1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-01-2021
Vārdadienas šodien: Eglons, Krišs, Ksenija

Mēs strādājam!

Mums pēdējā laikā bieži jautā, vai “Vaduguns” strādā? Jā, tas ir mūsu darbs, mūsu misija. Lūdzam arī jūsu palīdzību, lai šo darbu izdarītu labāk un profesionālāk. Kopā mēs veidojam vēsturi, turklāt šobrīd ir īpaši svarīgi teikt uzmundrinājuma vārdus, dalīties padomos un izjūtās, kā arī nosodīt tos, kuriem ir vienaldzīga līdzcilvēku veselība. Izņēmumi – prezidents vai sētnieks – nedrīkst būt! Ja cilvēkam jāatrodas pašizolācijā, tad citu variantu nav un nevar būt. Tāpat bezatbildīgi ir organizēt ballītes un pulcēties kompānijās.
Ikvienu aicinām būt par “Vaduguns” līdzautoru, daloties pārdomās, atsūtot fotostāstus, rakstus, feļetonus, dzejoļus, viedokļus, kā jums klājas šajā laikā, kā to pavadāt, kā pietrūkst, kam vajadzētu pievērst īpašu uzmanību, lai pēc mēneša vai gada kopējo uzvaru varētu atcerēties ar sirsnīgiem pateicības vārdiem ārstiem, mediķiem, pārdevējiem, policistiem, ugunsdzēsējiem, sētniekiem un pārējiem darbarūķiem... Rakstiet uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .
“Vaduguns” reklāmas daļa līdz 14.aprīlim piektdienās strādās līdz plkst. 12.00. Aicinām klientus izmantot elektroniskos pakalpojumus vai zvanīt uz tālruņiem 26161959, 64507018 (darba laikā). Vēstules (arī atbildes uz konkursu jautājumiem) bez pastmarkas var iemest redakcijas pastkastītē Teātra ielā 8, Balvos.

 

Visvairāk trūkst sejas masku

Laikā, kad Covid-19 izplatība Latvijā pieņemas spēkā, dezinfekcijas līdzekļi rokām un virsmām, kā arī sejas aizsargmaskas un pat gumijas cimdi aptiekās ir vispieprasītākā prece, ko pircēji izķer kā karstus pīrādziņus. Balvu aptiekāri neslēpj, ka situācija dienu no dienas mainās, un iedzīvotājiem jāķer brīži, kad šīs preces parādās tirdzniecībā. Balveniete Ingūna Auziņa savai ģimenei maskas jau uzšuvusi, nu šuj arī citiem. Maskām izmanto kokvilnas audumu vairākās kārtās, pamācības meklē internetā un modelē pati. “Ja būs nepieciešamība, lietosim visi. Vismaz pašu pasargās no roku pielikšanas sejai un būs kaut kāda drošība no klepojošiem un šķaudošiem cilvēkiem, ieejot veikalā vai uz ielas,” saka Ingūna Auziņa.

Paldies tiem, kas strādā ārkārtas apstākļos

Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards izdevis rīkojumu, kas jāievēro sabiedriskās ēdināšanas iestādēs, lai ražotu un realizētu savu produkciju. Ārkārtas situācijā ir svarīgi pielāgot darba procesu tā, lai ne vien nodrošinātu preču un ēdināšanas pakalpojumu nepārtrauktību, bet tas notiktu arī iespējami drošā vidē un veidā. Vai mūsu vietējie uzņēmumi strādā un kā viņiem klājas pašreizējā situācijā, centās uzzināt “Vaduguns”.

Aicina iesūtīt pārkāpumu foto

Valstī noteiktās ārkārtas situācijas apstākļos pieaudzis Valsts policijai uzticēto pienākumu klāsts. Kā tas ietekmējis policistu darba ikdienu un kā kārtībsargi plāno nodrošināt, lai visi ievēro noteiktos ierobežojumus, jautājām Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Balvu iecirkņa priekšniecei Sanitai Stirnai-Gajevskai.

 

Vīruss Balvu novadā tikai "piedeklarējies"!

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) 31.martā publiskotā informācija liecina, ka Covid-19 skāris arī Balvu novadu – tas redzams centra interaktīvajā Latvijas kartē (attēlā).

Slimību profilakses un kontroles centra Latgales reģionālās nodaļas vecākais epidemiologs Aleksandrs Vasiļjevs laikraksta žurnālistei apliecināja, ka līdz 2.aprīļa pēcpusdienai Balvu novada teritorijā nav reģistrēts NEVIENS saslimšanas gadījums ar Covid-19: “Balvu novada iedzīvotāji var būt mierīgi, jo pie jums saslimšana ar koronavīrusu nav reģistrēta. Novads kartē ticis tādēļ, ka Covid-19 konstatēts iedzīvotājam, kurš pierakstīts pie ģimenes ārsta Balvos, bet pats pastāvīgi dzīvo un strādā Pierīgā. Taču iedzīvotājiem, protams, tāpat jāievēro visi Slimību profilakses un kontroles centra norādījumi, jo tikai tā varēsim ierobežot vīrusa izplatību.”

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat likumsargu darbu, kontrolējot Covid-19 ierobežojumu ievērošanu?