1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-11-2017
Vārdadienas šodien: Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds

Skolēni vēlas zināt...

Šogad Ēnu dienas dalībniekiem bija iespēja ieskatīties ne tikai tādu visiem zināmu profesiju kā ārsts vai jurists darba aizkulisēs, bet uzzināt, ko īsti savā darbavietā dara mazāk pazīstamu amatu pārstāvji. Arī mūspuses skolēnus interesēja, ko dara fotogrammetristi, valsts valodas centra tulkotāji un teātra režisori. Savukārt Rugāju novada vidusskolas 10.klases audzēkne Eva Spriņģe nolēma uzzināt, kā savu darba dienu aizvada Latvijas Valsts prezidents.

Izceļas ar dziedāšanas tradīciju un daudzbalsību

Ļaudis ilgojas pēc pavasara, jo apnikusi ziemas elpa. Taču Žīguros kultūras dzīves aktīvisti uzbūra vēl saulaināku ainu. Te notika folkloras kopu un etnogrāfisko ansambļu skate, kuras moto bija Līgo tēma. Tāpēc skanēja dziedājumi par līgošanu, rotāšanos, puķēm un cilvēka izjūtām Jāņos.

Latvijas daiļākās omītes iepazīst Balkanus

 

“Tas bija fantastisks pasākums pie dabas, milzīgs atkalredzēšanās prieks un neviltotas pozitīvas emocijas,” teic Latvijas vecmāmiņu konkursa dalībnieces un organizatori pēc nesenās tikšanās Šķilbēnu pagasta Balkanos. Viņas Balvu pusē ciemojās, atsaucoties pagājušā gada konkursa “Vecmāmiņa 2016” galvenā titula ieguvējas Līgas Penneres aicinājumam.

Mācās dzīvot veselīgi

Līdz ar vasaras iestāšanos sācies bērnu vasaras nometņu laiks. No 6. līdz 10.jūnijam Balvu Profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā (BPVV) dienas nometnes “Kusties vesels!” dalībnieki vecumā no 11 līdz 14 gadiem apguva veselīga dzīvesveida pamatus ne tikai teorētiski, bet arī praktiski. Viņi gatavoja veselīgas maltītes, sportoja un iepazina meža noslēpumus, bet katras dienas noslēgumā pārrunāja piedzīvoto “Emociju aplī”.

Aicina uz kopsapulci

Balvu teritoriālās invalīdu biedrības biedriem 22.februārī pulksten 11 pašvaldības aģentūras  Sociālā dienesta  telpās (Raiņa ielā 52) rīko biedrības biedru kopsapulci, pēc kuras piedāvās viņiem humāno palīdzību - drēbes un apavus. Kontakttālrunis 29329521.

Laika prognoze

-2.9°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 95%
Wind: DA at 11.3 kmh
Piektdiena2°C/3°C
Sestdiena3°C/6°C
Svētdiena0°C/4°C
Pirmdiena0°C/2°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
Sesta judze
vadi

Veiksmes prognoze

Ceturtdiena

Prātīgajā ceturtdienā sajutuši, ka vakardienas mākoņi izklīst un atspīd kāds veiksmes stariņš. Tomēr pēcpusdienā jārēķinās ar ‘čika’ laika ķibelītēm no plkst. 12.33 līdz 22.15: gan traktora, gan mašīnas vai traktoram vai Brūnes niķiem. Toties vakarā omu var uzlabot ar jaunu randiņu vai pačubināšanos ar otro pusīti. Tas šodien ir ne tikai vēlams, bet pat ieteicams.