valsts ģimnāzijas sporta laukumos sākās Balvu novada svētki, kas sestdien noslēgsies ar vakara koncertu “Par vasaru, puķēm un mīlestību” Balvu estrādē. Novada pilsētu un pagastu Sporta spēlēs ceļojošo kausu izcīnīja Ziemeļlatgales attālākais Krišjāņu pagasts, aiz sevis atstājot Balvu pilsētas pārvaldes un Bērzpils pagasta pārvaldes komandas.

Kur pazudis dīķis?

Netālu no Balviem, virzienā uz Viļakas pusi, pie pagrieziena uz Bērzkalni, kreisajā pusē atrodas dīķis, kas līdz šim bija pilns ar ūdeni. Tagad tajā ūdeni tikpat kā vairs nemana, tādēļ iedzīvotāji, kuri regulāri brauc pa blakus esošo Balvi – Viļaka lielceļu, jautā, kur dīķis pazudis?

vadi

Veiksmes prognoze


.