1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-12-2017
Vārdadienas šodien: Valdemārs, Valdis, Voldemārs

Sveiciens skolotājiem viņu svētkos

Tradicionālais Skolotāju dienas pasākums Balvu novadā šoreiz notika Kubulos. Kā vienmēr, ļoti kupli apmeklēts, labā noskaņā un atraktīvs. Ne velti Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Inta Kaļva secina, ka svētki 14 gadu laikā ir apliecinājums kārtīgi sarīkotiem un vajadzīgiem pasākumiem, kas nav ķeksīša pēc. Šoreiz būtiska atšķirība bija tā, ka par vakara norisi nevajadzēja rūpēties skolotājiem. Visi skolotāji ieradās kā gaidīti ciemiņi, nevienam nenācās satraukties un visi varēja mierīgi atpūsties. Vakaru atraktīvi vadīja profesionālis – Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens. Līdz ar to vakaram bija īpaša aura, par ko bija gādājuši arī Kubulu pagasta ļaudis.
Visus gadus, kopš rīko šādu pasākumu, to apmeklē Stacijas pamatskolas skolotāja Inese Karpa. Viņa atklāj, ka svētkos jutusies ļoti labi, ne velti ar vīru dejojuši gandrīz līdz rīta trešajai stundai. Patīk, ka šos svētkus rīko tieši Kubulos, jo namam piemīt šarms un omulība, ko sevišķi svētku dienā paspilgtināja skaistās pīlādžogu un rudens ziedu kompozīcijas, zāles noformējums un ziedi.

 

Baltinavā bēg no policijas

Aizvadītajās dienās Baltinavā notika policijas darbinieku pakaļdzīšanās kādam autovadītājam, kurš ar neapdomīgo rīcību sev sagādāja tikai un vienīgi nepatikšanas.

Atjaunos vienu un nojauks trīs vecās būves

Balvu novada domes priekšsēdētāja vietniece pauž gandarījumu, ka beidzot iekustējušies darbi Balvu stadionā. Stadiona rekonstrukcijai, tai skaitā ēku pārbūvei un demontāžai, plānotais finansējums ir 1,1 miljons eiro. Finansējumu veido valsts dotācija un Balvu novada pašvaldības aizņēmums. Darbus plānots pabeigt līdz 2018.gada 20.jūnijam. Projekts paredz pārbūvēt pašu stadionu, kā arī tur parādīsies cita izskata būves nojaukto vietā. Pazudīs vecā administratīvā ēka, sabiedriskā tualete un arī tribīnes.

Ar rūpēm par senioriem

1.oktobrī visā pasaulē notika Starptautiskajai veco ļaužu dienai veltīti pasākumi, kad ar vēl lielākām rūpēm un mīlestību gādājām par mūsu sabiedrības senioru labsajūtu. Pagājušajā svētdienā īpaša gaisotne valdīja arī pansionātā “Balvi”, kur gan par godu veco ļaužu dienai, gan arī Skolotāju dienai ar humora pilnu izrādi “Es tak pate dzirdēju!” ciemojās Rubeņu ciema amatierteātris. Izrādes stāsta pamatā bija stāsts no dzīves, ko ar smiekliem un neviltotiem smaidiem sejā novērtēja arī pansionāta iemītnieki. Turklāt pansionāta iemītnieku ikdienas bagātināšana neaprobežojas tikai ar dažādu kultūras pasākumu rīkošanu. Šovasar pie pansionāta atklāja arī jaunuzcelto lapeni, kuru pansionāta iemītnieki atzinuši par labu esam un tajā labprāt pavada savu brīvo laiku.

Izvērtē situāciju, lai lemtu par turpmāko rīcību

Aizvadītajā nedēļā Viļakas un Baltinavas novadus, kur sakarā ar lietavu nodarītajiem postījumiem izsludināta ārkārtas situācija, apmeklēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministrijas Pašvaldību departamenta speciālisti. Viņu vizītes mērķis bija izvērtēt lietavu nodarīto postu pašvaldībām, lai lemtu par izmaksām un turpmāko rīcību.

Laika prognoze

-2.8°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 97%
Wind: DA at 0 kmh
Otrdiena2°C/6°C
Trešdiena-3°C/3°C
Ceturtdiena-2°C/-1°C
Piektdiena0°C/1°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
Sesta judze
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Pragmatiskajā pirmdienā nepalīdzēs sapņošana un lidināšanās mākoņos. Būs vien jādara tas, kas jādara. Vairāk vadīsimies no prāta, nevis jūtu pozīcijām. Pie jaunām lietām nevajadzētu vēl ķerties, labāk pabeigt vecās, sen zināmās. Šodien vajadzētu izvairīties no darbošanās ar lakām, krāsām un citām indīgām vielām. Tāpat kosmētiskas vai medicīniskas procedūras, kas saistītas ar kārpu, dzimumzīmju un furunkulu likvidēšanu, ieteicams atstāt uz citu dienu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai Latvijā cilvēkus apzināti izdzīvo no laukiem?