1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-03-2023
Vārdadienas šodien: Dziedra, Tamāra

Balvi zied un turpinās ziedēt

8.februārī Balvu Centrālajā bibliotēkā atklāja ikgadējo Balvu Mākslas skolas radošā kolektīva darbu izstādi “Kopā” ar nosaukumu “Balvi zied”, kas šoreiz veltīta Balvu pilsētas 95.jubilejai. Tās apmeklētāji var novērtēt mākslas skolas pedagogu Olgas Rečes, Evas Jungas, Anitas Kairišas, Lienes Šaicānes, Elitas Teilānes, Elitas Eglītes, Ivetas Pugejas, Astras Tjunītes, Skaidrītes Bankovas un Līgas Bules veikumu, godinot savu pilsētu.

Nekas nav vērtīgāks par bērnu smaidiem

9.februārī pārpildītā Balvu Kultūras un atpūtas centra zālē izskanēja bērnu un jauniešu apsveikums Balviem koncertuzvedumā “Mēs savai pilsētai – skaties, klausies, priecājies!”. Bērni un jaunieši pārsteidza skatītājus ne tikai ar dejām un dziesmām, bet arī ar aizkustinošiem novēlējumiem savai pilsētai.

Ar gaismu sirdī

Atzīmējot Balvu pilsētas 95. dzimšanas dienu, turpinās svētku nedēļa. Balvu Novada muzejā atklāja izstādi “Dedz gaismu sevī”. Tajā skatāma bijušo pilsētas vienaudžu – Grigorija un Annas Kudrjavcevu – dzintara rotu daudzveidība papildinājumā ar koka dizaina mākslinieces, balvenietes Elīnas Kalniņas gaismas ķermeņiem un Kaspara Teilāna fotobildēm.

Jaunās paaudzes dāvana Balviem

Balvu sākumskolas kolektīvs Balvu pilsētas 95.dzimšanas dienai sāka gatavoties jau janvārī. Visu klašu audzēkņi, viņu pedagogi un vecāki izpaudās ļoti radoši, rezultātā izveidojot vairākas mūsu pilsētas jubilejai veltītas izstādes, kā arī videosveicienu. Savukārt 13.februārī skolēnu pašpārvalde aicinās mācību iestādes audzēkņus un skolotājus uz Balvu dzimšanas dienai veltītu pasākumu.

Visu mūžu – pirmā skolotāja

Gandrīz reizē ar mūsu pilsētu pensionētā pamatskolas skolotāja ANTOŅINA CIRCENE, kura lielu darba mūža daļu veltījusi Balvu bērnu skološanai, svinēs savu 95.dzimšanas dienu. Pat tādā cienījamā vecumā viņa turpina turēt roku uz notikumu pulsa, labprāt lasa un risina krustvārdu mīklas. Vien nesenais neveiksmīgais kritiens un lauztā kāja viņu pagaidām piesaistījusi gultai. Taču Antoņina nepadodas – vingrinās un cer, ka vasarā atkal varēs doties pastaigās gar ezera krastu.

vadi

Veiksmes prognoze


.