1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
25-09-2020
Vārdadienas šodien: Rauls, Rodrigo

Prezidents ierodas Viļakā

9.janvāris Viļakas un tuvāko novadu ļaudīm bija īpaša diena. Lai godinātu Brīvības cīņu Ziemeļlatgalē 100.gadadienu, darba vizītē Viļakas novadā ieradās Latvijas augstākā amatpersona – Valsts prezidents Egils Levits. Jau no paša rīta viņš tikās ar novada lauksaimniekiem vienā no lielākajām Latvijas saimniecībām - Šķilbēnu pagasta “Kotiņos”, kur notika arī Latgales plānošanas reģiona kopsapulce. Savukārt Šķilbēnu pagasta kultūras centrā “Rekova” Egils Levits kopā ar novada ļaudīm, kas bija atnākuši kuplā pulkā, pārsprieda Latgales reģiona aktualitātes un to, kas kopīgi būtu jādara, lai stiprinātu Latvijas tautsaimniecību. Vēlāk pēcpusdienā prezidents apskatīja nesen atklāto Latvijas Valsts radio un televīzijas centra torni Aizpurvē, kas ir vēl viens solis pierobežas apraides uzlabošanā, piedalījās svētbrīdī Viļakas Romas katoļu baznīcā un nolika ziedus pie Kārļa Zemdegas pieminekļa Brāļu kapos Jaškovā. Piemiņas brīdī Jaškovas Brāļu kapos piedalījās arī Polijas Republikas vēstniece Monika Mihališina un Igaunijas Republikas vēstnieks Arti Hilpus.

Darbs jādara ar pašatdevi

5.decembrī par godu Latvijas Valsts policijas profesionālajiem svētkiem notikušajā svinīgajā pasākumā balvas, krūšu nozīmes un naudas prēmijas saņēma vairāki VP Latgales reģiona pārvaldes Balvu iecirkņa policisti. Viņu vidū bija VP LRP Balvu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektors kapteinis Pēteris Bernis, kuram pasniedza Iekšlietu ministrijas Pateicību par ceturtdaļgadsimtu ilgušo godprātīgo darbu Valsts policijā.

Intereses mainās

Baltinavieši, brāļi LARS un NILS Miethes, ievēroti un godināti par nesavtīgu rīcību un brīvprātīgo darbu radošo ideju realizēšanā savā novadā. Būdami rosīgi un atsaucīgi, puiši aktīvi piedalās gan novada, gan skolas, gan tuvākajā apkaimē notiekošajos pasākumos. Mācās un palīdz vecākiem zemnieku saimniecībā.

“Viss ir vienkārši – būs tam, kurš dara…”

Jau šo ceturtdien, 9.janvārī, savā darba vizītē Viļakas novadā ieradīsies Latvijas Valsts prezidents Egils Levits. Kopā ar novada iedzīvotājiem prezidents godinās Brīvības cīņu Ziemeļlatgalē 100.gadadienu, tiksies ar Ziemeļlatgales iedzīvotājiem, Latgales pašvaldību vadītājiem un Viļakas novada deputātiem, kā arī apmeklēs vienu no lielākajām Latvijas saimniecībām Šķilbēnu pagasta “Kotiņos”. Teju 30 gadu laikā, kopš dibināta zemnieku saimniecība, šī būs pirmā reize, kad viesa statusā “Kotiņos” uzņems Valsts prezidentu.

Jaunā gadā - jaunā amatā

2020.gads krišjānietei Ivetai Sockai-Puisānei iesācies ar jauniem izaicinājumiem. Kā nu ne, ja viņa uzņēmusies atbildību vadīt Balvu novada attālāko pagastu. Atgādinām, ka 19.decembrī deputāti teica ‘jā’ vārdu’ par I.Sockas-Puisānes iecelšanu Krišjāņu pagasta pārvaldes vadītājas amatā.

vadi

Veiksmes prognoze


.