1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
25-06-2018
Vārdadienas šodien: Maiga, Milija

Dievkalpojumi jūnijā (2018.g.)

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 3.jūnijā – parastā liturģiskā laikposma IX svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 11.00 (pēc Sv.Mises - Euharistiskā procesija ar četriem Evaņģēlijiem, svētība bērniem un lauku ziedu svētīšana); 7.jūnijā –Svētdienas skolas bērniem konference Sakrālajā kultūras centrā - plkst. 18.00; 10.jūnijā – parastā liturģiskā laikposma X svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 11.00 (Svētdienas skolas bērniem Pirmā Svētā Komūnija); 17.jūnijā – parastā liturģiskā laikposma XI svētdiena, Sv.Mise -plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 11.00;
24.jūnijā – parastā liturģiskā laikposma XII svētdiena, Sv.Jāņa Kristītāja dzimšana, Sv.Mise - plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 11.00; 29.jūnijā – Sv.Apustuļi Pēteris un Pāvils (draudzes svētki), Sv.Mise - plkst. 7.30 un Sv.Mise plkst. 11.00 (pēc Sv.Mises - Euharistiskā procesija).
Balvu pansionātā - 10.jūnijā – parastā liturģiskā laikposma X svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 29.jūnijā – Sv.Apustuļi Pēteris un Pāvils (draudzes svētki), Sv.Mise - plkst. 14.00.
Sprogu baznīcā – 3.jūnijā – parastā liturģiskā laikposma IX svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 17.jūnijā – parastā liturģiskā laikposma XI svētdiena, Sv.Mise -plkst. 14.00.
Šķilbēnos – 3.jūnijā plkst. 9.00; 8.jūnijā – Vissvētās Jēzus Sirds svētki – plkst. 9.00; 10.jūnijā plkst. 9.00; 17.jūnijā plkst. 9.00; 24.jūnijā – Sv.Jāņa Kristītāja piedzimšana – plkst. 9.00; 29.jūnijā – Sv.Apustuļi Pēteris un Pāvils – plkst. 9.00.
Baltinavā – 3.jūnijā plkst. 11.30; 8.jūnijā – Vissvētās Jēzus Sirds svētki – plkst. 11.30; 10.jūnijā plkst. 11.30; 17.jūnijā plkst. 11.30; 24.jūnijā – Sv.Jāņa Kristītāja piedzimšana – plkst. 11.30; 29.jūnijā – Sv.Apustuļi Pēteris un Pāvils – plkst. 11.30.
Tilžā - 3.jūnijā plkst. 14.30; 8.jūnijā – Vissvētās Jēzus Sirds svētki – plkst. 14.30; 10.jūnijā plkst. 14.30; 17.jūnijā plkst. 14.30; 24.jūnijā – Sv.Jāņa Kristītāja piedzimšana – plkst. 14.30; 29.jūnijā – Sv.Apustuļi Pēteris un Pāvils – plkst. 14.30.
Bēržos – 3.jūnijā - mēneša pirmā svētdiena – plkst. 9.30; 10.jūnijā plkst. 10.00; 17.jūnijā plkst. 9.30; 24.jūnijā - Svētā Jāņa Kristītāja dzimšana – plkst. 10.00.
Krišjāņos – 10.jūnijā plkst. 13.00; 24.jūnijā - Svētā Jāņa kristītāja dzimšana. Draudzes svētki – plkst. 13.00.
Skujetniekos – 8.jūnijā - Vissvētā Jēzus Sirds – plkst. 11.00.
Augustovā – 3.jūnijā - mēneša pirmā svētdiena – plkst. 12.00; 17.jūnijā plkst. 12.00; 27.jūnijā - kopā ar vairākiem priesteriem aicinām svinēt Nemitīgās palīdzības Dievmātes godināšanas svētkus. Lūgsimies, lai Dievmāte aizlūdz un ņem savā patvērumā mūs un mūsu mīļos. Pēc Mises svētku procesija – plkst. 19.00.
Rugājos – 3.jūnijā - mēneša pirmā svētdiena – plkst. 14.00; 17.jūnijā plkst. 14.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 3.jūnijā – parastā liturģiskā laikposma IX svētdiena, bērniem Pirmā Svētā Komūnija, Sv.Mise - plkst. 11.00 (pēc tam svētība bērniem un lauku ziedu svētīšana); 8.jūnijā – Jēzus Sirds svētki – plkst. 9.00 (Adorācija) un Sv.Mise plkst. 11.00; 10.jūnijā –Jēzus Sirds svētku noslēgums – plkst. 9.00 (Adorācija) un Sv.Mise plkst. 11.00 (atlaidu noslēgums, procesija); 17.jūnijā – parastā liturģiskā laikposma XI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 24.jūnijā – parastā liturģiskā laikposma XII svētdiena, Sv.Jāņa Kristītāja dzimšana, Sv.Mise - plkst. 11.00; 29.jūnijā – Sv.Apustuļi Pēteris un Pāvils, Sv.Mise - plkst. 9.00.

LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 3.jūnijā– svētdienas iesvētību dievkalpojums ar sadraudzību - plkst. 10.00; 10.jūnijā - Ģimeņu dievkalpojums - plkst. 10.00; 17.jūnijā - svētdienas dievkalpojums (ar Dievgaldu) - plkst. 10.00; 24.jūnijs– svētdienas dievkalpojums (ar Dievgaldu) - plkst. 10.00.
Viļakā - 10.jūnijā – svētdienas dievkalpojums - plkst. 12.00.
Tilžā - 10.jūnijā – svētdienas dievkalpojums - plkst. 15.00.
Kārsavā - 17.jūnijā - svētdienas dievkalpojums - plkst. 13.00.

PAREIZTICĪGAJĀS DRAUDZĒS
Viļakā – dievkalpojumi notiek svētdienās plkst. 9.00.
Šķilbēnos – 9.jūnijā plkst. 10.00; 30.jūnijā plkst. 10.00.
Baltinavā – 2.jūnijā plkst. 10.00; 16.jūnijā plkst. 10.00.

Kapusvētki (2018.g. jūnijs - jūlijs - augusts)

 

Romas katoļu draudzēs
Balvu un Sprogu katoļu draudžu kapsētās
Miezāju – 9.jūnijā plkst. 15.00; Čāgu – 9.jūnijā plkst. 16.00; Dampadruvas – 16.jūnijā plkst. 15.00; Kačupes – 16.jūnijā plkst. 16.00; Lācupes – 17.jūnijā plkst. 16.00; Tutinavas – 23.jūnijā plkst. 15.00; Derdziņu – 23.jūnijā plkst. 16.30; Začu – 30.jūnijā plkst. 12.00; Balvu Rozu – 30.jūnijā plkst. 15.00; Mežarijas – 7.jūlijā plkst. 15.00; Priedaines – 7.jūlijā plkst. 16.30; Salmaņu – 14.jūlijā plkst. 15.00; Dūrupes – 14.jūlijā plkst. 16.00; Pilskalna – 21.jūlijā plkst. 15.00; Naudaskalna – 21.jūlijā plkst. 16.00; Pansionāta – 28.jūlijā plkst. 14.00; Silaciema-Kurnas – 28.jūlijā plkst. 17.00; Pērkonu – 11.augustā plkst. 15.00; Egļukalna – 11.augustā plkst. 16.00; Sebežu – 12.augustā plkst. 14.00; Romūkstu – 12.augustā plkst. 15.00.

Tilžas draudžu kapsētās
3.jūnijā plkst. 16.30 Kāpessila kapos; 10.jūnijā plkst. 16.30 Ūdrenes kapos; 17.jūnijā plkst. 16.30 Ranguču kapos; 15.jūlijā plkst. 16.30 Lutanānu kapos; 22.jūlijā plkst. 16.30 Runcenes kapos; 29.jūlijā plkst. 16.30 Tilžas kapos (Svētā Mise par aizgājējiem notiks plkst. 14.30); 5.augustā plkst. 16.30 Purviņu kapos.

Baltinavas un Šķilbēnu katoļu draudžu kapsētās
19.maijā plkst. 13.00 Čilipīnes kapos; 26.maijā plkst. 13.00 Dansku kapos un plkst. 15.00 Gubas kapos; 2.jūnijā plkst. 13.00 Gusakovas kapos un plkst. 15.00 Merkuzīnes kapos; 9.jūnijā plkst. 13.00 Ostraleiduma kapos un plkst. 15.00 Bēliņu kapos; 16.jūnijā plkst. 13.00 Dagunovas kapos un plkst. 15.00 Breksenes kapos; 23.jūnijā plkst. 11.00 Buku-Zelču kapos, plkst. 13.00 Loginu kapos, plkst. 15.00 Slobodas kapos un plkst. 17.00 Vilkovas kapos; 14.jūlijā plkst. 11.00 Ančepovas kapos, plkst. 13.00 Kozlovas kapos, plkst. 15.00 Pleševas kapos un plkst. 17.00 Plieševas kapos; 21.jūlijā plkst. 11.00 Bakarevas kapos un plkst. 15.00 Ploskīnes kapos; 28.jūlijā plkst. 13.00 Lotušu kapos un plkst. 15.00 Dukuļevas kapos; 4.augustā plkst. 13.00 Svičevas kapos un plkst. 15.00 Augstasila kapos.

Viļakas, Liepnas un Kupravas draudžu kapsētās
7.jūlijā plkst. 14.00 Viduču kapos un plkst. 16.00 Olutovas kapos; 14.jūlijā plkst. 14.00 Slotukalna kapos un plkst. 16.00 Lašku kapos; 21.jūlijā plkst. 14.00 Skandines kapos un plkst. 15.30 Aizgalīnes kapos; 29.jūlijā Kupravas baznīcā Sv.Mise plkst. 12.00 (pēc tam uz kapiem plkst. 14.00) un plkst. 15.00 Liepnas Saidu kapos; 5.augustā Viļakas Sv.Mateja kapos pēc Sv. Mises baznīcā (ap plkst. 12.30); 11.augustā plkst. 13.00 Vēdeniešu kapos; 18.augustā plkst. 13.00 Rejevas kapos.

Bēržu, Augustovas, Krišjāņu un Rugāju katoļu draudžu kapsētās
2.jūnijā plkst. 17.00 Saksmales kapos; 9.jūnijā plkst. 13.30 Līdumnieku kapos un plkst. 15.00 Golvoru kapos; 16.jūnijā plkst. 12.00 Kraukļevas kapos, plkst. 13.30 Auškas kapos un plkst. 15.30 Sudarbes kapos; 30.jūnijā plkst. 12.00 Vilkavas kapos, plkst. 13.30 Čušļu kapos un plkst. 15.00 Cepurnieku kapos; 7.jūlijā plkst. 12.00 Putrānu kapos, plkst. 13.30 Kaupiņu kapos un plkst. 15.00 Ķeiseļovas kapos; 14.jūlijā plkst. 12.00 Mastarīgas kapos un plkst. 13.30 Bēržu kapos; 21.jūlijā plkst. 12.00 Cūkusalas kapos un plkst. 13.30 Stāmeru kapos; 28.jūlijā plkst. 13.00 Slavītu kapos, plkst. 14.30 Dubļukalna kapos un plkst. 16.30 Vārnienes kapos; 4.augustā plkst. 12.00 Grūzīšu kapos, plkst. 13.30 Silenieku kapos, plkst. 15.00 Reibānu kapos un plkst. 16.30 Dekšņu kapos; 11.augustā plkst. 15.00 Lieparu kapos; 18.augustā plkst. 11.00 Upatnieku kapos un plkst. 12.00 Bolupes kapos.

Evaņģēliski luterisko draudžu kapsētās
30.jūnijā plkst. 13.00 – Čukuļkalna kapos; 1.jūlijā plkst. 11.00 – Balvu kapos un plkst. 13.00 – Miezāju kapos; 8.jūlijā plkst. 15.00 –Beņislavas kapos; 21.jūlijā plkst. 11.00 – Kamoļkalna kapos un plkst. 12.00 – Vectilžas kapos; 22.jūlijā plkst. 16.00 – Garosilu kapos; 28.jūlijā plkst. 11.00 – Andrukalna kapos, plkst. 14.00 – Krišjāņu kapos un plkst. 16.00 – Kāpessila kapos; 29.jūlijā plkst. 12.00 – Kārsavas kapos; 4.augustā plkst. 12.00 – Pokratas kapos un plkst. 16.00 – Čudarienes kapos; 5.augustā plkst. 10.00 – Jaškovas kapos un plkst. 13.00 – Gaiļakalna kapos; 12.augustā plkst. 12.00 – Priedaines kapos.

 

Dievkalpojumi maijā (2018.g.)

 

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 4.maijā – LR Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena, Sv.Mise - plkst. 11.00 (gavēnis un atturība no gaļas ēdieniem šodien nesaista) un plkst. 12.30 – pr.A.Rimoviča skvēra atklāšana; 8.maijā – Lieldienu VI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 7.maijā – priesteru konference Aglonā, Balvos Sv.Mise - plkst. 18.00; 10.maijā – Kunga Debeskāpšana (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 7.30, plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 13.maijā – Lieldienu VII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 20.maijā – Svētā Gara Nosūtīšana (Vasarsvētki), Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 27.maijā – Vissvētā Trīsvienība (draudzes svētki), Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00 (pēc Sv.Mises Euharistiskā procesija); 31.maijā – Kristus Vissvētā Miesa un Asinis (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 7.30, plkst. 11.00 un plkst. 18.00.
22.maijā - tiek organizēts svētceļojums uz Aglonu. Pieteikties pie Aijas Putniņas Sakrālās kultūras centrā.
Balvu pansionātā - 13.maijā – Lieldienu VII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 27.maijā plkst. 14.00.
Sprogu baznīcā – 8.maijā – Lieldienu VI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 20.maijā – Svētā Gara Nosūtīšana (Vasarsvētki), Sv.Mise - plkst. 14.00.
Šķilbēnos – 6.maijā – 6. Lieldienu svētdiena - plkst. 9.00; 10.maijā – Kunga Debeskāpšanas svētki – plkst. 9.00; 13.maijā – 7. Lieldienu svētdiena, Fatimas Dievmāte – plkst. 9.00; 20.maijā – Vasarsvētki (Svētā Gara nosūtīšana) – plkst. 9.00; 27.maijā – Vissvētā Trīsvienība – plkst. 9.00.
Baltinavā – 6.maijā – 6. Lieldienu svētdiena - plkst. 11.30; 10.maijā – Kunga Debeskāpšanas svētki – plkst. 11.30; 13.maijā – 7. Lieldienu svētdiena, Fatimas Dievmāte – plkst. 11.30; 20.maijā – Vasarsvētki (Svētā Gara nosūtīšana) – plkst. 11.30; 27.maijā – Vissvētā Trīsvienība – plkst. 11.30.
Tilžā - 6.maijā – 6. Lieldienu svētdiena - plkst. 14.30; 10.maijā – Kunga Debeskāpšanas svētki – plkst. 14.30; 13.maijā – 7. Lieldienu svētdiena, Fatimas Dievmāte – plkst. 14.30; 20.maijā – Vasarsvētki (Svētā Gara nosūtīšana) – plkst. 14.30; 27.maijā – Vissvētā Trīsvienība – plkst. 14.30.
Bēržos – 6.maijā - I mēneša svētdiena – plkst. 9.30; 10.maijā - Kunga DebesKāpšanas svētki (Krusta diena) – plkst. 10.00; 13.maijā - Lieldienu VII svētdiena –plkst. 10.00; 20.maijā - Svētā Gara nosūtīšana (Vasarsvētki) – plkst. 9.30; 27.maijā - Lieldienu VIII svētdiena, Vissvētā Trīsvienība – plkst. 10.00; 31.maijā -Kristus Vissvētā Miesa un Asins (Sakramenta diena) – plkst. 9.30.
Krišjāņos –13.maijā - Lieldienu VII svētdiena – plkst. 13.00; 20.maijā - Svētā Gara nosūtīšana (Vasarsvētki) – plkst. 15.00; 27.maijā - Lieldienu VIII svētdiena – plkst. 13.00; 31.maijā - Kristus Vissvētā Miesa un Asins (Sakramenta diena) – plkst. 15.00.
Skujetniekos –19.maijā - Svētā Gara nosūtīšana (Vasarsvētki) – plkst. 11.00.
Augustovā – 4.maijā - Latvijas Neatkarības deklarācijas atjaunošanas dienā visi vienosimies kopīgās lūgšanās par mūsu valsti, Rugāju novadu un paši par sevi – plkst. 12.00; 6.maijā - mēneša pirmā svētdiena – plkst. 12.00; 10.maijā - Kunga Debeskāpšanas svētki (Krusta diena) – plkst. 12.00 (ziedojumi Jeruzalemes svētvietu uzturēšanai); 20.maijā - Svētā Gara nosūtīšana (Vasarsvētki) – plkst. 12.00; 31.maijā - Kristus Vissvētā Miesa un Asins (Sakramenta diena) – plkst. 12.00.
Rugājos – 6.maijā - mēneša pirmā svētdiena – plkst. 14.00; 20.maijā - Svētā Gara nosūtīšana (Vasarsvētki) – plkst. 14.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – sākot no maija, dievkalpojumi klosterī nenotiks. Visi dievkalpojumi notiks baznīcā: 4.maijā – LR Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena, Sv.Mise - plkst.18.00 (atturība no gaļas ēdieniem šodien nesaista); 8.maijā – Lieldienu VI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 10.maijā – Kunga Debeskāpšana (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 13.maijā – Lieldienu VII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 20.maijā – Svētā Gara Nosūtīšana (Vasarsvētki),
Sv.Mise - plkst. 11.00; 27.maijā – Vissvētā Trīsvienība, Sv.Mise - plkst. 11.00; 31.maijā – Kristus Vissvētā Miesa un Asinis (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 11.00 un plkst. 18.00.

LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 6.maijā - Mātes un ģimenes dienas dievkalpojums un sadraudzība - plkst. 10.00; 10.maijā - Debesbraukšanas dienas dievkalpojums - plkst. 18.00; 13.maijā - ģimeņu dievkalpojums - plkst. 10.00; 20.maijā - Vasarsvētku dievkalpojums - plkst. 10.00; 27.maijā - Trīsvienības svētku dievkalpojums - plkst. 10.00.
Viļakā - 13.maijā - Mātes un ģimenes dienas dievkalpojums, pēc dievkalpojuma sadraudzība - plkst. 12.00; 20.maijā - Vasarsvētku dievkalpojums - plkst. 13.00.
Tilžā - 13.maijā - Vasarsvētku dievkalpojums un sadraudzība - plkst. 15.00; 27.maijā - Trīsvienības svētku dievkalpojums - plkst. 13.00.
Kārsavā - 20.maijā - Vasarsvētku dievkalpojums un sadraudzība - plkst. 16.00.

 

Dievkalpojumi aprīlī (2018.g.)

 

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 8.aprīlī - Lieldienu II svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 9.aprīlī - Kunga Pasludināšana (svinības), Sv.Mise - plkst. 7.30 un plkst. 11.00; 15.aprīlī - Lieldienu III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 22.aprīlī - Lieldienu IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 29.aprīlī - Lieldienu V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00.
Balvu pansionātā - 15.aprīlī - Lieldienu III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 29.aprīlī - Lieldienu V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00.
Sprogu baznīcā – 8.aprīlī - Lieldienu II svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 22.aprīlī - Lieldienu IV svētdiena, Sv.Mise -plkst. 14.00.
Šķilbēnos – 8.aprīlī – Dieva Žēlsirdības svētdiena – plkst. 9.00; 9.aprīlī – Kunga Pasludināšanas svētki – plkst. 9.00; 15.aprīlī – 3.Lieldienu svētdiena – plkst. 9.00; 22.aprīlī – 4.Lieldienu svētdiena – plkst. 9.00; 29.aprīlī – 5.Lieldienu svētdiena – plkst. 9.00.
Baltinavā – 8.aprīlī – Dieva Žēlsirdības svētdiena – plkst. 11.30; 9.aprīlī – Kunga Pasludināšanas svētki – plkst. 11.30; 15.aprīlī – 3.Lieldienu svētdiena – plkst. 11.30; 22.aprīlī – 4.Lieldienu svētdiena – plkst. 11.30; 29.aprīlī – 5.Lieldienu svētdiena – plkst. 11.30.
Tilžā - 8.aprīlī – Dieva Žēlsirdības svētdiena – plkst. 14.30; 9.aprīlī – Kunga Pasludināšanas svētki – plkst. 14.30; 15.aprīlī – 3.Lieldienu svētdiena – plkst. 14.30; 22.aprīlī – 4.Lieldienu svētdiena – plkst. 14.30; 29.aprīlī – 5.Lieldienu svētdiena – plkst. 14.30.
Bēržos – 8.aprīlī - Lieldienu II svētdiena, Kunga Žēlsirdības svētdiena –plkst. 10.00; 9.aprīlī – Kunga Pasludināšanas svētki – plkst. 11.00; 15.aprīlī - Lieldienu III svētdiena – plkst. 9.30; 22.aprīlī - Lieldienu IV svētdiena, Labā Gana svētdiena – plkst. 10.00; 29.aprīlī - Lieldienu V svētdiena – plkst. 10.00.
Krišjāņos –8.aprīlī - Lieldienu II svētdiena, Kunga Žēlsirdības svētdiena – plkst. 13.00; 22.aprīlī - Lieldienu IV svētdiena, Labā Gana svētdiena – plkst. 13.00.
Skujetniekos –7. aprīlī - Lieldienu I svētdiena, Kunga Žēlsirdības svētdiena – plkst. 13.00.
Augustovā – 15.aprīlī - Lieldienu III svētdiena – plkst. 12.00.
Rugājos – 31.martā - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana) –plkst. 15.30; 1.aprīlī – Kunga Augšāmcelšanās diena, lieli svētki (Lieldienu maltītes svētīšana. Pirms svētās Mises procesija) – plkst. 15.00; 15.aprīlī - Lieldienu III svētdiena – plkst. 14.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 8.aprīlī - Lieldienu II svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 Viļakas katoļu baznīcā, Sv.Mise plkst. 18.00 klostera telpās; 9.aprīlī - Kunga Pasludināšana (svinības), Sv.Mise - plkst. 11.00 Viļakas katoļu baznīcā un Sv.Mise plkst. 18.00 klostera telpās; 15.aprīlī - Lieldienu III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 Viļakas katoļu baznīcā un Sv.Mise plkst. 18.00 klostera telpās; 22.aprīlī - Lieldienu IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 Viļakas katoļu baznīcā un Sv.Mise plkst. 18.00 klostera telpās; 29.aprīlī - Lieldienu V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 Viļakas katoļu baznīcā un Sv.Mise plkst. 18.00 klostera telpās.

LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 8.aprīlī - Baltās svētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 15. aprīlī plkst. 10.00; 22.aprīlī plkst. 10.00; 29.aprīlī plkst. 10.00.
Viļakā - 8.aprīlī plkst. 12.00; 22.aprīlī plkst. 13.00.
Tilžā - 29.aprīlī plkst. 13.00.

PAREIZTICĪGAJĀS DRAUDZĒS
Viļakā – dievkalpojumi notiek svētdienās plkst. 9.00. 6.aprīlī– Lielā Piektdiena - plkst. 16.00; 7.aprīlī – grēksūdze - plkst. 22.00; 8.aprīlī – Lieldienu dievkalpojums - plkst. 00.00; 17.aprīlī – aizlūgums par mirušajiem – plkst. 8.00.
Šķilbēnos – 6.aprīlī– Lielā Piektdiena - plkst. 9.00; 8.aprīlī plkst. 15.00; 17.aprīlī – aizlūgums par mirušajiem – plkst. 13.00; 28.aprīlī plkst. 10.00.
Baltinavā – 6.aprīlī– Lielā Piektdiena - plkst. 14.00; 8.aprīlī plkst. 8.00; 17.aprīlī – aizlūgums par mirušajiem – plkst. 15.00.
Tilžā – 7.aprīlī plkst. 8.00.
Rugājos – 16.aprīlī – aizlūgums par mirušajiem – plkst. 10.00.
Stāmerienā - 8.aprīlī plkst. 10.00.

 

Dievkalpojumi martā (2018.g.)

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 2.martā - Krustaceļš - plkst. 18.00; 4.martā - Gavēņa III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 5.martā - Sv.Mise - plkst. 18.00; 9.martā - Krustaceļš - plkst. 18.00; 11.martā - Gavēņa IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 16.martā - Krustaceļš - plkst. 18.00; 18.martā - Gavēņa V svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 19.martā - Sv.Jāzepa svētki (obligātas svinības), Sv.Mise plkst. 7.00, plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 23.martā - Dieva žēlsirdības svētceļojums - plkst. 15.00 Dieva žēlsirdības kronītis, plkst.17.00 Krustaceļš un plkst.18.00 Sv.Mise; 25.martā - Palmu jeb Kunga ciešanu svētdiena (Pūpolsvētdiena), Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00 (ziedojumi tiek vākti Starpdiecēžu Katoļu Garīgā Semināra uzturēšanai); 29.martā - Lielā Ceturtdiena, Sv.Mise - plkst. 18.00; 30.martā - Lielā Piektdiena (stingrs gavēnis), Kunga ciešanu dievkalpojums - plkst. 15.00; 31.martā - Lielā Sestdiena Kristus Augšāmcelšanās svētku Vigilija (Lieldienu ēdienu svētīšana) - plkst. 10.00, plkst. 15.00 un pēc vigīlijas sv.Mises Sv.Mise plkst. 18.00; 1.aprīlī – Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki. Pirms Svētās Mises Kunga Augšāmcelšanās dievkalpojums - Euharistiskā procesija, Sv.Mise - plkst. 8.00 (pēc Sv.Mises Lieldienu ēdienu svētīšana); 2.aprīlī - Otrās Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00.
Balvu pansionātā – 11.martā - Gavēņa IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 25.martā - Palmu jeb Kunga ciešanu svētdiena (Pūpolsvētdiena), Sv.Mise - plkst. 14.00; 1.aprīlī – Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki – plkst. 11.00.
Sprogu baznīcā – 4.martā - Gavēņa III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 18.martā - Gavēņa V svētdiena, Sv.Mise plkst. 14.00; 31.martā - Lielā Sestdiena, Kristus Augšāmcelšanās svētku Vigilija (Lieldienu ēdienu svētīšana) - plkst. 22.00.
Šķilbēnos – 4.martā – Gavēņa III svētdiena, mēneša pirmā svētdiena – plkst. 9.00; 11.martā – Gavēņa IV svētdiena - plkst. 9.00; 18.martā – Gavēņa V svētdiena - plkst. 9.00; 19.martā – Sv.Jāzepa svēki - plkst. 9.00; 25.martā – Palmu (pūpolu) jeb Kunga ciešanu svētdiena - plkst. 9.00; 29.martā – Lielā Ceturtdiena, Kunga pēdējo vakariņu piemiņas diena – plkst. 20.00; 30.martā – Lielā Piektdiena, Kunga ciešanu un nāves piemiņas diena – plkst. 20.00; 31.martā – Svētku Vigilija, Kristus Augšāmcelšanās svētki – plkst. 22.00; 1.aprīlī – Pirmās Lieldienas – plkst. 10.00.
Baltinavā – 4.martā – Gavēņa III svētdiena, mēneša pirmā svētdiena – plkst. 11.30; 11.martā – Gavēņa IV svētdiena - plkst. 11.30; 18.martā – Gavēņa V svētdiena - plkst. 11.30; 19.martā – Sv.Jāzepa svētki - plkst. 11.30; 25.martā – Palmu (pūpolu) jeb Kunga ciešanu svētdiena - plkst. 11.30; 29.martā – Lielā Ceturtdiena, Kunga pēdējo vakariņu piemiņas diena – plkst. 18.00; 30.martā – Lielā Piektdiena, Kunga ciešanu un nāves piemiņas diena – plkst. 15.00; 31.martā – Svētku Vigilija, Kristus Augšāmcelšanās svētki – plkst. 18.00; 1.aprīlī – Pirmās Lieldienas – plkst. 7.00.
Tilžā - 4.martā – Gavēņa III svētdiena, mēneša pirmā svētdiena – plkst. 14.30; 11.martā – Gavēņa IV svētdiena - plkst. 14.30; 18.martā – Gavēņa V svētdiena - plkst. 14.30; 19.martā – Sv.Jāzepa svētki - plkst. 14.30; 25.martā – Palmu (pūpolu) jeb Kunga ciešanu svētdiena - plkst. 14.30; 30.martā – Lielā Piektdiena, Kunga ciešanu un nāves piemiņas diena – plkst. 17.00; 31.martā – Svētku Vigilija, Kristus Augšāmcelšanās svētki – plkst. 14.30; 1.aprīlī – Pirmās Lieldienas – plkst. 14.30.
Bēržos – 4.martā - I mēneša svētdiena, 3. Gavēņa svētdiena – plkst. 9.30; 11.martā - 4. Gavēņa svētdiena – plkst. 10.00; 18.martā - 5. Gavēņa svētdiena – plkst. 9.30; 19.martā - Sv. Jāzeps, Vissv. Jaunavas Marijas Līgavainis, lieli svētki – plkst.11.00; 25.martā – Pūpolsvētdiena (šajā dienā tiks vākti ziedojumi Rīgas Garīgā semināra vajadzībām) – plkst. 9.30; 29.martā - Lielās nedēļas ceturtdiena – plkst. 18.00; 30.martā - Lielā Piektdiena (atturība no gaļas ēdieniem) – plkst. 9.30; 31.martā - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana) – plkst. 18.00; 1.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās, lieli svētki (Lieldienu maltītes svētīšana. Pirms svētās Mises procesija) – plkst. 9.00; 2.aprīlī - II Lieldienu svētdiena – plkst. 12.00.
Krišjāņos – 11.martā - 4. Gavēņa svētdiena – plkst. 13.00; 25.martā –Pūpolsvētdiena (šajā dienā tiks vākti ziedojumi Rīgas Garīgā semināra vajadzībām) – plkst. 15.00; 30.martā - Lielā Piektdiena (atturība no gaļas ēdieniem) –plkst. 15.00; 31.martā - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana) – plkst. 16.00; 1.aprīlī – Kunga Augšāmcelšanās diena, lieli svētki (Lieldienu maltītes svētīšana. Pirms svētās Mises procesija) – plkst. 15.00.
Skujetniekos – 24.martā – Pūpolsvētdiena (šajā dienā tiks vākti ziedojumi Rīgas Garīgā semināra vajadzībām) – plkst. 11.00; 31.martā - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana) – plkst. 10.00.
Augustovā – 4.martā - I mēneša svētdiena, 3. Gavēņa svētdiena – plkst. 12.00; 18.martā - 5. Gavēņa svētdiena – plkst. 12.00; 25.martā – Pūpolsvētdiena (šajā dienā tiks vākti ziedojumi Rīgas Garīgā semināra vajadzībām) – plkst. 12.00; 30.martā - Lielā Piektdiena (atturība no gaļas ēdieniem) – plkst. 12.00; 31.martā - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana) – plkst. 13.00; 1.aprīlī – Kunga Augšāmcelšanās diena, lieli svētki (Lieldienu maltītes svētīšana. Pirms svētās Mises procesija) – plkst. 12.00.
Rugājos – 4.martā - I mēneša svētdiena, 3. Gavēņa svētdiena – plkst.14.00; 18.martā - 5. Gavēņa svētdiena – plkst. 14.00; 31.martā - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana) –plkst. 15.30; 1.aprīlī – Kunga Augšāmcelšanās diena, lieli svētki (Lieldienu maltītes svētīšana. Pirms svētās Mises procesija) – plkst. 15.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 2., 9.,16., 23.martā Krustaceļš plkst. 17.00, Sv.Mise plkst. 18.00 Viļakas baznīcā; 4. martā - Gavēņa III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 Viļakas baznīcā un Sv.Mise plkst. 18.00 klostera telpās; 11.martā - Gavēņa IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 Viļakas baznīcā un Sv.Mise plkst. 18.00 klostera telpās; 18.martā - Gavēņa V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 Viļakas baznīcā un Sv.Mise plkst. 18.00 klostera telpās; 19.martā - Sv. Jāzepa svētki (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 11.00 Viļakas baznīcā un Sv.Mise plkst. 18.00 klostera telpās; 22.martā - Dieva žēlsirdības svētceļojums -plkst. 17.00 Dieva žēlsirdības kronītis un plkst.18.00 Sv.Mise; 25.martā - Palmu jeb Kunga ciešanu svētdiena (Pūpolsvētdiena), Sv.Mise - plkst. 11.00 Viļakas baznīcā un Sv.Mise plkst. 18.00 klostera telpās (ziedojumi Rīgas Garīgā Semināra uzturēšanai); 29.martā - Lielā Ceturtdiena, Sv.Mise - plkst. 18.00 Viļakas baznīcā; 30.martā - Lielā Piektdiena (stingrs gavēnis), Kunga ciešanu dievkalpojums - plkst. 14.00 un Krustaceļš pa Viļakas pilsētu plkst. 18.30 (sākums Eržepoles ielā 61); 31.martā - Lielā Sestdiena Kristus Augšāmcelšanās svētku Vigilija – plkst. 18.:00 Viļakas baznīcā ( Lieldienu ūdens, uguns un ēdienu svētīšana. Ūdens jāpaņem līdzi pašiem); 1.aprīlī – Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki. Pirms Svētās Mises Kunga Augšāmcelšanās dievkalpojums-Euharistiskā procesija, Sv.Mise - plkst. 8.00 (pēc Sv.Mises Lieldienu ēdienu svētīšana); 2.aprīlī - Otrās Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki, Sv.Mise - plkst. 11.00.

LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 4.martā - dievkalpojums un sadraudzība - plkst. 10.00; 11.martā - Ģimeņu dievkalpojums - plkst. 10.00; 18.martā plkst. 10.00; 25.martā - Pūpolsvētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 29.martā - Zaļās ceturtdienas dievkalpojums - plkst. 11.00; 29.martā - Zaļās ceturtdienas dievkalpojums - plkst. 18.00; 30.martā - Lielās piektdienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 31.martā - Kristus Augšāmcelšanās svētku sagaidīšanas dievkalpojums - plkst. 23.30; 1.aprīlī - Lieldienu sadraudzības brokastis - plkst. 9.00; 1.aprīlī - Lieldienu dievkalpojums - plkst. 10.00.
Viļakā - 11.martā plkst. 12.00; 30.martā - Lielās Piektdienas dievkalpojums - plkst.13.00.
Tilžā - 11.martā plkst. 15.00; 29.martā - Zaļās ceturtdienas dievkalpojums - plkst. 15.00; 1.aprīlī - Lieldienu dievkalpojums - plkst. 13.00.
Kārsavā – 18.martā plkst. 13.00; 1.aprīlī - Lieldienu dievkalpojums un sadraudzība - plkst. 16.00.

PAREIZTICĪGAJĀS DRAUDZĒS
Viļakā – dievkalpojumi notiek svētdienās plkst. 9.00. 9.martā plkst. 9.00; 21.martā plkst. 17.00.
Tilžā – 3.martā plkst. 8.00.
Šķilbēnos – 10.martā plkst. 10.00; 24.martā plkst. 10.00; 31.martā plkst. 9.00.
Baltinavā – 3.martā plkst. 10.00; 31.martā plkst. 13.00.

Derīgas Ziņas

  • Dievkalpojumi jūnijā (2018.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 3.jūnijā – parastā liturģiskā laikposma IX svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 11.00 (pēc Sv.Mises - Euharistiskā procesija ar četriem Evaņģēlijiem, svētība bērniem un lauku ziedu svētīšana); 7.jūnijā...

  • Kapusvētki (2018.g. jūnijs - jūlijs - augusts)

    (Derīgas Ziņas)

      Romas katoļu draudzēsBalvu un Sprogu katoļu draudžu kapsētāsMiezāju – 9.jūnijā plkst. 15.00; Čāgu – 9.jūnijā plkst. 16.00; Dampadruvas – 16.jūnijā plkst. 15.00; Kačupes – 16.jūnijā plkst. 16.00; Lācupes – 17.jūnijā plkst. 16.00; Tutinavas –...

  • Dievkalpojumi maijā (2018.g.)

    (Derīgas Ziņas)

      ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 4.maijā – LR Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena, Sv.Mise - plkst. 11.00 (gavēnis un atturība no gaļas ēdieniem šodien nesaista) un plkst. 12.30 – pr.A.Rimoviča skvēra atklāšana; 8.maijā – Lieldienu VI...

  • Dievkalpojumi aprīlī (2018.g.)

    (Derīgas Ziņas)

      ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 8.aprīlī - Lieldienu II svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 9.aprīlī - Kunga Pasludināšana (svinības), Sv.Mise - plkst. 7.30 un plkst. 11.00; 15.aprīlī - Lieldienu III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un...

  • Dievkalpojumi martā (2018.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 2.martā - Krustaceļš - plkst. 18.00; 4.martā - Gavēņa III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 5.martā - Sv.Mise - plkst. 18.00; 9.martā - Krustaceļš - plkst. 18.00; 11.martā - Gavēņa IV svētdiena, Sv.Mise...

  • Dievkalpojumi februārī (2018.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 2.februārī - Kunga prezentācija, Sveču diena (Sveču svētīšana katrā Sv.Mises laikā, gavēnis un atturība no gaļas ēdieniem šodien nav saistoša), Sv.Mise - plkst. 7.00, plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 3.februārī -...

  • Dievkalpojumi janvārī (2018.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 1.janvārī - V.J.Marija Dieva Māte (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 3.janvārī - Vissvētais Jēzus Vārds, Sv.Mise - plkst. 18.00; 4.janvārī - Svētā Stunda, Vissvētākā Altāra Sakramenta...

  • Dievkalpojumi decembrī (2017.g.)

    (Derīgas Ziņas)

      ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 2.decembrī - Vigilijas Sv.Mise - plkst. 18.00 iesākot Adventa laiku kopā ar draudzes jauniešiem un bērniem; 3.decembrī - Adventa I svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 8.decembrī - Vissv.J.Marijas...

  • Svecīšu vakari un dievkalpojumi novembrī

    (Derīgas Ziņas)

    Svecīšu vakari1.novembrī plkst. 17.00 Začu kapos; 2.novembrī plkst. 18.00 Balvu-Rozu kapos; 4.novembrī plkst. 14.00 Golvoru kapos un plkst. 16.00 Cepurnieku kapos; 4.novembrī Bēliņu kapos un plkst. 16.00 Ploskīnes kapos; 5.novembrī plkst. 12.00...

  • Dievkalpojumi un Svecīšu vakari septembra nogalē-oktobrī (2017.g.)

    (Derīgas Ziņas)

      Dievkalpojumi oktobrī ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 1.oktobrī - parastā liturģiskā laikaposma XXVI svētdiena, ražas svētki, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 4.oktobrī - Sv.Mise par mirušajiem - plkst.7.30; 8.oktobrī - parastā liturģiskā...

Laika prognoze

14.1°C

Balvi

Skaidrs
Humidity: 86%
Wind: AZA at 0 kmh
Otrdiena11°C/22°C
Trešdiena13°C/26°C
Ceturtdiena14°C/27°C
Piektdiena11°C/24°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Šī diena 100% atbildīs teicienam: pirmdiena – grūta diena. Un vienalga vai būsi mājās, vai darbā, nekas neies pēc plāna. Tāpēc ieteicams darīt tikai pašas nepieciešamākās lietas, jaunus plānus, projektus, pirkumus un randiņus atstājot citai dienai. Šopings šodien var novest pie naudas izšķiešanas un brāķa pirkuma. Medicīniskas manipulācijas un procedūras saistībā ar aknām un žultspūsli, kā arī asins pārliešanu vēlams atlikt uz pāris dienām (protams, saskaņojot ar mediķiem).