1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
13-11-2018
Vārdadienas šodien: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

Vissvarīgākais ir satikšanās prieks

1.oktobrī ar dažādiem pasākumiem arī Balvu, Baltinavas, Viļakas un Rugāju novada seniori atzīmēja  Starptautisko senioru dienu.

Jaunie futbolisti triumfē čempionātā

Noslēdzies “U-13” Attīstības grupas Latvijas jaunatnes čempionāta finālturnīrs Jelgavā, kurā par šī gada spēcīgāko komandu kļuva “Balvu Sporta centrs/ZFC”.

Balvenieši sašutuši – par atkritumiem jāmaksā pārāk daudz

Jūlija vidū Balvu novada pašvaldībā iepirkuma rezultātā mainījās atkritumu apsaimniekotāja firma un tika noslēgts jauns līgums ar SIA “Pilsētvides serviss”. Viens no galvenajiem argumentiem, kā pašvaldība pamatoja atkritumu apsaimniekotāju maiņu, bija “Pilsētvides servisa” piedāvātā cena, kas ir zemāka nekā iepriekšējam uzņēmumam “ZAOO”. Taču pirmie rēķini, ko novada daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji saņēma septembrī, liecina par ko citu. Dažu māju iedzīvotājiem tagad jāmaksā pat divas un trīs reizes vairāk!

Pliešovā augs jauni dižozoli

Atsaucoties uz Lielās talkas aicinājumu Vispasaules tīrības dienā Latvijā stādīt kokus, košumkrūmus un puķes, valsts iedzīvotāji, īpaši jaunā paaudze, ar prieku un entuziasmu piedalījās pasākumos, kas dara Latviju zaļāku un bagātāku. Turklāt šis ir Latvijas jubilejas gads, kurā pašvaldības aicināja visā Latvijā stādīt Laimes koku, veltot to Latvijas simtgadei.

Atbalsta un sekmē jauniešu medijpratību

28.septembrī Baltinavas vidusskolā notika starpnovadu seminārs “Atbalsts Latvijas jauniešu medijpratībai”, kurā piedalījās Balvu, Rugāju, Gulbenes, Viļakas un citu novadu skolotāji.

Par aktualitātēm informēja Izglītības attīstības centra vadītāja Iveta Vērse pastāstot, kā izstrādāt jauniešu medijpratības programmu un mācību materiālus, aprobēt tos un integrēt Latvijas vispārizglītojošo skolu mācību saturā, pilnveidojot pedagogu profesionālo kompetenci medijpratībā. Par medijpratības būtību un aktualitātēm runāja Ingūna Irbīte.

 

Laika prognoze

3.2°C

Balvi

Lietus
Humidity: 98%
Wind: DDR at 12.9 kmh
Trešdiena3°C/6°C
Ceturtdiena0°C/4°C
Piektdiena1°C/3°C
Sestdiena3°C/6°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Otrdiena

Kompromisu otrdienā kā senu bērnu dienu skaitāmpantā: še tev dālders, pērc ko gribi; nepērc melnu, nepērc balvu; nesaki ne ‘jā’, ne ‘nē’! Tā nu visu dienu gan darbā, gan mājās jālaipo tas zelta vidusceļš. Labāk jaunus darbus un projektus vēl neuzsākt, knibināmies ap iesāktajiem. Ja kāds lūdz palīdzību, esam atsaucīgi, izpalīdzīgi, bet neļaujam sev kāpt uz galvas. Un neaizmirstam arī par savām interesēm. Lai šodien darbojas princips: roka roku mazgā jeb es tev, bet tu man.