1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-02-2018
Vārdadienas šodien: Zane, Zuzanna

Demontēts skatu laukums pie Balvu ezera

Laikraksta “Vaduguns” redakcija saņēma lasītājas vēstuli, kura jautā, kad salabos skatu laukumu pie Balvu ezera? Balvu novada pašvaldības aģentūras “SAN - TEX” direktors ULDIS SPRUDZĀNS pastāstīja, ka pašvaldības pārziņā esošais skatu laukums bija avārijas stāvoklī, tādēļ tika pieņemts lēmums to demontēt. Savukārt pašvaldības Saimnieciskās nodaļas vadītājs – pilsētas pārvaldnieks SANDIS MEIERS informēja, ka pašlaik tiek domāts, kas skatu laukuma vietā būs nākotnē.

Cilvēks, kurš neatzīst vārdu ‘nevaru’

Viņu pazīst daudzi Balvu, kā arī tuvākas un tālākas apkārtnes iedzīvotāji, kuriem kādreiz bijusi vajadzība salabot kaut ko no mūsdienīgiem elektroniskiem gadžetiem, bez kuriem mūsu dzīve vairs nav iedomājama. Ja salūzis viedtālrunis, dators vai mūzikas centrs, draugi un paziņas Jums visdrīzāk ieteiks vērsties pie balvenieša Andreja Kočerova, kurš spēs šo ķibeli novērst un vienmēr sniegs kādu lietderīgu padomu jebkurā tehniskā jautājumā. Pēc dabas aizrautīgais gudrās galvas un prasmīgo roku īpašnieks ir ne tikai tehnisku lietu speciālists, Andreja vaļasprieku un prasmju klāsts ir plašs un daudzveidīgs, iespējams, tādēļ viņam nepatīk vārds ‘neprotu’. Aizraujoties ar kādu nodarbi, Andrejs tai veltī visus spēkus, un šobrīd tā ir jaunākā ieguvuma - pasaulē lielākā sērijveida motocikla “Triumph Rocket 3” - atjaunošana.

Katram ir vieta izaugsmei

Grupa mūspuses lauksaimnieku saņēma apliecinājumus par kvalitatīvas lopkopības produkcijas ražošanas apguvi. Viņi bija apguvuši LLKC organizēto 24 stundu mācību programmu. Lai pārbaudītu savas zināšanas un gūtu praktiskas ievirzes pieredzi, ar Balvu nodaļas uzņēmējdarbības konsultantes Vinetas Smirnovas un lauku konsultantes lopkopības jomā Hermīnes Leišavnieces gādību mācību grupa pabija arī kaimiņos – Riebiņu novada Stabulnieku pagastā, kur veiksmīgi saimnieko Jāzeps Ivanāns. Mūsējiem bija iespēja pašu acīm redzēt, kādas izskatās zemnieku saimniecības “Ivanānu mājas” fermas un dzirdēt saimnieka atziņas.

Apbalvo ar medniecības gada balvu

Mednieku un makšķernieku biedrības “Mieriņi” vadītājs ILMĀRS ŠTĀLS no Rugāju novada apbalvots ar medniecības gada balvu “Par nozīmīgu ieguldījumu medniecībā reģionā”. 1.aprīlī Jaunmoku pilī jau trešo gadu Latvijā godināja “Gada balva medniecībā” laureātus un pasniedza gada balvas nominācijās: “Par mūža ieguldījumu medniecībā”, “Par nozīmīgu ieguldījumu medību saimniecības attīstībā Latvijā”, “Par nozīmīgu ieguldījumu medniecībā reģionā”.

Atklāj Eiropas Savienības sniegtās iespējas

Pateicoties Balvu Centrālajai bibliotēkai, kas piedalās akcijas “Atpakaļ uz skolu” rīkošanā, Balvu Valsts ģimnāzijā 3.maijā ciemojās bijušais ģimnāzijas absolvents, Latvijas Bankas pārstāvis Ginters Bušs, kurš pastāstīja 12.klašu skolēniem par savu darbu, izglītību un iespējām, ko sniedz Latvijas dalība Eiropas Savienībā (ES).

Laika prognoze

-10°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 92%
Wind: West at 7 kmh
Otrdiena-14°C/-6°C
Trešdiena-17°C/-8°C
Ceturtdiena-18°C/-9°C
Piektdiena-15°C/-9°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Pirmdiena – grūta diena. Tas nevienam nav jaunums. Nu tad saudzēsim gan sevi, gan līdzcilvēkus. Negrābsim jaunus darbus, neuzsāksim jaunas lietas. Sargāsim ceļgalus, ribas un citus kaulus no traumām, tāpēc uzmanīsimies gan uz slidenām grīdām, gan uz slidenām ielām. Vēl viena vājā vieta šodien būs zobi, tāpēc zobu raušanas un protezēšanas procesā var rasties sarežģījumi. Tādēļ pakonsultējieties ar savu stomatologu: kā Jums labāk rīkoties?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kāpēc strīdi par tā dēvēto Stambulas konvenciju atgādina vētru ūdensglāzē?