1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-01-2021
Vārdadienas šodien: Austris

Konstatē četrus ierobežojumu pārkāpumus

19.janvārī Valsts policijas Balvu iecirknis sadarbībā ar laikrakstu “Vaduguns” devās reidā, lai īpašu uzmanību pievērstu ārkārtējās situācijas ierobežojumu ievērošanai tirdzniecības vietās. Proti, vai tiek lietoti un pareizi lietoti mutes un deguna aizsegi, vai pie ieejas tirdzniecības vietās ir izvietotas brīdinošas norādes apmeklētājiem par Covid-19 ierobežojumiem, kā arī tika pievērsta uzmanība pārējiem ar koronavīrusa izplatību pieņemtajiem ierobežojumiem.

Kas notiek "baltajā namā" Balvos?

Pirms jaungada Balvu novada pašvaldības administrācijas ēkas galveno ieeju norobežoja ar sētu nevis Covid-19 ierobežojumu dēļ, bet lai šogad tā pārtaptu mūsdienīgā veidolā. Taujāts, kas notiek "baltajā namā", Balvu novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs atjokoja, ka šoziem visi nami ir balti. Pašreizējo Balvu novada pašvaldības administrācijas ēku ekspluatācijā nodeva 1968.gadā. “Laiks pārmaiņām,” ir pārliecināts novada vadītājs Aigars Pušpurs. Atbildot uz jautājumu, vai "baltais nams" arī turpmāk būs balts, domes priekšsēdētājs bija lakonisks: “Nebūs vienkrāsains.” 

Auto sadursme

Šīs trešdienas rītā pirms pulksten 9 uz ceļa Balvi – Viļaka (netālu pirms pagrieziena uz Bērzkalni) notika divu auto sadursme. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

Visas gultasvietas ir aizņemtas

Covid-19 turpina izplatīties, saslimstības rādītāji būtiski nemazinās. Tagad valdības uzmanības centrā ir vakcinācija, cenšoties paātrināt tās tempu. Sabiedrība turpina apspriest šo tēmu, joprojām paužot krasi atšķirīgus viedokļus. “Vaduguns” sazinājās ar Rīgas mediķi, kura strādā Covid-19 pacientu ārstēšanas nodaļā un arī pašai nācies pārciest šo slimību. Mediķei  ir pazīstama arī Balvu puse, jo šajā novadā dzīvo ģimenes tuvinieki. Saruna par šībrīža medicīniskajām aktualitātēm ar Tatjanu Dimitrijevu.

Izstāde aiz slēgtām durvīm

Epidemioloģisko ierobežojumu rezultātā apmeklētājiem durvis slēgušas daudzas iestādes un uzņēmumi. Kopš 3.decembra nav ļauts apmeklēt arī muzeju iekštelpas. Tāpat kā citviet, arī Viļakas novada muzeja darbā tas viesis izmaiņas, neļaujot sarīkot novadnieka Eduarda Spravņika savulaik dāvātās Latvijas putnu olu kolekcijas modernizētās ekspozīcijas atklāšanu. Kā klājas muzejam šajā pandēmijas laikā, kas paveikts aizvadītajā gadā un kādi darbi ieplānoti jaunajam, 2021.gadam, jautājām tā vadītājai Ritai Gruševai.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat likumsargu darbu, kontrolējot Covid-19 ierobežojumu ievērošanu?