1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-03-2023
Vārdadienas šodien: Dziedra, Tamāra

“Vai starp abām mājām sēta jāceļ?!”

Laikraksta “Vaduguns” redakcija saņēma iedzīvotājas vēstuli no daudzdzīvokļu mājas Baznīcas ielā 7, Balvos. Lasītāja raksta, ka pēc tā, kā blakus mājas iekšpagalmā ieviesa noteikumus, ka tur novietot automašīnu var tikai ar atļaujām, tas sācis radīt neērtības automašīnu īpašniekiem no kaimiņu mājas. “Sanāk, ka mēs tagad neko citu nevaram izdarīt, kā tikai pretī ieviest tādas pašas zīmes un atļaujas?” neapmierināta ar izveidojušos situāciju ir iedzīvotāja.

Beidz smēķēt, sāc elpot!

Trešdien Balvu novada Bērnu un jauniešu centrā (BNBJC) Balvu Valsts ģimnāzijas (BVĢ) 12.b klases skolēni Jūlija Kuzņecova, Anastasija Klija, Mareks Ņikuļins un Arturs Seļavins, kuri apgūst padziļināto mācību priekšmetu “Sociālās zinātnes 2”, organizēja pilsoniskās līdzdalības iniciatīvas aktivitāti “Nekūpini plaušas”, kurā stāstīja par elektronisko cigarešu ietekmi uz veselību, kā arī citiem kaitīgiem faktoriem, ko izraisa šo ierīču lietošana. 

Kas čemodānā iekšā?

20.janvārī pulksten 20 viņi ienāca kultūras nama zālē, lai kopā ar draugiem nosvinētu 20.dzimšanas dienu. Medņevas dramatiskā kolektīva “Savējie” vadītāja Valentīna Kaļāne ar lepnumu zināja teikt, ka, neskaitot bērnus, divdesmit gados par savējiem “Savējie” sauc 53 aktierus.

Biedrība “Razdoļje” sasniedz pilngadību

Pirms nedēļas Balvu krievu kultūras biedrība “Razdoļje” jaukā un emocionālā Vecā Jaunā gada koncertā vēlēja mieru un saticību 2023.gadā. Biedrības vadītāja Svetlana Pavlovska atgādināja, ka Veco Jauno gadu kopā ar sieviešu vokālo ansambli “Razdoļje” balvenieši un pilsētas viesi sagaida jau sešpadsmito reizi. “Divi gadi izkrita pandēmijas dēļ,” viņa piebilda. 

Vēlas tikt līdz finālam

Balvu puses skolu jaunieši ir aktīvi erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” dalībnieki. Aizvadītās nedēļas nogalē televīzijas skatītāji varēja sekot līdzi Rugāju vidusskolas 9.klases audzēknes Samantas Sproģes dalībai šajā spēlē. Ne visas meitenes atbildes trāpīja mērķī, bet viņa ir apņēmības pilna: “Jāpiedalās vēlreiz un jātiek līdz finālam – tāds ir mans mērķis.”

vadi

Veiksmes prognoze


.