1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-08-2022
Vārdadienas šodien: Mudīte, Vladislava, Vladislavs

Noticēja savai idejai un realizēja to

“Uzņēmējdarbības vidē svarīgākā ir spēja uzdrošināties runāt par savām idejām pat tad, kad sākotnēji vienīgais, kas tai tic, esi tu pats! Ir jāuzdrošinās, ir jānotic saviem spēkiem, un tu tiksi sadzirdēts!” teic bijusī rugājiete Līga Zoža, uzņēmuma “LZ LATVIA”, zīmola “OuwaCare” dibinātāja un jauna, unikāla produkta radītāja. Ar Līgas gādību un milzīgu ieguldīto darbu jau pavisam drīz dienas gaismu ieraudzīs Latvijā ražots dārzeņu un augļu mazgāšanas līdzeklis.

Tas būs sāpīgi skaists rožu stāsts…

Ar ļoti emocionālu stāstu, kas patiesi aizkustināja daudzu jo daudzu cilvēku sirdis un kādam lika arī notraust acīs sariesušās asaras, portālā “Facebook” padalījies balvenietis Harijs Brokāns. Tas ir stāsts par trīs rožu stādiem, kas mērojuši garu un tālu ceļu no Ukrainas – kara teju vai pilnībā nopostītās Severodoneckas pilsētas. Stāsts, kas liek sirdīm asiņot…

Kaimiņam jāiet pie kaimiņa

Sestdien Egļavas mežniecības muzejā retro tehnikas un kolekcionāru entuziastu saietā neizpalika ikgadējais krāmu tirdziņš, kura organizators Dzintars Dvinskis jokoja, ka kopā sanākuši trakie. Tāpat pirmssvētku gaidās klātesošie zināja teikt, ka papardes zieds eksistē! 

Skolā vairs neskanēs smiekli

Šonedēļ Stacijas pamatskolas Vīksnas filiālē valdīja divējāds noskaņojums. Kā nu ne, ja piecus atraktīvus absolventus sveica 9.klases izlaidumā un vienlaikus skola, kas 2013.gada augustā svinēja simtgadi, beidza pastāvēt. 

“Daudz ir sazombēto, arī pie mums...”

Šonedēļ visā Latvijā, tostarp mūspusē, pieminēja komunistiskā genocīda upurus. Šogad aprit 81 gads kopš pirmajām masu deportācijām, kad 1941.gadā izsūtīja vairāk nekā piecpadsmit tūkstošus Latvijas iedzīvotāju.

vadi

Veiksmes prognoze


.