Dievkalpojumi (maijā) un kapusvētki (2021.g.)
Dievkalpojumi
ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 2.maijā – Lieldienu V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 9.maijā – Lieldienu VI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 13.maijā – Kunga Debeskāpšana (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 7.30, plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 16.maijā – Lieldienu VII svētdiena, Sv.Mise – plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 23.maijā – Svētā Gara Nosūtīšana (Vasarsvētki), Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 30.maijā – Vissvētā Trīsvienība (draudzes svētki), Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00.
Sprogu baznīcā – 2.maijā – Lieldienu V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 16.maijā – Lieldienu VII svētdiena, Sv.Mise – plkst. 14.00; 30.maijā – Vissvētā Trīsvienība (draudzes svētki), Sv.Mise - plkst. 14.00.
Balvu pansionātā – sakarā ar Covid-19 dievkalpojumi nenotiks, lai pasargātu iemītniekus no vīrusa.
Šķilbēnos – 1.maijā – S.Jāzeps-strādnieku aizbildnis – plkst. 9.00; 2.maijā – 5.Lieldienu svētdiena – plkst. 9.00; 9.maijā – 6.Lieldienu svētdiena – plkst. 9.00; 13.maijā – Kunga debesskāpšanas svētki – plkst. 9.00; 16.maijā – 7.Lieldienu svētdiena – plkst. 9.00; 23.maijā – Svētā Gara nosūtīšanas svētki (Vasarsvētki) – plkst. 9.00; 30.maijā – Vissvētās Trīsvienības svētki – plkst. 9.00.
Baltinavā – 1.maijā – S.Jāzeps-strādnieku aizbildnis – plkst. 11.30; 2.maijā – 5.Lieldienu svētdiena – plkst. 11.30; 9.maijā – 6.Lieldienu svētdiena – plkst. 11.30; 13.maijā – Kunga debesskāpšanas svētki – plkst. 11.30; 16.maijā – 7.Lieldienu svētdiena – plkst. 11.30; 23.maijā – Svētā Gara nosūtīšanas svētki (Vasarsvētki) – plkst. 11.30; 30.maijā – Vissvētās Trīsvienības svētki – plkst. 11.30.
Tilžā - 1.maijā – S.Jāzeps-strādnieku aizbildnis – plkst. 14.30; 2.maijā – 5.Lieldienu svētdiena – plkst. 14.30; 9.maijā – 6.Lieldienu svētdiena – plkst. 14.30; 13.maijā – Kunga debesskāpšanas svētki – plkst. 14.30; 16.maijā – 7.Lieldienu svētdiena – plkst. 14.30; 23.maijā – Svētā Gara nosūtīšanas svētki (Vasarsvētki) – plkst. 14.30; 30.maijā – Vissvētās Trīsvienības svētki – plkst. 14.30.
Bēržos - 2.maijā plkst. 9.30; 9.maijā plkst. 10.00; 13.maijā plkst. 10.00; 16.maijā plkst. 9.30; 23.maijā plkst. 9.30; 30.maijā plkst. 10.00.
Augustovā - 2.maijā plkst. 12.00; 16.maijā plkst. 12.00; 23.maijā plkst. 12.00.
Rugājos - 2.maijā plkst. 14.00; 16.maijā plkst. 14.00.
Krišjāņos - 9.maijā plkst. 13.00; 23.maijā plkst. 15.00.
Skujetniekos – 22.maijā plkst. 14.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 2.maijā – Lieldienu V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 4.maijā – LR Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un svētbrīdis baznīcā plkst. 11.00; 9.maijā – Lieldienu Vl svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 13.maijā – Kunga debeskāpšana (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 11.00 un 18.00; 16.maijā – Lieldienu VII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 9.00; 23.maijā – Svētā Gara nosūtīšana jeb Vasarsvētki, Sv.Mise - plkst. 11.00; 30.maijā – par. lit. laika svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00.
LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 2.maijā plkst. 10.00; 9.maijā - Mātes un ģimenes dienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 13.maijā - Debesbraukšanas dienas dievkalpojums - plkst. 18.00; 16.maijā plkst. 10.00; 23.maijā - Vasarsvētku dievkalpojums - plkst. 10.00; 30.maijā - Trīsvienības svētku dievkalpojums - plkst. 10.00.
Tilžā – 9.maijā plkst. 15.00; 30.maijā - Vasarsvētku dievkalpojums - plkst. 14.00.
Viļakā - 9.maijā - Mātes un ģimenes dienas dievkalpojums - plkst. 12.00; 23.maijā - Vasarsvētku dievkalpojums - plkst. 13.00.
Kārsavā - 23.maijā - Vasarsvētku dievkalpojums - plkst. 15.00.
Iesvētes mācība Balvu evaņģēliski luteriskajā draudzē (interesēties pie mācītāja Mārtiņa Vaickovska, tālr. nr. 29638005).
Kapusvētki
Romas katoļu draudzēs
Balvu un Sprogu katoļu draudžu kapsētās
Miezāju kapos – 12.jūnijā plkst. 15.00; Čāgu kapos – 12.jūnijā plkst. 16.00; Tutinavas kapos – 19.jūnijā plkst. 15.00; Derdziņu kapos – 19.jūnijā plkst. 16.30; Dampadruvas kapos – 26.jūnijā plkst. 15.00; Kačupes kapos – 26.jūnijā plkst. 16.00; Lācupes kapos – 27.jūnijā plkst. 16.00; Začu kapos – 3.jūlijā plkst. 12.00; Balvu Rozu kapos – 3.jūlijā plkst. 15.00; Mežarijas kapos – 10.jūlijā plkst. 15.00; Priedaines kapos – 10.jūlijā plkst. 16.30; Pilskalna kapos – 17.jūlijā plkst. 15.00; Naudaskalna kapos – 17.jūlijā plkst. 16.00; Salmaņu kapos – 24.jūlijā plkst. 15.00; Dūrupes kapos – 24.jūlijā plkst. 16.00; Pansionāta kapos – 31.jūlijā plkst. 15.00; Silaciema-Kurnas kapos – 31.jūlijā plkst. 16.00; Pērkonu kapos – 7.augustā plkst. 14.00; Egļukalna kapos – 7.augustā plkst. 15.00; Sebežu kapos – 8.augustā plkst. 14.00; Romūkstu kapos – 8.augustā plkst. 15.00.
Bēržu, Augustovas, Krišjāņu un Rugāju katoļu draudžu kapsētās
Sudarbes kapos – 5.jūnijā plkst. 14.30; Kraukļevas kapos – 5.jūnijā plkst. 16.00; Auškas kapos – 5.jūnijā plkst. 17.00; Vilkavas kapos - 12.jūnijā plkst. 12.00; Putrānu kapos – 12.jūnijā plkst. 14.00; Kaupiņu kapos – 12.jūnijā plkst. 15.30; Ķeiseļovas kapos – 12.jūnijā plkst. 17.00; Līdumnieku kapos – 19.jūnijā plkst. 13.30; Golvoru kapos – 19.jūnijā plkst. 15.00; Saksmales kapos - 19.jūnijā plkst. 16.30; Vārnienes kapos – 26.jūnijā plkst. 12.00; Silenieku kapos – 26.jūnijā plkst. 14.00; Cepurnieku kapos – 26.jūnijā plkst. 15.30; Slavītu kapos – 26.jūnijā plkst. 17.00; Mastarīgas kapos – 3.jūlijā plkst. 12.30; Bēržu kapos – 3.jūlijā plkst. 14.30; Lieparu kapos – 3.jūlijā plkst. 16.30; Stāmeru kapos – 10.jūlijā plkst. 12.30; Čušļu kapos – 10.jūlijā plkst. 14.00; Dekšņu kapos – 17.jūlijā plkst. 16.30; Cūkusalas kapos - 24.jūlijā plkst. 12.00; Dubļukalna kapos – 24.jūlijā plkst. 13.30; Reibānu kapos – 24.jūlijā plkst. 15.30; Upatnieku kapos – 31.jūlijā plkst. 12.00; Grūzīšu kapos – 31.jūlijā plkst. 13.30; Bolupes kapos – 31.jūlijā plkst. 15.00.
Baltinavas un Šķilbēnu katoļu draudžu kapsētās
Čilipīnes kapos - 22.maijā plkst. 15.00; Gubas kapos – 29.maijā plkst. 13.00; Dansku kapos – 29.maijā plkst. 15.00; Gusakovas kapos – 5.jūnijā plkst. 13.00; Merkuzīnes kapos - 5.jūnijā plkst. 15.00; Ostraleidumu kapos – 12.jūnijā plkst. 13.00; Bēliņu kapos - 12.jūnijā plkst. 15.00; Dagunovas kapos – 19.jūnijā plkst. 13.00; Breksenes kapos - 19.jūnijā plkst. 15.00; Loginu kapos – 26.jūnijā plkst. 13.00; Slobodas kapos - 26.jūnijā plkst. 15.00; Buku-Zelču kapos – 3.jūlijā plkst. 13.00; Vilkovas kapos - 3.jūlijā plkst. 15.00; Ančepovas kapos – 10.jūlijā plkst. 13.00; Plieševas kapos - 10.jūlijā plkst. 15.00; Kozlovas kapos – 17.jūlijā plkst. 13.00; Pleševas kapos - 17.jūlijā plkst. 15.00; Bakarevas kapos – 24.jūlijā plkst. 13.00; Ploskīnes kapos - 24.jūlijā plkst. 15.00; Lotušu kapos – 31.jūlijā plkst. 13.00; Dukuļevas kapos - 31.jūlijā plkst. 15.00; Svičevas kapos – 7.augustā plkst. 13.00; Augstasila kapos - 7.augustā plkst. 15.00.
Svētā Mise par aizgājējiem tiks noturēta kapos vai arī vietējā draudzes baznīcā norādītajā laikā, kas tiks paziņots kapusvētkos.
Tilžas katoļu draudzes kapsētās
Kāpessila kapos – 6.jūnijā plkst. 16.00; Ūdrenes kapos – 13.jūnijā plkst. 16.00; Ranguču kapos – 20.jūnijā plkst. 16.00; Purviņu kapos – 4.jūlijā plkst. 16.00; Lutanāna kapos – 11.jūlijā plkst. 16.00; Runcenes kapos – 18.jūlijā plkst. 16.00; Tilžas kapos – 25.jūlijā plkst. 16.00.
Svētā Mise (vissvarīgākā lūgšana) par aizgājējiem notiks pirms katriem kapusvētkiem plkst. 14.30 Tilžas draudzes baznīcā.
Viļakas, Kupravas un Liepnas draudžu kapsētās
3.jūlijā Viduču kapos plkst. 14.00 un Olutovas kapos plkst. 16.00; 10.jūlijā Slotukalna kapos plkst. 14.00 un Lašku kapos plkst. 16.00; 17.jūlijā Skandines kapos plkst. 14.00 un Aizgalīnes kapos plkst. 16.00; 25. jūlijā Kupravas baznīcā sv. Mise plkst. 12.00 (pēc tam uz kapiem plkst. 14.00) un Liepnas Saidu kapos plkst. 15.00; 1.augustā Viļakas Sv. Mateja kapos (pēc Sv. Mises baznīcā ap plkst. 12.30); 7.augustā Vēdeniešu kapos plkst. 13.00; 21.augustā Rejevas kapos plkst. 15.00; 29.augustā Purnavas kapos (Liepnas draudze) plkst. 15.30; 12.septembrī Kudupes kapos (Liepnas draudze) plkst. 16.00.
Dievkalpojumi aprīlī (2021.g.)
ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 1.aprīlī - Lielā Ceturtdiena, Sv.Mise - plkst. 18.00; 2.aprīlī - Lielā Piektdiena (stingrs gavēnis), Kunga ciešanu dievkalpojums - plkst. 15.00; 3.aprīlī - Lielā Sestdiena, Kristus Augšāmcelšanās svētku Vigilija, Sv.Mise - plkst. 18.00 (ienākšana baznīcā uz dievkalpojumu ar ieejas kartēm); 4.aprīlī – Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00 (ienākšana baznīcā uz dievkalpojumu ar ieejas kartēm); 5.aprīlī - Otrās Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00 (ienākšana baznīcā uz dievkalpojumu ar ieejas kartēm); 11.aprīlī – Lieldienu II svētdiena, Kunga Žēlsirdības Svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 18.aprīlī – Lieldienu III svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 25.aprīlī – Lieldienu IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00.
Balvu pansionātā - sakarā ar Covid-19 dievkalpojumi nenotiks, lai pasargātu iemītniekus no vīrusa.
Sprogu baznīcā – 3.aprīlī - Lielā Sestdiena, Kristus Augšāmcelšanās svētku Vigilija, Sv.Mise - plkst. 21.00; 18.aprīlī – Lieldienu III svētdiena, Sv.Mise plkst. 14.00.
Šķilbēnos – 1.aprīlī - Lielā Ceturtdiena, Kunga pēdējo vakariņu piemiņas diena – plkst. 20.00; 2.aprīlī - Lielā Piektdiena, Kunga ciešanu un nāves piemiņas diena – plkst. 20.00; 3.aprīlī - svētku Vigilija, Kristus Augšāmcelšanās svētki – plkst. 20.00; 4.aprīlī - Lieldienu svētdiena, Pirmās Lieldienas - plkst. 10.00; 5.aprīlī - Otrās Lieldienas – plkst. 9.00; 11.aprīlī - Kunga Žēlsirdības svētdiena – plkst. 9.00; 18.aprīlī - Lieldienu 3.svētdiena – plkst. 9.00; 25.aprīlī - Lieldienu 4.svētdiena, Labā Gana svētdiena – plkst. 9.00.
Baltinavā – 1.aprīlī - Lielā Ceturtdiena, Kunga pēdējo vakariņu piemiņas diena – plkst. 18.00; 2.aprīlī - Lielā Piektdiena, Kunga ciešanu un nāves piemiņas diena – plkst. 15.00; 3.aprīlī - svētku Vigilija, Kristus Augšāmcelšanās svētki – plkst. 18.00; 4.aprīlī - Lieldienu svētdiena, Pirmās Lieldienas - plkst. 7.00; 5.aprīlī - Otrās Lieldienas – plkst. 11.30; 11.aprīlī - Kunga Žēlsirdības svētdiena – plkst. 11.30; 18.aprīlī - Lieldienu 3.svētdiena – plkst. 11.30; 25.aprīlī - Lieldienu 4.svētdiena, Labā Gana svētdiena – plkst. 11.30.
Tilžā - 2.aprīlī - Lielā Piektdiena, Kunga ciešanu un nāves piemiņas diena – plkst. 11.30; 3.aprīlī - svētku Vigilija, Kristus Augšāmcelšanās svētki – plkst. 14.30; 4.aprīlī - Lieldienu svētdiena, Pirmās Lieldienas - plkst. 14.30; 5.aprīlī - Otrās Lieldienas – plkst. 14.30; 11.aprīlī - Kunga Žēlsirdības svētdiena – plkst. 14.30; 18.aprīlī - Lieldienu 3.svētdiena – plkst. 14.30; 25.aprīlī - Lieldienu 4.svētdiena, Labā Gana svētdiena – plkst. 14.30.
Bēržos - 1.aprīlī - Lielās nedēļas ceturtdiena – plkst. 10.00; 2.aprīlī - Lielā piektdiena (atturība no gaļas ēdieniem) – plkst. 10.00; 3.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana. Ūdeni svētīšanai jāņem līdzi savos traukos) – plkst. 19.00; 4.aprīlī Kunga Augšāmcelšanās diena (lieli svētki, Lieldienu maltītes svētīšana) – plkst. 9.00; 5.aprīlī - II Lieldienas – plkst. 10.00; 11.aprīlī - II Lieldienu svētdiena, Kunga žēlsirdības svētdiena – plkst. 10.00; 18.aprīlī - Lieldienu III svētdiena – plkst. 9.30; 25.aprīlī - Lieldienu IV svētdiena, Labā Gana svētdiena – plkst. 10.00.
Augustovā - 3.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana. Ūdeni svētīšanai jāņem līdzi savos traukos) – plkst. 13.00; 4.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās diena (lieli svētki, Lieldienu maltītes svētīšana) – plkst. 12.00; 18.aprīlī - Lieldienu III svētdiena – plkst. 12.00.
Rugājos - 3.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana) – plkst. 16.00; 4.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās diena (lieli svētki, Lieldienu maltītes svētīšana) – plkst. 14.00; 18.aprīlī - Lieldienu III svētdiena – plkst. 14.00.
Krišjāņos - 3.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana. Ūdeni svētīšanai jāņem līdzi savos traukos) – plkst. 16.00; 11.aprīlī - Lieldienu II svētdiena, Kunga žēlsirdības svētdiena – plkst. 13.00; 25.aprīlī - Lieldienu IV svētdiena, Labā Gana svētdiena – plkst. 13.00.
Skujetniekos – 3.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana. Ūdeni svētīšanai jāņem līdzi savos traukos) – plkst. 10.00.
Kupravā - svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 1.aprīlī - Lielā Ceturtdiena, Svētā Mise - plkst. 18.00; 2.aprīlis - Lielā Piektdiena (stingrs gavēnis), Kunga ciešanu dievkalpojums – plkst. 18.00; 3.aprīlī - Lielā Sestdiena, Kristus Augšāmcelšanās svētku Vigilija - plkst. 18.00 un plkst. 19.00 (ēdienu svētīšana baznīcā), kā arī plkst. 21.00 Vigilijas Svētā Mise; 4.aprīlī - Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki - plkst. 8.00 un plkst. 11.00 Sv.Mise (pēc Sv.Mises Lieldienu ēdienu svētīšana); 5.aprīlī - Otrās Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki, Sv.Mise - plkst. 11.00; 11.aprīlī - Kunga Žēlsirdības svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 18.aprīlī - Lieldienu 3. Svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 25.aprīlī - Labā Gana svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00.
LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 1.aprīlī - Zaļās Ceturtdienas - plkst. 11.00 (dievkalpojumu vadīs bīskaps Einārs Alpe) un plkst. 18.00; 2.aprīlī - Lielās Piektdienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 4.aprīlī - Lieldienu dievkalpojums - plkst.10.00; 11.aprīlī - Baltās svētdienas vārda dievkalpojums - plkst. 10.00; 18.aprīlī plkst. 10.00; 25.aprīlī plkst. 10.00.
Tilžā – 4.aprīlī - Lieldienu dievkalpojums - plkst. 13.00; 25.aprīlī plkst. 13.00.
Viļakā - 5.aprīlī - Lieldienu dievkalpojums - plkst. 11.00.
Kārsavā - 4.aprīlī - Lieldienu dievkalpojums - plkst. 15.00.
Dievkalpojumi martā (2021.g.)
ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 5.martā – Krustaceļš - plkst. 18.00; 7.martā – Gavēņa III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 12.martā – Krustaceļš - plkst. 18.00; 14.martā – Gavēņa IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 19.martā – Sv.Jāzepa svētki, Sv.Mise - plkst. 7.30, plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 21.martā – Gavēņa V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00, 25.martā – Kunga Pasludināšana, Sv.Mise - plkst. 7.30, plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 26.martā – Krustaceļš - plkst. 18.00; 28.martā – Palmu jeb Kunga ciešanu svētdiena (Pūpolsvētdiena), Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00.
Balvu pansionātā – sakarā ar Covid-19 dievkalpojumi nenotiks, lai pasargātu iemītniekus no vīrusa.
Sprogu baznīcā – 7.martā – Gavēņa III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 21.martā – Gavēņa V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00.
Šķilbēnos – 7.martā - mēneša pirmā un 3. Gavēņa svētdiena –plkst. 9.00; 14.martā - 4. Gavēņa svētdiena – plkst. 9.00; 19.martā - Sv.Jāzepa svētki – plkst. 9.00; 21.martā - 5. Gavēņa svētdiena – plkst. 9.00; 25.martā - Kunga pasludināšanas svētki – plkst. 9.00; 28.martā - Palmu (pūpolu) jeb Kunga ciešanu svētdiena – plkst. 9.00.
Baltinavā – 7.martā - mēneša pirmā un 3. Gavēņa svētdiena –plkst. 11.30; 14.martā - 4. Gavēņa svētdiena – plkst.11.30; 19.martā - Sv.Jāzepa svētki – plkst. 11.30; 21.martā - 5. Gavēņa svētdiena – plkst. 11.30; 25.martā - Kunga pasludināšanas svētki – plkst. 11.30; 28.martā - Palmu (pūpolu) jeb Kunga ciešanu svētdiena – plkst. 11.30.
Tilžā - 7.martā - mēneša pirmā un 3. Gavēņa svētdiena –plkst. 14.30; 14.martā - 4. Gavēņa svētdiena – plkst.14.30; 19.martā - Sv.Jāzepa svētki – plkst. 14.30; 21.martā - 5. Gavēņa svētdiena – plkst. 14.30; 25.martā - Kunga pasludināšanas svētki – plkst. 14.30; 28.martā - Palmu (pūpolu) jeb Kunga ciešanu svētdiena – plkst. 14.30.
Bēržos - 7.martā - mēneša I svētdiena – plkst. 9.30; 14.martā plkst. 10.00; 19.martā - Svētā Jāzepa svētki – plkst. 10.00; 21.martā plkst. 9.30; 28.martā – Pūpolsvētdiena - plkst. 9.00.
Augustovā - 7.martā - mēneša I svētdiena – plkst. 12.00; 21.martā plkst. 12.00; 28.martā – Pūpolsvētdiena - plkst. 14.00.
Rugājos - 7.martā - mēneša I svētdiena – plkst. 14.00; 21.martā plkst. 14.00; 28.martā – Pūpolsvētdiena - plkst. 16.00.
Krišjāņos - 14.martā plkst. 13.00; 28.martā - Pūpolsvētdiena - plkst. 11.00.
Skujetniekos – 6.martā plkst. 11.00; 27. martā plkst. 11.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 7.martā – Gavēņa Ill svētdiena, Sv.Mise baznīcā - plkst. 11.00; 14.martā - Gavēņa IV svētdiena, Sv.Mise baznīcā - plkst. 11.00; 19.martā – Sv.Jāzepa svētki (obligātas svinības), Sv.Mise baznīcā - plkst. 11.00 un 18.00; 21.martā – Gavēņa V svētdiena, Sv.Mise baznīcā - plkst. 11.00; 25.martā – Kunga Pasludināšana (svinības), Sv.Mise baznīcā - plkst. 11.00 un 18.00; 28.martā – Pūpolsvētdiena, Sv.Mise baznīcā - plkst. 11.00.
Katru piektdienu gavēņa laikā plkst. 17.00 krustaceļš, pēc tam plkst. 18.00 Sv. Mise.
LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 7.martā plkst. 10.00; 14.martā - Vārda dievkalpojums - plkst. 10.00; 21.martā plkst. 10.00; 28.martā - Pūpolsvētdienas dievkalpojums - plkst.10.00.
Tilžā – 28.martā - Pūpolsvētdienas dievkalpojums - plkst.13.00.
Viļakā - 14.martā plkst. 12.00.
Kārsavā - 21.martā plkst. 13.00.
PAREIZTICĪGAJĀS DRAUDZĒS
Balvos – baznīca atvērta katru dienu no plkst. 9.00 līdz 13.00 (priestera tālr. nr. 20223040).
6.martā plkst. 8.15 Grēksūdze. Stundas. Dievišķā liturģija, plkst. 11.00 Panihida mirušo piemiņas un plkst. 17.00 Visnakts dievkalpojums; 7.martā plkst. 8.15 Grēksūdze. Stundas. Dievišķā liturģija; 13.martā plkst. 17:00 Visnakts dievkalpojums; 14.martā plkst. 8.15 Grēksūdze. Stundas. Dievišķā liturģija. Piedošanas svētdiena. Lielā gavēņa sākums; 15.martā plkst. 17.00 Lielais vakara dievkalpojums ar sirdssk. Krētas Andreja Lielā grēku nožēlas kanona lasīšanu;16.martā plkst. 17.00 Lielais vakara dievkalpojums ar sirdssk. Krētas Andreja Lielā grēku nožēlas kanona lasīšanu; 17.martā plkst. 8.00 Iepriekšiesvētīto Dāvanu liturģija un plkst. 17.00 Lielais vakara dievkalpojums ar sirdssk. Krētas Andreja Lielā grēku nožēlas kanona lasīšanu; 18.martā plkst. 17.00 Lielais vakara dievkalpojums ar sirdssk. Krētas Andreja Lielā grēku nožēlas kanona lasīšanu; 19.martā plkst. 8.00 Iepriekšiesvētīto Dāvanu liturģija; 20.martā plkst. 17.00 Visnakts dievkalpojums; 21.martā plkst. 08.15 Grēksūdze. Stundas. Dievišķā liturģija; 22.martā plkst. 8.00 Iepriekš iesvētīto Dāvanu liturģija; 27.martā plkst. 8.15 Grēksūdze. Stundas. Dievišķā liturģija, plkst. 11.00 Panihida mirušo piemiņas un plkst. 17.00 Visnakts dievkalpojums; 28.martā plkst. 8.15 Grēksūdze. Stundas. Dievišķā liturģija.
Dievkalpojumi februārī (2021.g.)
ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 2.februārī – Kunga prezentācija (Sveču diena), Sv.Mise - plkst. 7.30, plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 3.februārī – Sv.Blazijs (piemiņas diena), Sv.Mise - plkst. 7.30 un plkst. 18.00; 5.februārī – Sv.Agate (piemiņas diena - ūdens, maizes un sāls svētīšana pēc katras Svētās Mises) - plkst. 7.30 un plkst. 18.00; 7.februārī – parastā liturģiskā laikaposma V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 14.februārī – parastā liturģiskā laikaposma VI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 17.februārī – Pelnu Trešdiena (stingrs Gavēnis), Sv.Mise - plkst. 7.30 un plkst. 11.00; 19.februārī – Krustaceļš - plkst. 18.00; 21.februārī – Gavēņa I svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 26.februārī – Krustaceļš - plkst. 18.00; 28.februārī – Gavēņa II svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00.
Balvu pansionātā – sakarā ar Covid-19 dievkalpojumi nenotiks, lai pasargātu iemītniekus no vīrusa.
Sprogu baznīcā – 7.februārī – parastā liturģiskā laikaposma V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 21.februārī – Gavēņa I svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00.
Šķilbēnos - 2.februārī - Kunga prezentācijas svētki (Sveču diena) – plkst. 9.00; 7.februārī - mēneša pirmā svētdiena – plkst. 9.00; 14.februārī - svētība slimniekiem – plkst. 9.00; 17.februārī - Pelnu trešdiena, Lielā Gavēņa sākums – plkst. 9.00; 21.februārī - Gavēņa 1. svētdiena – plkst. 9.00; 28.februārī – Gavēņa 2. svētdiena – plkst. 9.00.
Baltinavā – 2.februārī - Kunga prezentācijas svētki (Sveču diena) – plkst. 11.30; 7.februārī - mēneša pirmā svētdiena – plkst. 11.30; 14.februārī - svētība slimniekiem – plkst. 11.30; 17.februārī - Pelnu trešdiena, Lielā Gavēņa sākums – plkst. 11.30; 21.februārī - Gavēņa 1. svētdiena – plkst. 11.30; 28.februārī – Gavēņa 2. svētdiena – plkst. 11.30.
Tilžā - 2.februārī - Kunga prezentācijas svētki (Sveču diena) – plkst. 14.30; 7.februārī - mēneša pirmā svētdiena – plkst. 14.30; 14.februārī - svētība slimniekiem – plkst. 14.30; 17.februārī - Pelnu trešdiena, Lielā Gavēņa sākums – plkst. 14.30; 21.februārī - Gavēņa 1. svētdiena – plkst. 14.30; 28.februārī – Gavēņa 2. svētdiena – plkst. 14.30.
Bēržos - 2.februārī – Kunga Prezentācija, svētki (sveču svētīšana, procesija) –plkst. 10.00; 3.februārī - Sv.Blazija, bīskapa un mocekļa, piemiņas diena (svētība pret kakla slimībām) – plkst. 10.00; 5.februārī - Sv.Agatas piemiņas diena (maizes, sāls un ūdens svētīšana) – plkst. 10.00; 7.februārī - mēneša I svētdiena – plkst. 9.30; 14.februārī plkst. 10.00; 21.februārī plkst. 9.30; 28.februārī plkst. 10.00.
Augustovā - 7.februārī - mēneša I svētdiena, Kunga Prezentācija, svētki (sveču svētīšana), Sv. Blazija, bīskapa un mocekļa, piemiņas diena (svētība pret kakla slimībām), Sv. Agatas piemiņas diena (maizes, sāls un ūdens svētīšana) – plkst. 12.00; 21.februārī plkst. 12.00.
Rugājos - 2.februārī – Kunga Prezentācija, svētki (sveču svētīšana), Sv.Blazija, bīskapa un mocekļa, piemiņas diena (svētība pret kakla slimībām), Sv.Agatas piemiņas diena (maizes, sāls un ūdens svētīšana) – plkst. 12.00; 7.februārī - mēneša I svētdiena – plkst. 14.00; 21.februārī plkst. 14.00.
Krišjāņos - 5.februārī – Kunga Prezentācija, svētki (sveču svētīšana), Sv.Blazija, bīskapa un mocekļa, piemiņas diena (svētība pret kakla slimībām), Sv.Agatas piemiņas diena (maizes, sāls un ūdens svētīšana) – plkst. 13.00; 14.februārī plkst. 13.00; 28.februārī plkst. 13.00.
Skujetniekos – 1.februārī – Kunga Prezentācija, svētki (sveču svētīšana), Sv.Blazija, bīskapa un mocekļa, piemiņas diena (svētība pret kakla slimībām), Sv.Agatas piemiņas diena (maizes, sāls un ūdens svētīšana) – plkst. 12.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 2.februārī – Kunga prezentācija (sveču svētīšana), Sv.Mise - plkst. 11.00 baznīcā un Sv.Mise plkst. 18.00 baznīcā; 3.februārī – Sv.Blazijs (svētība kaklam), Sv.Mise - plkst. 8.00 baznīcā; 5.februārī – Sv.Agate (ūdens, maizes un sāls svētīšana), Sv.Mise - plkst. 18.00 baznīcā; 7.februārī – parastā liturģiskā laikaposma V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 baznīcā; 11.februārī – Slimnieku diena (svētība slimniekiem), Sv.Mise - plkst. 8.00 baznīcā; 14. februārī – parastā liturģiskā laikaposma VI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 baznīcā; 17.februārī - Pelnu trešdiena, sākas Lielais Gavēnis, Sv.Mise - plkst. 11.00 baznīcā; 21.februārī – Gavēņa laika I svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 baznīcā; 28.februārī – Gavēņa laika II svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 baznīcā.
LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 7.februārī dievkalpojums plkst. 10.00 ar tiešraidi; 14.februārī - Vārda dievkalpojums - plkst. 10.00; 21.februārī dievkalpojums plkst. 10.00 ar tiešraidi; 28.februārī dievkalpojums plkst. 10.00.
Tilžā – 28.februārī dievkalpojums plkst. 13.00 ar tiešraidi.
Viļakā - 14.februārī dievkalpojums plkst. 12.00 ar tiešraidi.
Kārsavā - 21.februārī dievkalpojums plkst. 13.00.
Dievkalpojumu tiešraides: https://www.facebook.com/balvuevlutdraudze)
Dievkalpojumi decembrī (2020.g.)
ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Šķilbēnos – 6.decembrī – Adventa 2.svētdiena – plkst. 9.00; 13.decembrī – Adventa 3. svētdiena – plkst. 9.00; 20.decembrī – Adventa 4. svētdiena - plkst. 9.00; 24.decembrī - Ziemassvētku vigilijas - Mise plkst. 18.00; 25.decembrī - Mūsu Kunga Jēzus Kristus dzimšanas svētki – plkst. 9.00; 26.decembrī – Otrie Ziemassvētki – plkst. 9.00; 27.decembrī - Svētās Ģimenes svētki – plkst. 9.00; 31.decembrī - Vecā gada noslēguma pateicības Sv. Mise – plkst. 23.00.
Baltinavā – 6.decembrī – Adventa 2. svētdiena – plkst. 11.30; 13.decembrī – Adventa 3.svētdiena – plkst. 11.30; 20.decembrī – Adventa 4. svētdiena - plkst. 11.30; 24.decembrī - Ziemassvētku vigilijas - Mise plkst. 22.00; 25.decembrī - Mūsu Kunga Jēzus Kristus dzimšanas svētki – plkst. 11.30; 26.decembrī – Otrie Ziemassvētki – plkst. 11.30; 27.decembrī - Svētās Ģimenes svētki – plkst. 11.30; 31.decembrī - Vecā gada noslēguma pateicības Sv. Mise – plkst. 20.00.
Tilžā - 6.decembrī – Adventa 2. svētdiena – plkst. 14.30; 13.decembrī –Adventa 3. svētdiena – plkst. 14.30; 20.decembrī – Adventa 4.svētdiena - plkst. 14.30; 24.decembrī - Ziemassvētku vigilijas - Mise plkst. 14.30; 25.decembrī - Mūsu Kunga Jēzus Kristus dzimšanas svētki – plkst. 14.30; 26.decembrī – Otrie Ziemassvētki – plkst. 14.30; 27.decembrī - Svētās Ģimenes svētki – plkst. 14.30; 31.decembrī - Vecā gada noslēguma pateicības Sv. Mise – plkst. 14.30.
Bēržos - 6.decembrī - mēneša I svētdiena, Adventa II svētdiena – plkst. 9.30; 8.decembrī Vissvētākās Jaunavas Marijas Bezvainīgā Ieņemšana – plkst. 10.00; 13.decembrī - Adventa III svētdiena – plkst. 10.00; 20.decembrī - Adventa VI svētdiena – plkst. 9.30; 24.decembrī - Kristus Dzimšanas svinību vigilijas Svētā Mise – plkst. 19.00; 25.decembrī - Kristus Dzimšanas svētki – plkst. 10.00; 26.decembrī - Svētais Stefans Pirmmoceklis – plkst. 12.00; 27.decembrī - Svētais Jānis, Apustulis un Evaņģēlists – plkst. 10.00 (šajā dienā svēta sauso vīnu un sulas); 28.decembrī - Svētie nevainīgie bērniņi mocekļi – plkst. 12.00; 31.decembrī - Svētā Ģimene – Jēzus, Marija un Jāzeps, Vecgada diena – plkst. 12.00.
Augustovā - 6.decembrī - mēneša I svētdiena, Adventa II svētdiena – plkst. 12.00; 20.decembrī - Adventa IV svētdiena – plkst. 12.00; 24.decembrī - Kristus Dzimšanas svinību vigilijas Svētā Mise- plkst. 16.00; 27.decembrī - Svētais Jānis, Apustulis un Evaņģēlists – plkst. 12.00 (šajā dienā svēta sauso vīnu un sulas).
Rugājos - 6.decembrī - mēneša I svētdiena, Adventa II svētdiena – plkst. 14.00; 20.decembrī - Adventa IV svētdiena – plkst. 14.00; 25.decembrī - Kristus Dzimšanas svētki – plkst. 12.00.
Krišjāņos - 13.decembrī - Adventa III svētdiena – plkst. 13.00; 24.decembrī Kristus Dzimšanas svinību vigilijas Svētā Mise – plkst. 13.00.
Skujetniekos – 5.decembrī - Adventa II svētdiena – plkst.13.00; 24.decembrī Kristus Dzimšanas svinību vigilijas Svētā Mise – plkst. 10.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 6.decembrī – Adventa II svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 baznīcā; 8.decembrī – Vissvētākās Jaunavas Marijas Bezvainīgā ieņemšana, Sv.Mise - plkst. 11.00 baznīcā; 13.decembrī – Adventa III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 baznīcā; 20.decembrī – Adventa IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 baznīcā; 24.decembrī – Kristus Dzimšanas svinību vigilijas Sv.Mise - plkst. 18.00 baznīcā; 25.decembrī – Kristus Dzimšana (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 11.00; 27.decembrī – Svētā Ģimene (svētība ģimenēm, kuras ir ieradušās baznīcā), Sv.Mise - plkst. 11.00 baznīcā; 31.decembrī -Sv.Mise - plkst. 8.00.
LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 6.decembrī - Otrās adventes svētdienas ģimeņu dievkalpojums (koncerts) - plkst.10.00; 13.decembrī - Trešās adventes svētdienas dievkalpojums (koncerts) - plkst.10.00; 20.decembrī - Ceturtās adventes svētdienas dievkalpojums (koncerts) - plkst.10.00; 24.decembrī - Ziemassvētku svētvakara dievkalpojums - plkst.18.00; 25.decembrī - Ziemassvētku dievkalpojums - plkst.10.00; 27.decembrī - Svētdienas pēc Ziemsvētkiem dievkalpojums - plkst. 10.00; 31.decembrī - Vecgada dievkalpojums - plkst.18.00; 31.decembrī - Jaunā gada sagaidīšanas dievkalpojums - plkst. 23.30; 3.janvārī - svētdienas dievkalpojums (sadraudzības eglīte) - plkst.10.00; 6.janvārī - Zvaigznes dienas dievkalpojums - plkst.18.00.
Tilžā – 13.decembrī - Trešās adventes svētdienas dievkalpojums - plkst. 16.00; 25.decembrī - Ziemassvētku dievkalpojums - plkst.13.00; 27.decembrī -Svētdiena pēc Ziemassvētkiem (sadraudzības eglīte) - plkst. 13.00.
Viļakā - 13.decembrī - Trešās adventes svētdienas dievkalpojums - plkst. 12.00; 24.decembrī - Ziemassvētku Svētvakara dievkalpojums - plkst. 15.00; 31.decembrī - Vecgada dievkalpojums - plkst. 15.00.
Kārsavā - 6.decembrī - Trešās adventes svētdienas dievkalpojums - plkst. 13.00; 25.decembrī - Ziemassvētku dievkalpojums (sadraudzības eglīte) - plkst. 16.00.
Vairāk rakstu...
Derīgas Ziņas
-
Dievkalpojumi martā (2024.g.)
(Derīgas Ziņas)Katoļu draudzēsBalvos – 1.martā – mēneša pirmā piektdiena, Sv.Mise plkst. 07.30; 3.martā – Gavēņa III svētdiena, mēneša pirmā svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 12.00 Jēzus Sirds dievkalpojums; 10.martā – Gavēņa IV svētdiena, Sv.Mise...
-
Dievkalpojumi februārī (2024.g.)
(Derīgas Ziņas)Katoļu draudzēsBalvos – 2.februārī – Kunga Prezentācija (Sveču diena), Sv.Mise plkst. 12.00, plkst. 14.00 un plkst. 18.00; 4.februārī – parastā liturģiskā laikposma V svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un Sv. Mise plkst. 12.00 (Jēzus Sirds...
-
Dievkalpojumi janvārī (2024.g.)
(Derīgas Ziņas)Katoļu draudzēsBalvos – 6.janvārī – Kunga Epifānija (obligātās svinības), Sv.Mise plkst. 12.00 un plkst. 18.00; 7.janvārī – Kunga Kristīšana, svētki, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 12.00; 14.janvārī – parastā liturģiskā laikposma II svētdiena, Sv.Mise...
-
Dievkalpojumi decembrī (2023.G.)
(Derīgas Ziņas)KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 1.decembrī – mēneša 1. Piektdiena, Sv.Mise plkst. 7.30; 3.decembrī – Adventa I svētdiena (mēneša pirmā svētdiena), Sv.Mise plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 12.00 (beigās Jēzus Sirds dievkalpojums); 8.decembrī –V.J.Marijas...
-
Dievkalpojumi novembrī
(Derīgas Ziņas)Balvos – 1.novembrī – Visu Svēto diena, obligātās svinības, Sv.Mise plkst. 11.00 un plkst. 18.00 ( pēc Sv.Mises – Vesperes par mirušajiem); 2.novembrī – Visu Ticīgo Mirušo piemiņas diena, Sv.Mise plkst. 11.00 un plkst. 18.00 (plkst. 16.00...
-
Svecīšu vakari un dievkalpojumi oktobrī
(Derīgas Ziņas)Svecīšu vakari Balvu un Sprogu Romas katoļu draudžu kapsētās7.oktobrī plkst. 15.00 Tutinavas kapos un plkst. 16.00 Derdziņu kapos; 8.oktobrī plkst. 15.00 Dampadruvas kapos un plkst. 15.30 Kačupes kapos; 14.oktobrī plkst. 15.30 Pilskalna kapos un plkst....
-
Dievkalpojumi septembrī (2023.g.) un svecīšu vakari
(Derīgas Ziņas)Dievkalpojumi septembrīROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 3.septembrī – parastā liturģiskā laikposma XXII svētdiena, Sv. Mise - plkst. 8.00 un plkst. 12.00; 8.septembrī – Vissv. Jaunavas Marijas Dzimšana, Sv. Mise - plkst. 7.30; 10.septembrī –...
-
Dievkalpojumi augustā (2023.g.)
(Derīgas Ziņas)ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 6.augustā – parastā liturģiskā laikposma XVIII svētdiena, Kunga Pārveidošanās svētki, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 13.augustā – parastā liturģiskā laikposma XIX svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 10.00;...
-
Dievkalpojumi jūlijā (2023)
(Derīgas Ziņas)ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 2.jūlijā – parastā liturģiskā laikposma XIII svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 9.jūlijā – parastā liturģiskā laikposma XIV svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 10.00; 16.jūlijā – parastā liturģiskā laikposma...
-
Kapusvētki 2023 (sākot ar jūliju)
(Derīgas Ziņas)Romas katoļu draudzēsBALVU UN SPROGU DRAUDŽU KAPSĒTĀS8.jūlijā plkst. 15.00 Mežarijas kapos un plkst. 16.30 Priedaines kapos; 15.jūlijā plkst. 15.00 Pilskalna kapos un plkst. 16.00 Naudaskalna kapos; 22.jūlijā plkst. 15.00 Salmaņu kapos un plkst. 16.00...
Veiksmes prognoze
.