1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-03-2021
Vārdadienas šodien: Dagmāra, Marga, Margita

Balvi vai trako māja?

Otrdiena pasažieriem Balvu autoostā, šķiet, ilgi paliks atmiņā kā “viesmīlības miera osta”. Kā nu ne, jo, lai nokļūtu līdz peronam, tagad jāiet apkārt vairākām ēkām. Kāpēc? Tā, lūk, lēmuši tirdzniecības centra “Planēta” apsaimniekotāji. Otrdienas pievakarē pārstāve Anastasija no Rīgas telefonsarunā pavēstīja, ka tā esot Ministru kabineta prasība.

Lido, pasta balodīti, tevi gaida viņš un viņa

Anastasija  Ercika dzīvo jau astoņdesmit pirmo gadu. Tagad viena savā dzīvoklī Medņevā. Uz galda deg svecītes, līdzās Dievmātes ikona un baznīcas dziesmu grāmatas. Viņa bilst, ka Dievam ticējusi visu dzīvi. Dzīvi, kura nodzīvota sūri, grūti. Un beidzot vēlas atklāt kādu stāstu iz dzīves.

Uz veikalu iepirkties tikai pa vienam

Pandēmijas laiks turpinās, un ārkārtējā situācija Latvijā pagarināta līdz 6.aprīlim. Šonedēļ uzsākta pakāpeniska pāreja uz jaunu tirdzniecības modeli – paplašinot preču pieejamību klātienē, vienlaikus pastiprinātas drošības prasības un to ievērošanas kontrole. “Vaduguns” centās uzzināt, ko par jauninājumiem spriež cilvēki.

Pašapliecinājumi, protokoli un draudi ar nazi

Aizvadītās nedēļas nogales naktī no piektdienas uz sestdienu laikraksts “Vaduguns” sadarbībā ar Valsts policiju devās mājsēdes kontroles reidā. Žurnālistam tajā piedaloties nepilnas četras stundas (no pulksten 22 līdz 1.30), likumsargi ne tikai pārbaudīja vairākus iedzīvotājus ar pašapliecinājumiem un sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolus par noteikto ierobežojumu neievērošanu, bet arī saņēma izsaukumu par kādu agresīvu vīrieti.

Uz ledus izveido grieztuves

Balvu pagasta Naudaskalna ūdenskrātuvē ierīkots ragaviņu karuselis, ko agrāk sauca par grieztuvēm. Svētdien, Meteņdienā, pie karuseļa pulcējās bariņš bērnu, skanēja priecīgi saucieni un smiekli.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai atbalstāt eitanāzijas legalizāciju Latvijā?