1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
27-11-2020
Vārdadienas šodien: Ignats, Virgīnija

Vienuviet zelts, gaisma, krāsa un līnija

Pagājušās nedēļas nogalē Balvu Sakrālās kultūras centrā atklāja piecu mākslinieču izstādi “Zelts. Gaisma. Krāsa. Līnija”, kas Balvos būs skatāma mēnesi. Centra vadītāja Aija Putniņa priecājās, ka, neskatoties uz Covid-19 laiku, četras mākslinieces mēroja ceļu no Rīgas, lai atvestu ne tikai jaukus darbus, bet arī tiktos ar interesentiem.

Iemūrē kapsulu

14.oktobrī bijušajā gaļas kombināta teritorijā būvnieki, speciālisti, pašvaldības pārstāvji un masu mediji kļuva par aculieciniekiem vēsturiskam mirklim - tur iecementēja kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, kuru parakstīja vienpadsmit personas.

Dodas pārgājienā gar Liepnas upi

3.oktobrī, krāšņākajā rudens mēnesī, aizvadīts pirmais rudens ‘krastings’ gar Liepnas upi. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

Mehanizētā kājnieku bataljona apmācības

No šīs pirmdienas līdz svētdienai Balvu un Gulbenes novadu teritorijās, meža masīvā Kaļņa un Lazdaga ezeru apkārtnē, notiek Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku mehanizētās kājnieku brigādes 1.mehanizētā kājnieku bataljona 3.mehanizētās rotas karavīru lauka kaujas iemaņu apmācības.

Atklāj laipu Viļakas ezerā

9.oktobra pēcpusdienā pie Viļakas ezera pulcējās gan vietējie iedzīvotāji, gan cilvēki no tuvākas un tālākas apkārtnes, lai būtu aculiecinieki laipas, kas ved uz salu, un skatu torņa atklāšanā.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai pašvaldības piešķirtie līdzekļi jauno uzņēmēju atbalstam sevi vienmēr attaisno?