1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
25-09-2020
Vārdadienas šodien: Ādolfs, Ilgonis

Uzbur Ziemassvētku pasakas

Pagājušajā nedēļā tirdzniecības centrā “Planēta” atklāja Balvu, Baltinavas un Rugāju novadu pirmsskolas vecuma bērnu radošo darbu izstādi “Mana Ziemassvētku pasaka”, kas būs skatāma līdz 9.janvārim.

Mums ir, ar ko lepoties

Piektdien Balvu muižā svinīgā pasākumā godināja “Sporta laureātus 2019” trīspadsmit nominācijās. Balvu novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs, uzrunājot klātesošos, vēlēja, lai ikvienu pavada aktīvais sportiskais gariņš, kas mājo sirdīs un ģimenēs. Šī apbalvošanas ceremonija visticamāk vēsturē ieies ar emocionāliem mirkļiem – kā nu ne, ja bērnu balvas saņēma vecāki, kā arī neizpalika pat video sveiciens no Itālijas.

Trīs ģimnāzijas skolēniem brauciens uz Turciju beidzas Rīgas lidostā

Viens no pēdējā laika skaļāk apspriestajiem notikumiem Balvos un tuvākajā apkaimē ir ažiotāža ap Balvu Valsts ģimnāzijas “Erasmus+” projektu, kas dažiem tā dalībniekiem nesācies beidzās Rīgas starptautiskajā lidostā. Laikus nesagatavotu pilnvaru dēļ 1.decembrī no valsts bija iespēja izceļot vien diviem no pieciem projekta dalībniekiem. Tajā pašā laikā lidmašīnā iekāpa un uz Turciju aizlidoja visas četras projektā iesaistītās skolotājas. Kādēļ radās tāda situācija? Tas ir jautājums, uz kuru atbildes gaida daudzi.

Dziļums tekstilmākslinieces Anneles Slišānes izstādē

9.decembrī Balvu Centrālās bibliotēkas izstāžu zālē atklāja tekstilmākslinieces Anneles Slišānes darbu izstādi. Vienlaikus apmeklētāji varēja iepazīties ar SIA “Anneles zeme”, kas ir mākslinieces radīts uzņēmums Latgalē.

Iededz svētku egli Rīgas pils pagalmā

10.decembrī Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti rīkoja svinīgu Ziemassvētku pasākumu, lai tiktos ar 18 ģimenēm, tostarp Zaikovsku ģimeni (foto) no Balvu novada, un kopīgi iedegtu svētku egli Rīgas pils pagalmā. Triju bērnu (Signes, Ralfa un Leonarda) tētis Imants Zaikovskis, taujāts, kādas bija sajūtas, apmeklējot Rīgas pili, atzina, ka tikšanās ar Valsts prezidentu bija saviļņojoša: “Bērni bija sajūsmā, sākot ar gatavošanās brīdi divu nedēļu garumā, līdz pat braukšanai mājup. Pasākums bija mīlīgs un patīkams. Tā kā mums bija tas gods ar bērniem nodot Valsts prezidentam viņu pašu krāsotās dekorācijas Rīgas pils eglītei Balvu ģimeņu vārdā, tad šajā gadu mijā novēlu balveniešiem atrast laiku sevi uzturēt lieliskā fiziskā formā, būt pārākiem pār savu prātu, izjust un atpazīt emocijas, kā arī pārvaldīt enerģijas katrā dzīves situācijā. Ja šie četri aspekti būs līdzsvarā, tad esmu pārliecināts, ka visas jūsu ikdienišķās vēlmes un vēlēšanās agrāk vai vēlāk piepildīsies. Novēlu jums dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Lai jums jauki dzīvot Latvijā! Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!”

vadi

Veiksmes prognoze


.