1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
24-01-2020
Vārdadienas šodien: Sigurds, Zigurds

Lido Āfrikā un dzēš džungļus Indonēzijā

Balvenietis Andris Verjanovs dzīvo un strādā Āfrikā, Dienvidsudānā, kas ir viena no jaunākajām valstīm pasaulē. Viņš ir profesionāls pilots Latvijas aviokompānijā “GM Helicopters”. Šogad Andris ar komandu ne tikai darīja savu tiešo darbu Āfrikā, bet arī dzēsa ugunsgrēkus Indonēzijas salās, kur liesmas plosīja mežus, džungļus un kalnus. Lai cik bīstamās operācijās jādodas pilotam, Andris saka,- es daru darbu, kas bija un ir mans sapnis. Ikdienā viņš ar komandu pārvadā cilvēkus, kravas un veic glābšanas darbus Eiropā, Āzijā un Āfrikā.

 

Veidos vienu lielu un stipru skolu

Viļakas Valsts ģimnāzijai (VVĢ) šis gads līdzinājies amerikāņu kalniņiem - sācies ar izglītības un zinātnes ministres brīdinājumu atņemt valsts ģimnāzijas statusu, tas turpinājās ar vērienīgu skolas renovāciju, bet noslēdzās ar Draudzīgā aicinājuma balvas saņemšanu un lēmumu apvienoties ar Viļakas pamatskolu.

Sestdienas vakars kad gurdeni tumst

Balvu publiskā pirts atguvusi jaunu elpu, un iedzīvotāji, kuri to aktīvi izmanto, par šo pakalpojumu no sirds priecājas. Priecājas arī jaunie pirts īpašnieki atzīstot, ka vēlme iegādāties šo objektu īpašumā un apsaimniekot bijusi šī gada uzdrīkstēšanās un reizē arī sapņa piepildījums. Vairāk atklāj pirts jaunais īpašnieks Aigars Logins, kuru sabiedrībā pazīst arī kā SIA “Dantruck 11” valdes locekli.

“Sasildi mazās pēdas!”

Šonedēļ Balvu Sakrālās kultūras centrā uz akciju “Sasildi mazās pēdas!” aicināja nesen nodibinātā Ziemeļlatgales sieviešu biedrība “Ieva”, mudinot ziedot jaunus un mazlietotus apavus, pašu rokām darinātas zeķes bērniem.

Vējš rauj jumtu un gāž egli

Šo trešdien Latviju šķērsoja spēcīgs vējš, kas brāzmās sasniedza pat stipras vētras spēku. Tā radītie postījumi negāja secen arī mūspusei. Saistībā ar spēcīgā vēja radītajiem postījumiem šo trešdien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā kopumā saņēma vairāk nekā 160 izsaukumus. Savukārt Latgalē šajā dienā (laikā no pulksten 16.30 līdz 22.30) tika saņemti 18 izsaukumi, kur bija nepieciešams no ceļa braucamajām daļām novākt nogāztus kokus.

 

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai tautai jāziedo smagi slimiem cilvēkiem?