1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
11-12-2018
Vārdadienas šodien: Iveta, Otīlija

Vissvarīgākais ir satikšanās prieks

1.oktobrī ar dažādiem pasākumiem arī Balvu, Baltinavas, Viļakas un Rugāju novada seniori atzīmēja  Starptautisko senioru dienu.

Jaunie futbolisti triumfē čempionātā

Noslēdzies “U-13” Attīstības grupas Latvijas jaunatnes čempionāta finālturnīrs Jelgavā, kurā par šī gada spēcīgāko komandu kļuva “Balvu Sporta centrs/ZFC”.

Balvenieši sašutuši – par atkritumiem jāmaksā pārāk daudz

Jūlija vidū Balvu novada pašvaldībā iepirkuma rezultātā mainījās atkritumu apsaimniekotāja firma un tika noslēgts jauns līgums ar SIA “Pilsētvides serviss”. Viens no galvenajiem argumentiem, kā pašvaldība pamatoja atkritumu apsaimniekotāju maiņu, bija “Pilsētvides servisa” piedāvātā cena, kas ir zemāka nekā iepriekšējam uzņēmumam “ZAOO”. Taču pirmie rēķini, ko novada daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji saņēma septembrī, liecina par ko citu. Dažu māju iedzīvotājiem tagad jāmaksā pat divas un trīs reizes vairāk!

Pliešovā augs jauni dižozoli

Atsaucoties uz Lielās talkas aicinājumu Vispasaules tīrības dienā Latvijā stādīt kokus, košumkrūmus un puķes, valsts iedzīvotāji, īpaši jaunā paaudze, ar prieku un entuziasmu piedalījās pasākumos, kas dara Latviju zaļāku un bagātāku. Turklāt šis ir Latvijas jubilejas gads, kurā pašvaldības aicināja visā Latvijā stādīt Laimes koku, veltot to Latvijas simtgadei.

Atbalsta un sekmē jauniešu medijpratību

28.septembrī Baltinavas vidusskolā notika starpnovadu seminārs “Atbalsts Latvijas jauniešu medijpratībai”, kurā piedalījās Balvu, Rugāju, Gulbenes, Viļakas un citu novadu skolotāji.

Par aktualitātēm informēja Izglītības attīstības centra vadītāja Iveta Vērse pastāstot, kā izstrādāt jauniešu medijpratības programmu un mācību materiālus, aprobēt tos un integrēt Latvijas vispārizglītojošo skolu mācību saturā, pilnveidojot pedagogu profesionālo kompetenci medijpratībā. Par medijpratības būtību un aktualitātēm runāja Ingūna Irbīte.

 

Laika prognoze

0°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 100%
Wind: North at 11 kmh
Ceturtdiena-6°C/-2°C
Piektdiena-7°C/-4°C
Sestdiena-7°C/-4°C
Svētdiena-7°C/-4°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Gaišajā trešdienā atspīdēs kāds saules stariņš arī tavā tumsas valstībā. Tas varētu būt kāds izdevīgs darījums: naudā, graudā vai baudā, tāpēc turi acis un ausis vaļā un ķer savu Laimes putnu aiz astes! Pat, ja rokā tev paliks tikai viena mirdzoša spalva (izdevība), tas jau būs labi. Veiksmīgāka varētu būt otrā dienas puse (pēc plkst. 12.16), tāpēc svarīgākos darbus ieplāno no pusdienām līdz vakaram. Lai izdodas! 

Kurš teicis, ka nevar būt divas veiksmīgas dienas pēc kārtas? Tāpēc arī šodien strādā un pierādi, ka esi vislabākā (-ais) darbā, mācībās, sportā vai mīlestībā. Vienīgais, no kā šodien labāk atturēties – šopings. Kādu deficīta preci un par labu cenu noteikti iegādāsies rīt vai parīt. Čakli rosoties, šodien saudzē sirdi un mugurkaulu no pārslodzes. Vai sarunājuši?