1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-08-2022
Vārdadienas šodien: Mudīte, Vladislava, Vladislavs

Dvēseli atklāj grāmatā "Zvaigznes diena"

Ārsta Andra Tjunīša jaunā grāmata “Zvaigznes diena” iznākusi  jau 2020.gadā, bet tikai šogad pirms Saulgriežiem Balvu Sakrālās kultūras centrā pulcējās radi, draugi un citi interesenti, lai kopā pārlapotu grāmatas lappuses un ielūkotos autora dzīves mirkļu mozaīkā.

Viena saulaina diena Krišjāņos

Vasara, šķiet, tikko sākusies, jo siltumu un saulainu laiku gaidījām teju līdz Jāņiem. Taču pēc Jāņiem vasara apmetas uz otriem sāniem un laiks nosveras uz rudens pusi, lai gan daudziem tikai tagad sākas brīvdienas un atvaļinājumi. Par to, kas šajā laikā notiek attālākajā Balvu novada pagastā Krišjāņos, “Vaduguns” devās aprunāties ar pagasta pārvaldes vadītāju IVETU SOCKU-PUISĀNI un pagasta iedzīvotājiem.

"Amatniekiem" un "Riekstiņiem" - trīs gadu desmiti

1.jūlijā Baltinavas pagasta zemnieku saimniecības “Amatnieki” un “Riekstiņi”  sapostā atpūtas vietā pie Puncuļovas ezeriņa svinēja 30 gadu jubileju. Saimniecības vadītāji Guntars Bartkevičs, Juris Kašs un Elvis Bartkevičs ar kolektīvu bija parūpējušies, lai  ikviens šajā vakarā justos īpašs un gaidīts. Jauku svētku noskaņu radīja mūziķi Arnis Graps, “Baltie lāči” un “Ginc & Es”.

Labākā no labākajām

Ierasts, ka, atklājot koncertus, viesmākslinieki pavēsta, ka ieradušies Latvijas skaistākajā un labākajā pilsētā, turklāt neizpalikuši kuriozi, kad Balvus nodēvē, piemēram, par Bausku. Jāsecina, ka vasaras šlāgerfestivālu ““Apvedceļš” svin Balvos” pilsētas estrādē aktieris Jānis Kirmuška pieteica godam: “Tika nolemts, ka uz Balviem jābrauc vislabākajam, vistalantīgākajam, visskaistākajam un visslaidākajam aktierim. Kāpēc smejaties? Jūs neesat redzējuši tos pārējos.”

Kļūst par Baltijas čempionu

Dobelē aizvadītas Baltijas kausa izcīņas sacensības ložu šaušanā, kurā piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

vadi

Veiksmes prognoze


.