1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-08-2022
Vārdadienas šodien: Mudīte, Vladislava, Vladislavs

Ar labām emocijām aizvadīts festivāls "Baltica 2022"

No 6. līdz 10. jūlijam notika starptautiskais folkloras festivāls “Baltica”. Pēc diviem pandēmijas gadiem  cilvēkiem par festivālu bija liela interese, jo šādi notikumi  palīdz  labāk apzināt mūsu tradīcijas, valodu un dziesmas.

Rugāju pagasta lepnums

Rugājos svinēja skaistu dzīves gadskārtu, goda krēslā sēdinot Margaritu Stradiņu, kuru savējie un arī plašāka sabiedrība pazīst kā bijušo pedagoģi, Mazpulku organizācijas vadītāju, literāti, vienkārši sakot, aktīvisti, kurai vienmēr bijusi sava pārliecība, lai kādi laiki bijuši. Par mūža ieguldījumu Latvijas labā Margarita Stradiņa apbalvota ar Triju Zvaigžņu ordeņa Goda zīmi. Viņai apritējusi  95. mūža gadskārta. Jubilāre jutās pacilāta un, daloties atmiņās, viesu pulkam  pauda neviltotu sirsnību.

Trešajai Latgales brigādei - 30

Šo trešdien Rēzeknē ar svinīgiem pasākumiem notika Zemessardzes 3.Latgales brigādes 30.gadadienas svinības, kurā dienesta pienākumus pilda arī zemessargi un profesionālā dienesta karavīri no Balvu novada.

Mācās augt par labiem cilvēkiem

Pateicoties Lūgšanu brokastīs savāktajiem ziedojumiem un novada pašvaldības finansiālam atbalstam, kā arī skolotāju un jauniešu brīvprātīgajam darbam, no 28.jūnija līdz 2.jūlijam Viļakā norisinājās dienas vasaras nometne 30 Balvu novada bērniem, kurā viņi izzināja dažādas dzīves vērtības.

Vai brauksim baltās mašīnās?

Jūlija sākumā Balvu novada domes vadība un Balvu pilsētas pārvaldes vadītāja Maruta Castrova tikās ar valsts iestāžu pārstāvjiem , lai pārrunātu aktualitātes, kā arī lai klātesošos iepazīstinātu par Balvos notiekošajām aktivitātēm.

vadi

Veiksmes prognoze


.