1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-03-2023
Vārdadienas šodien: Dziedra, Tamāra

Izstrādāts tūrisma zīmols

Pirms nedēļas Balvu novada Finanšu komitejas sēdē deputāti iepazinās ar informatīvo ziņojumu “Par Balvu novada tūrisma zīmola pamata koncepciju starptautiskās konkurētspējas veicināšanai”. Kompānijas “Wingspace” pārstāves Liene Kupča un Guna Akona, prezentējot Ziemeļlatgales tūrisma zīmolu, uzsvēra, ka vajag drosmi jaunradīt.

Tūrismam nav robežu

Aizvadītajās brīvdienās baudījām ziemu Ziemeļlatgalē, bet šonedēļ pie pankūku bļodām atzīmējām gavēņa sākumu jeb Aizgavēni. Atgriežoties pie akcijas “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”, jāteic, ka tā norisinās jau astoto gadu. Un šogad patiesi bija ļoti ziemīga.

Atrod līķi ar miesas bojājumiem (24.02.2023.)

Aizvadītajās brīvdienās attēlā redzamajā mājā Balvos, Kalna ielā (aiz autoostas), tika atrasts vīrieša līķis. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

“Slēpošanā tā neiet krastā”

Sestdien, spītējot laika apstākļiem, Šķilbēnu pagasta Balkanos startēja vairāk nekā trīsdesmit sportisti, lai cīnītos Balvu novada čempionātā distanču slēpošanā. Tiesnesis Pēteris Vancāns atgādināja, ka šoziem tās ir otrās oficiālās sacensības, bet jau šo svētdien sporta sezonu noslēgs ar slēpošanu Balkanu apļu čempionātā.

Astoņi drosmīgi baskāji

Puteņainajā sestdienā Briežuciema pagastā aicināja tikties drosminiekus, kuri gribētu piedalīties “baskāju skrējienā”. Katram pēc iespējām piedāvāja noskriet kādu distanci pa sniegu bez apaviem. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

vadi

Veiksmes prognoze


.