1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-11-2017
Vārdadienas šodien: Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds

Profesiju ekspedīcija Balvos

19.oktobrī Balvu Bērnu un jaunatnes centrā (BBJC) pirmo reizi šajā mācību gadā pulcējās mūspuses skolu pašpārvalžu pārstāvji, lai profesiju ekspedīcija “Kas meklē, tas atrod” dotos uz Balvu iestādēm un uzņēmumiem. BBJC Jaunatnes lietu speciāliste un topošu līderu skolas vadītāja Gunita Prokofjeva zināja teikt, ka, salīdzinot ar citiem gadiem, līderu skaits ir divkāršojies.

Uzvarētāji saņem kausus un medaļas

13.oktobrī pie Balvu muižas pēc “Zvaigznes ABC” Balvu Grāmatu svētku orientēšanās sacensībām sekoja Balvu Sporta centra un Pozitīvo iniciatīvu biedrības “PRO.ini” organizēto Ziemeļlatgales orientēšanās sacensību “Latgale Open 2017” uzvarētāju apbalvošana.

Remontēt plānots tuvākā pusgada laikā

Uz laikraksta “Vaduguns” autoatbildētāju piezvanīja lasītāja, kura jautā, kad salabos piebraucamo ceļu pie Balvu poliklīnikas? “Prieks, ka Balvu slimnīcas teritorijā notiek bijušās Infekciju nodaļas ēkas remontdarbi. Vēlētos arī uzzināt, kad sakārtos piebraucamo ceļu pie poliklīnikas? Tur ne tikai galvu var nolauzt, bet normāli kājām nevar pieiet. Cilvēki, ejot pa šo ceļu, ir klupuši un krituši, arī automašīnas guvušas bojājumus,” secina lasītāja.
SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” valdes priekšsēdētājs Marģers Zeitmanis stāsta, ka ceļu plānots remontēt tuvākā pusgada laikā.

 

Dinamīts "spridzina" Balvos

Aizvadītajā piektdienā Balvu Bērnu un jauniešu centrs vairāk atgādināja bišu stropu, kas zumēja no bērnu un sabraukušo ciemiņu sajūsminātajām balsīm, jo šeit, iesaistoties aizraujošās spēlēs un atrakcijās, svinēja multifunkcionālā jauniešu iniciatīvu centra “Dinamīts” viena gada jubileju.

Prāvestam Jānim Bārtulim - 90

Godājamajam prāvestam Jānim Bārtulim šī gada 14.oktobrī apritēja mūža 90.gadskārta. Viņš ir dzimis Maltā, bet bērnību aizvadīja Kurzemē un mācījās Talsu ģimnāzijā, vienlaikus izglītojoties arī Mākslas studijā. Kad viņu pēc Rīgas Romas katoļu garīgā semināra iesvētīja par priesteri, pirmā kalpošanas vieta bija Kurzemē. Balvu pusē viņš iesāka kalpot 1992.gadā. Savas aktīvās darbības laikā  prasmīgi veica arī saimnieciska rakstura darbus viņam uzticētajās draudzēs, vadot baznīcu un lūgšanu namu celtniecību, renovāciju un rekonstrukciju, tostarp arī Balvu Romas katoļu baznīcā. Balvos viņš ir uzcēlis Sakrālās kultūras centru.

Laika prognoze

-2.9°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 95%
Wind: DA at 11.3 kmh
Piektdiena2°C/3°C
Sestdiena3°C/6°C
Svētdiena0°C/4°C
Pirmdiena0°C/2°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
Sesta judze
vadi

Veiksmes prognoze

Ceturtdiena

Prātīgajā ceturtdienā sajutuši, ka vakardienas mākoņi izklīst un atspīd kāds veiksmes stariņš. Tomēr pēcpusdienā jārēķinās ar ‘čika’ laika ķibelītēm no plkst. 12.33 līdz 22.15: gan traktora, gan mašīnas vai traktoram vai Brūnes niķiem. Toties vakarā omu var uzlabot ar jaunu randiņu vai pačubināšanos ar otro pusīti. Tas šodien ir ne tikai vēlams, bet pat ieteicams.