1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-08-2022
Vārdadienas šodien: Mudīte, Vladislava, Vladislavs

Būvgruži vai vērtīgs objekts?

Jūlija nogalē Balvu novada domes sēdē lēmumprojekts par nekustamā īpašuma Partizānu ielā 5A iegādi raisīja deputātu diskusijas, proti, vai pašvaldība gatava iegādāties īpašumu Bolupes krastā, kuru balvenieši dēvē par veco slidotavu? Īpašnieks par īpašumu, kas, kā uzskata deputāts Aigars Pušpurs, ir tikai asfalts jeb būvgruži, prasa 5 500 eiro.

Aicina pārdēvēt ielu nosaukumus Balvos un Kupravā

Līdz ar vispārēju Krievijas iebrukumu Ukrainā, sabiedrībā aktualizējušies vairāki jautājumi, kā paust savu attieksmi pret kaimiņvalsts agresīvo rīcību. Iespējams, tam ir arī vēl citi iemesli, bet vismaz līdzšinējos vairāk nekā trīsdesmit Latvijas neatkarības gados daudzas tamlīdzīgas tēmas tik ļoti publiskajā telpā netika cilātas.

 

Caur kustībām iepazīst sevi un sadarbojas ar citiem

Jūlijā Viļakas brīvdabas estrādē  dejas māksliniece Lilija Lipora  interesentiem vadīja laikmetīgās dejas un kustību nodarbības. Viļakā tās notiek katru mēnesi pa divu dienu sesijām.

Kas ir lielais teātris?

Aizvadītās nedēļas nogalē četras dienas Balvos virmoja dažādas kaislības, kurās skatītāji izdzīvoja kopā ar aktieriem desmit izrādes. Balvu katoļu draudzes prāvests Mārtiņš Klušs, atklājot VI Starptautisko klasiskās dramaturģijas amatierteātru festivālu “Ķiršu dārzs 2022”, uzsvēra, ka Svētā Mise tiek upurēta visiem festivāla dalībniekiem, visiem tiem, kuri palīdz organizēt pasākumu. 

Ugunsdzēsēji sāk saņemt jaunus specializētos transportlīdzekļus

Pagājušā gada aprīlī rakstījām par daļēji novecojušo un nepietiekamo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) autoparku, kas ietekmē ugunsdzēsēju glābēju operativitāti un kopējo darba kvalitāti.

vadi

Veiksmes prognoze


.