1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-09-2020
Vārdadienas šodien: Maigurs, Mārica, Māris

Izaugsmei. Attīstībai. Nākotnei

Laukos sācies ražas novākšanas laiks, līdztekus tam Baltinavā, zemnieka Guntara Bartkeviča saimniecībā, kas ir viena no lielākajām  Latgalē, kā arī Latvijā, notiek vērienīgi celtniecības darbi - top jauns graudu pirmapstrādes un uzglabāšanas komplekss, kas nākotnē ļaus palielināt ražošanas apjomus un augkopības produkcijas daudzveidību. Kompleksus plānots nodot ekspluatācijā vēl šogad. Neraugoties uz vērienīgiem celtniecības un sezonas darbiem, dienas saimniecības dzīvē ienes arī nelielus, bet interesantus un patīkamus notikumus.

Nodod ielu tautas lietošanā

Aizvadītajā sestdienā Viļakā svinīgi atklāja renovēto ceļa posmu, klātesot Kurmim, Žurkai un pilsētas Ezim. Jāsecina, ka “Pieņemšanas-nodošanas” akta parakstīšana iekavējās, jo Kurmis ar Žurku pavēstīja dažus iebildumus... Tiesa, Ezis jeb novada vadītājs Sergejs Maksimovs bija pārliecinošs, pavēstot, ka jebkura lieta ir risināma.

Baltinavā nojaukts "gadsimta" grausts

Iebraucot Baltinavā, redzams, ka nojaukts grausts blakus Masļenku traģēdijas piemiņas vietai. Ceļš uz ēkas nojaukšanu bija ilgs, jo tā nepiederēja pašvaldībai, bet bija privātīpašums.

Glezno Viļakas ielu Baltinavā

No 29.-31.jūlijam Baltinavā notika lokāla mēroga mākslas plenērs, kurā varēja piedalīties visi interesenti, kam bija drosme ķerties pie audekla un krāsām, un attēlot izvēlēto objektu Viļakas ielā.

Valsts aizsardzības mācības nometnē arī balvenieši un tilženieši

No 25.jūlija līdz 3.augustam Nacionālo bruņoto spēku militārajā bāzē Alūksnes pusē jaunieši, tostarp arī Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas, kā arī Tilžas vidusskolas audzēkņi, piedalās valsts aizsardzības mācības nometnē.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat iniciatīvu ieviest valsts apmaksātu zobārstniecību bērniem akūtās situācijās?

pozitīvi - 54.5%
negatīvi - 9.1%
pakalpojumi jau tiek apmaksāti - 9.1%
šāds pakalpojums jānodrošina visiem iedzīvotājiem - 27.3%
mani tas neinteresē - 0%

Balsis kopā: 11
Balsošana šajā aptaujā ir beigusies ir: Septembris 22, 2020