1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-07-2018
Vārdadienas šodien: Ramona, Ritma

Aizstāv diplomdarbus un saņem labus vērtējumus

24.maijā Balvu Mākslas skolā notika diplomdarbu aizstāvēšana, bet jau divas dienas pēc tam sekoja izlaidums. Skolu ar augstām atzīmēm šogad pabeidza 19 septiņgadīgās izglītības programmas audzēkņi.

Balvu skvērā izvietota āra bibliotēka

Balvu Centrālā bibliotēka turpina tradīciju, un jau pirms kāda laika Balvu skvērā parādījušies tā sauktie ‘grāmatu būrīši’, kas ielūkojas skvēra apmeklētāji. Viņi izņem grāmatu, kas ieinteresējusi, un turpat uz soliņa palasa. Bibliotekāri stāsta, ka grāmatas ‘būrīšos’ tiek regulāri papildinātas. Tās ir no cilvēku personīgajām bibliotēkām, kuras viņi atnes uz bibliotēku kā dāvinājumus.

 

Baltinavā atklāj velomaršrutu

26.maija rītā Baltinavas tirgus laukumā valdīja neierasts skats. Tirgus sievu vietā te pulcējās riteņbraucēji. Siltais un saulainais sestdienas rīts bija ideāls, lai atklātu Baltinavas novada marķēto velomaršrutu “Vēstures atskaņas Grīvas mežos”.

Naudaskalna purvā darbs rit pilnā sparā

Pieturoties siltam un saulainam laikam, kūdras purvos sākusies melnā zelta ieguves sezona. Pilnā sparā darbs rit arī Naudaskalna purvā Balvu pagastā, ko izstrādā uzņēmums SIA “BalviFlora”. “Strādājam kopš aprīļa beigām. Šogad sezona sākusies veiksmīgi,” saka SIA “BalviFlora” valdes loceklis IVARS ZAHARĀNS.

Paliek “Mežābeles” un milzīgs darbu plāns

Viļakas novada pašvaldība izsludinājusi vakanci – aicina pieteikties Susāju pagasta kultūrvēsturiskās lauku sētas vadītāja amatam. Tas nozīmē, ka līdzšinējais ilggadējais vadītājs šo darbu nolēmis atstāt. Līdz šim Vēršukalnā notika aktīva sabiedriskā dzīve, un arī tagad maija nogalē te brauc ciemiņu grupas, kuras ar stāstījumu un lauku gardumiem turpina iepriecināt Aldis Pušpurs. Ko viņš nolēmis mainīt savā dzīvē un kāpēc,- saruna ar Aldi pašu.

Laika prognoze

17.3°C

Balvi

Skaidrs
Humidity: 93%
Wind: ZZA at 1.6 kmh
Sestdiena17°C/27°C
Svētdiena17°C/24°C
Pirmdiena17°C/24°C
Otrdiena17°C/25°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Pacietīgā piektdiena pacietīgiem cilvēkiem. Ceru, ka Tu piederi pie tādiem. Ja nē, tad būs ļoti jācenšas un jāietur vidusceļš. Tāpat jebkurā konfliktā nevajadzētu iesaistīties un nepieņemt ne Anniņas, ne Jāņa pusi. Pacenties būt neitrāls un samierināt strīdniekus. Lai šodienas devīze ir: nemiers posta, bet miers baro! Šinī piektdienā apsveicama mērenība gan strādāšanā, gan ēšanā, gan seksā. Zemniekiem šodien rekomendācijas liekas. Jūs labāk par mani zināsiet: vai vālot sienu, vai vagot dārzu, vai retināt bietes. Lai izdodas!

 

 

 

 

 

 


 

 

       

 

              

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai viegli būt mājražotājiem?