1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-02-2018
Vārdadienas šodien: Zane, Zuzanna

Izstādē “Latvijas gadsimts” piedalās arī Balvu un Viļakas muzeji

3.maijā Latvijas Nacionālā vēstures muzeja telpās atklās valsts simtgadei veltītu izstādi “Latvijas gadsimts”. Tā būs lielākā muzeju kopizstāde pēc valsts neatkarības atjaunošanas. Tās veidošanā iesaistījušās 63 valstis, pašvaldību un privātie muzeji, tajā skaitā arī Balvu un Viļakas Novadu muzeji.

Vai gaidāms sprādziens? Abos galos...

7.janvārī Valsts meža dienesta darbinieks Kaspars Rakstiņš Bērzpilī iemūžināja ziemai neierastu ainu – tīrumā lepni pastaigājās stārķis. Bērzpils pagasta pārvaldniece Biruta Bogdane, taujāta, ko tas, viņasprāt, nozīmē, atjokoja, ka gaidāms demogrāfiskais sprādziens.

“Kad būs pieejama informācija par kursēšanas laikiem?”

Laikraksta “Vaduguns” redakcija atkārtoti saņēmusi vēstuli no Viļakas iedzīvotājiem, kuri aicina atbildīgos cilvēkus parūpēties par informācijas nodrošināšanu (pēc iespējas pilnīgāku) par autobusu kursēšanas laikiem Viļakas autoostā. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

Šķilbēnu pagastā policistam piedāvā kukuli

Aizvadītās nedēļas laikā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes likumsargi aizdomās par kukuļdošanu aizturēja divus cilvēkus. Viens no šādiem gadījumiem notika Daugavpils novada Naujenes pagastā, otrs - mūspusē.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova informē, ka 3.janvārī, veicot ierasto patrulēšanu Viļakas novada Šķilbēnu pagastā, Valsts policijas Balvu iecirkņa darbinieki apturēja “WONJAN” markas mopēda vadītāju. Pārbaudot vadītāja dokumentus, 1972.gadā dzimušā vīrieša izelpā bija jūtama alkohola smaka. Vīrietim veica alkohola koncentrācijas mērījumu un izrādījās, ka viņš atrodas 2,65 promiļu alkohola reibumā. Lai izvairītos no administratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas, mopēda vadītājs policijas darbiniekam piedāvāja kukuli 50 eiro apmērā.

 

Uz Balviem atceļo unikāla lustra no Amerikas

5.janvārī Balvu Evaņģēliski luteriskā baznīca saņēma dāvinājumu - Vita Matīsa dāvināja tēva Rūdolfa Matīsa darināto lustru. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

Laika prognoze

-10°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 92%
Wind: West at 7 kmh
Otrdiena-14°C/-6°C
Trešdiena-17°C/-8°C
Ceturtdiena-18°C/-9°C
Piektdiena-15°C/-9°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Pirmdiena – grūta diena. Tas nevienam nav jaunums. Nu tad saudzēsim gan sevi, gan līdzcilvēkus. Negrābsim jaunus darbus, neuzsāksim jaunas lietas. Sargāsim ceļgalus, ribas un citus kaulus no traumām, tāpēc uzmanīsimies gan uz slidenām grīdām, gan uz slidenām ielām. Vēl viena vājā vieta šodien būs zobi, tāpēc zobu raušanas un protezēšanas procesā var rasties sarežģījumi. Tādēļ pakonsultējieties ar savu stomatologu: kā Jums labāk rīkoties?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kāpēc strīdi par tā dēvēto Stambulas konvenciju atgādina vētru ūdensglāzē?