1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-09-2020
Vārdadienas šodien: Maigurs, Mārica, Māris

Bez atļaujām veic rakumus blakus upei

Šonedēļ laikraksta “Vaduguns” redakcija saņēma ziņu, ka aiz kādas privātmājas Kooperatoru ielā 15 Balvos, Steķentavā, kāds vīrietis blakus Pelnupes dabiskajai gultnei vairāku desmitu metru garumā pašrocīgi izracis grāvi. Iedzīvotāji ir sašutuši par vīrieša patvaļu un spriež, kā šādus darbus var veikt bez jebkādām atbildīgo iestāžu speciālistu atļaujām? Uztraukumu rada arī tas, vai līdz ar šādu rīcību nav nodarīts postījums apkārtējai videi?

Tēva diena bez tēviem

Svētdien ikvienu interesentu gaidīja Šķilbēnu pagasta kultūras centrā “Rekova”, lai kopā pavadītu Tēva dienu. Afišas vēstīja, ka neizpaliks dažādas aktivitātes bērniem un viņu vecākiem, jo īpaši tēviem. Tiesa, atsaucība bija niecīga, turklāt uz pasākumu neieradās neviens tētis.

Par ko un ar ko tiesāsies alūksnieši?

Pagājušajā nedēļā Alūksnes novada dome saņēma Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) vēstuli par pašvaldības plānoto projektu “Veselības veicināšanas pakalpojumu centra izveide”, kurā CFLA pašvaldību informē, ka tā neslēgs vienošanos ar pašvaldību par projekta ieviešanu, pamatojot savu lēmumu ar risku izvērtējumu un uz to pamata balstītiem aģentūras un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas secinājumiem. Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis “Vadugunij” apliecināja, ka izmantos savas tiesības un vērsīsies attiecīgās instancēs, lai šo lēmumu apstrīdētu.

Izņem nereģistrētus ieročus, munīciju, kandžu un brāgu

Pagājušajā trešdienā administratīvās apskates laikā Viļakas novadā Valsts policijas darbinieki izņēma nelikumīgi ražotu alkoholu, nereģistrētus šaujamieročus un munīciju. Aizdomās turamā persona ir noskaidrota, kurai par šiem pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Vai dzeja dziedina?

Trešdien Viļakas novada bibliotēkā virmoja un valdīja vārdi, kas dvēselē skan. Bibliotēkas vadītāja Rutta Jeromāne, uzrunājot literātu biedrības “Viļakas Pegazs” dalībniekus, uzsvēra, ka sācies dzejas laiks, kas turpināsies visu septembri, kā arī visticamāk iestiepsies oktobrī.

 

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat iniciatīvu ieviest valsts apmaksātu zobārstniecību bērniem akūtās situācijās?

pozitīvi - 54.5%
negatīvi - 9.1%
pakalpojumi jau tiek apmaksāti - 9.1%
šāds pakalpojums jānodrošina visiem iedzīvotājiem - 27.3%
mani tas neinteresē - 0%

Balsis kopā: 11
Balsošana šajā aptaujā ir beigusies ir: Septembris 22, 2020