1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-03-2023
Vārdadienas šodien: Dziedra, Tamāra

Brīdina, ka nestrādās mazāk

Piektdien Balvu Kultūras un atpūtas centrā pulcējās nevalstisko organizāciju (NVO) dalībnieki un atbalstītāji, lai svinīgajā pasākumā “Sprēslīca” noskaidrotu, kas saņems Ziemeļlatgales NVO gada balvas. Jaunie saimnieki, tostarp pasākuma vadītāji Imants Spīčs un Aiga Keisele, pavēstīja, ka par aktivitātēm 2022.gadā nominēta 51 biedrība un aktīvisti, turklāt uzvarētāji noteikti 11 nominācijās, kā arī neizpaliks piešķirtas specbalvas.

“Laikam paši savā dzīvē vēl neko nav radījuši…”

Februārī nepatīkamus notikumus nācās piedzīvot atpūtas kompleksa “Dīķsalas” īpašniekam GUNTIM MIĶELSONAM. Kādā no vakariem Gulbenes novada Stradu pagastā ierīkotajā viesu namu teritorijā ieradās jaunieši, kuri, kā stāsta atpūtas kompleksa saimnieks, līdz pat šai dienai ne tikai līdz galam nav norēķinājušies par viesu namiņa izmantošanu, bet arī nodarīja materiālus zaudējumus un joprojām izvairās no atbildības.

Liels skaits defektu, kas liek plānot un darīt

Pavasaris dara savu. Gan priecējot ar saules gaismu jau krietni garākajās dienās un puķu košumu, gan atklājot arvien jaunas un dziļākas bedres ielu segumā, sadusmojot šoferus. Balvu pilsētas pārvaldniece aicināja atbildīgās amatpersonas uz sarunu, lai spriestu par darāmajiem darbiem un to apjomu Balvu ielās. Sanāksmē noklausījās pašvaldības aģentūras “San- Tex” komunālā inženiera Aivara Pugeja skatījumu, izvērtējot  inženiertīklu tehnisko stāvokli Balvu pilsētas tranzīta ielās – Brīvības, Partizānu un Bērzpils ielu posmos.

Kā turpmāk apsaimniekosim atkritumus?

26.janvārī Balvu novada domes sēdē deputāti nolēma noslēgt līgumu ar SIA “ZAAO” par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Tas paredz, ka, sākot ar 2023.gada 23.maiju, SIA “ZAAO” nodrošinās sadzīves atkritumu un mājsaimniecībā radīto būvniecības atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Balvu pilsētas, Balvu, Bērzkalnes, Bērzpils, Briežuciema, Krišjāņu, Kubulu, Lazdulejas, Tilžas, Vectilžas un Vīksnas pagasta administratīvajās teritorijās (A zona). Šonedēļ SIA “ZAAO” komanda tikās ar novada vadību, deputātiem un speciālistiem, lai pārrunātu, kā turpmāk noritēs atkritumu apsaimniekošana.

Kažoks atrasts, garnadzis notverts

Kādā februāra piektdienā no apģērbu, apavu un aksesuāru veikala “Munde”, kas atrodas pretī Balvu novada domei, notika visnotaļ neierasta zādzība. Kāds tobrīd nezināms garnadzis paķēra pie veikala ieejas apskatei izlikto kažoku, skrēja prom ar visu manekenu, līdz pazuda nezināmā virzienā. Turklāt zīmīgi, ka zādzība notika salīdzinoši neilgi pirms Visu mīlētāju dienas, kas, saprotams, deva brīvu vaļu fantāzijām, ar kādiem tad nolūkiem kažoks tika nozagts.

vadi

Veiksmes prognoze


.