1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-02-2018
Vārdadienas šodien: Zane, Zuzanna

No stresainās Halles uz miera ostu Balvos

“Mums priekšā bija smuka pļaviņa, kurai visapkārt saauguši krūmi. Nostājāmies uz tās un pēkšņi sajutāmies kā Dieva ausī. Rejs pienāca blakus, abi saskatījāmies un viņš teica,- viss, ņemam. Te ir laimīgā zeme! Bija tik laba sajūta stāvēt tajā vietā, ka neko citu vairs nevajadzēja - lēmumu pieņēmām uzreiz,” teic balveniete Sarmīte Vitreda, kura ar vīru Reimondu pērn aprīlī no Lielbritānijas pārcēlās uz dzīvi Balvos.

Uz olimpiskajām spēlēm brauks arī baltinavietis Arvis Vilkaste!

Šonedēļ atklātībā nākusi informācija par sportistiem, kuri februāra sākumā pārstāvēs Latviju Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā. Iepriekšējās trijās Ziemas olimpiskajās spēlēs, kas risinājās Turīnā, Vankūverā un Sočos, Latvijas delegācijā bija pa 58 sportistiem, bet šoreiz šo skaitu krietni samazināja hokeja izlases netikšana uz Phjončhanu. Līdz ar to uz Dienvidkoreju dosies 35 sportisti, kuri pārstāvēs deviņus sporta veidus. Bobslejā olimpiskajās spēlēs Latviju pārstāvēs pa divām divnieku un četrinieku ekipāžām. Prognozējami, ka Oskara Melbārža četriniekā startēs stūmēji Daumants Dreiškens, baltinavietis Arvis Vilkaste un Jānis Strenga. Šī ir četrotne, kas 2014.gadā Sočos izcīnīja sudrabu, bet pēc Krievijas sportistu diskvalifikācijām, visticamāk, kļūs par olimpiskajiem čempioniem. Atgādinām, ka 2018.gada ziemas olimpiskās spēles Phjončhanā norisināsies no 9. līdz 25.februārim, sportistiem sadalot 102 medaļu komplektus 15 dažādos sporta veidos.

 

Svētība Balvu ezerā

Pagājušās darba nedēļas nogalē pareizticīgie nosvinēja Dieva Parādīšanās svētkus, tostarp neizpalika ūdens svētīšana un iegremdēšanās Balvu ezerā.

Iegādāta jauna automašīna

Balvu novada pašvaldības policijas rīcībā nonākusi jauna automašīna, ar kuru turpmāk policijas darbinieki pildīs savus darba pienākumus. Tagad pašvaldības policijas rīcībā ir divas automašīnas, jo pēc nepieciešamības tiks izmantots arī līdzšinējais 2010.gada izlaiduma dienesta auto “Volkswagen”. Ikdienā vienlaikus abi auto gan netiks izmantoti, izņemot gadījumus, kad, piemēram, būs nepieciešams slēgt ielas masu pasākumu laikā. Savukārt galvenokārt pa Balvu novada ceļiem ripos attēlos redzamais 2016.gada izlaiduma transportlīdzeklis “Citroen Jumpy”. Par tā iegādi bija izsludināts iepirkums, un automašīna izmaksāja 23 tūkstošus eiro. Auto aprīkots ar visu nepieciešamo darba pienākumu veikšanai – videokameru, navigācijas sistēmu, datu bāzēm un citu  aprīkojumu komfortablākiem pašvaldības policistu darba apstākļiem.

Žīguriešiem uzdāvina automašīnu

Sestdien žīgurieši un ciemiņi nosvinēja ciemata 60 gadu jubileju. Pagasta pārvaldnieks Oļegs Kesks taujāts, kādas ir pārdomas par ciemata nākotni, atzina, ka sajūtas ir divējādas: “Priecājos, ka mūsu ciemata svētki sakrīt ar simtgades jubileju valstij, bet no otras puses bēdājos – samazinās cilvēku skaits, nav darba un daudzi aizbrauc projām.”

Laika prognoze

-10°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 92%
Wind: West at 7 kmh
Otrdiena-14°C/-6°C
Trešdiena-17°C/-8°C
Ceturtdiena-18°C/-9°C
Piektdiena-15°C/-9°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Pirmdiena – grūta diena. Tas nevienam nav jaunums. Nu tad saudzēsim gan sevi, gan līdzcilvēkus. Negrābsim jaunus darbus, neuzsāksim jaunas lietas. Sargāsim ceļgalus, ribas un citus kaulus no traumām, tāpēc uzmanīsimies gan uz slidenām grīdām, gan uz slidenām ielām. Vēl viena vājā vieta šodien būs zobi, tāpēc zobu raušanas un protezēšanas procesā var rasties sarežģījumi. Tādēļ pakonsultējieties ar savu stomatologu: kā Jums labāk rīkoties?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kāpēc strīdi par tā dēvēto Stambulas konvenciju atgādina vētru ūdensglāzē?